Ako zmeniť jazyk na zariadení Huawei

Keď hovoríme o smartphones a iných inteligentných zariadení, ide hlavne o porovnávanie systémov Android a iOS. Alebo častejšie ide iba o rozhodnutie, ktorá z nich je lepšia, Samsung Galaxy inteligentné zariadenia alebo Apple Produkty.

Je však nemožné ignorovať Huawei. Ich výrobky v poslednom čase zaplavili trh. Niektoré z nich sú veľmi špičkové a majú mimoriadne vlastnosti. Čínska spoločnosť sa ukázala ako hlavný konkurent a ľudia sa veľmi zaujímajú. Ak ste si práve kúpili zariadenie Huawei, nemusí byť nastavené vo vami preferovanom jazyku. Pozrime sa, ako to môžete zmeniť.

Ako zmeniť jazyk – Huawei Smartphone

Existuje veľa dôvodov, prečo možno budete chcieť zmeniť jazyk z telefónu Huawei z angličtiny na niečo iné. Je tiež zábavné hrať si a vidieť, ako vyzerá váš telefón v rôznych jazykoch. Pozrime sa, aké kroky musíte urobiť, aby ste zmenili jazyk z angličtiny.

 1. V smartfóne Huawei otvorte položku „Settings“.
 2. Prejdite úplne nadol a vyberte „Systém“.
 3. Z ponuky vyberte „Jazyk a vstup“.
 4. Vyberte „Jazyk a región“.
 5. Teraz máte k dispozícii ďalšie jazyky, z ktorých ste si predtým pridali. Alebo môžete do zoznamu pridať nový jazyk.
 6. Ak hľadaný jazyk už je na zozname, klepnite raz a zmení sa. Ak nie je, vyberte možnosť „Pridať jazyk“.
 7. Prejdite zoznam jazykov a klepnite na ten, ktorý hľadáte.
 8. Zobrazí sa otázka, či ste si istí, že chcete zmeniť jazyk systému na jazyk, ktorý ste vybrali. Vyberte „Zmeniť“.

Voila, váš telefón Huawei teraz používa iný systémový jazyk.

Zmeniť jazyk
Z iného jazyka do angličtiny

Veci sú o niečo zložitejšie, ak máte zmeniť jazyk, napríklad z čínštiny na angličtinu. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je postupovať podľa rovnakých krokov, ale spoliehať sa na vizuálne narážky a počítanie. Ak je váš systémový jazyk nastavený na jazyk, ktorému nerozumiete, a potrebujete ho vrátiť späť do angličtiny, postupujte takto:

 1. Klepnite na ikonu „Nastavenia“ (ozubené koleso).
 2. Rolujte úplne nadol a klepnite na poslednú položku v zozname.
 3. Z ponuky vyberte štvrtú možnosť.
 4. Teraz vyberte prvú možnosť z ponuky.
 5. Vyberte zo zoznamu angličtinu. Ak nie je na zozname, klepnite na slová modrou farbou (zvyčajne veľkými písmenami).
 6. Posúvaním vyhľadajte angličtinu zo zoznamu. Klepnite na a potom, keď sa zobrazí vyskakovacia obrazovka na potvrdenie, vyberte možnosť vpravo.

To je všetko. Váš systémový jazyk Huawei je späť do angličtiny.

huawei jazyk

Huawei Zmeniť jazyk

Ako zmeniť jazyk – notebook Huawei

Zmena jazyka na telefóne Huawei je rýchla a jednoduchá. S inými zariadeniami Huawei je však tento proces trochu iný. Ak ste náhodou vlastnili jeden z notebookov Huawei a beží to ďalej Windows 10, môžete tiež zmeniť jazyk operačného systému. Ale ak váš Windows 10 vydanie je Windows 10 Doma je to možnosť jedného jazyka. To znamená, že váš počítač podporuje iba jeden jazyk displeja. A jazykový balíček si nemôžete stiahnuť a zmeniť ho.

Ak chcete zmeniť jazyk zobrazenia na svojom prenosnom počítači Huawei, musíte najskôr prejsť na verziu Windows 10 Pro a potom si stiahnite požadovaný jazykový balík. Nezabudnite, že táto aktualizácia je platená. Ak sa však rozhodnete pokračovať v tomto postupe alebo ak váš počítač už podporuje možnosti viacerých jazykov, musíte urobiť toto:

 1. Choďte do svojho Windows a potom vyberte „Nastavenia“.
 2. Teraz vyberte „Čas a jazyk“.
 3. Vyberte „Región a jazyk“ a potom kliknite na „Pridať jazyk“.
 4. Stiahnite si požadovaný jazykový balík alebo jednoducho vyberte ten, ktorý ste už stiahli.

Potom môžete nastaviť tento jazyk ako predvolený a uistite sa, že reštartujete počítač, aby sa táto zmena prejavila.

Ako zmeniť jazyk – inteligentné hodinky Huawei

V prípade, že ste hrdým vlastníkom hodinky Huawei Watch GT alebo náramku Honor, môžu sa vyskytnúť problémy s predvoleným jazykom systému. Tieto zariadenia sú neuveriteľne praktické a zábavné na použitie, ale čo sa používa, ak jazykom displeja nie je jazyk, ktorému rozumiete. Hodinky a pásma od spoločnosti Huawei Smart sú nastavené na používanie rovnakého jazyka ako váš telefón. To dáva zmysel. Ak ich chcete používať, musíte ich synchronizovať s telefónom.

Vyžaduje si to stiahnutie aplikácie Huawei Health. Pre používateľov systému Android to môžete získať tua pre používateľov iOS tu, Všetko, čo musíte urobiť, je zmeniť jazyk systému v telefóne a potom synchronizovať aplikáciu Huawei Health.

Ako zmeniť jazyk
Jazykové nastavenia vám môžu pomôcť naučiť sa

Je úplne jasné, že angličtina je jazykom technológie. Prinajmenšom to platí pre väčšinu západného sveta. Ak však chcete zachovať svoje kognitívne schopnosti ostré, učenie sa cudzieho jazyka môže byť nesmierne prospešné. Môžete použiť jednu z jazykových aplikácií a začať cvičiť. Alebo môžete začať meniť jazyk systému na svojich zariadeniach a uvidíte, ako rýchlo si vyberiete kľúčové slová.

Ak chcete ísť ešte ďalej, môžete zmeniť jazyk predvolenej navigačnej aplikácie a zistiť, ako dlho vám bude stratiť. Keď streamujete svoje obľúbené relácie, môžete prepnúť titulky a vyskúšať si nové frázy. A posledným krokom môže byť zmena predvoleného jazyka vašich účtov sociálnych médií. Je pravdepodobné, že nový systémový jazyk v telefóne bude v porovnaní s tým vyzerať vánok!

Vykonajte zmeny, ktoré fungujú za vás

Ak máte zariadenie Huawei alebo hľadáte zariadenie, uistite sa, že zmena jazyka nie je komplikovaná. V najlepšom prípade je to niekoľko poklepaní na obrazovku. V najhoršom prípade možno budete musieť aplikáciu stiahnuť. Záleží len na tom, že systémový jazyk je podľa vášho výberu.

Ak však chcete hrať a zistiť, či môžete telefón používať, zatiaľ čo predvoleným jazykom je ruština alebo hebrejčina, môžete to urobiť tiež. Môže vám dokonca pomôcť naučiť sa pár cudzích slov.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o zmene jazyka na Huawei v sekcii s komentármi nižšie.

Related Articles

Back to top button