Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android

Android je bezpochyby vynikajúci mobilný operačný systém. Operačný systém v súčasnosti používajú milióny používateľov. V porovnaní s akýmkoľvek iným mobilným operačným systémom ponúka Android používateľom oveľa viac možností prispôsobenia.

Ak používate zakorenené zariadenie Android, môžete s ním robiť čokoľvek. Na internete existuje veľa aplikácií na prispôsobenie systému Android Google Play Store Umožňuje používateľom individuálne prispôsobenie každého rohu systému Android.

K dnešnému dňu sme uverejnili veľa článkov o Techvirali na prispôsobenie. Dnes sme späť s ďalším trikom, ktorý vám umožní prispôsobiť ikony na navigačnej lište. Áno, čítate správne! Ikony na navigačnej lište môžete prispôsobiť.

Ak teda chcete prispôsobiť ikony navigačného panela v telefóne s Androidom, postupujte podľa nižšie uvedenej metódy. Táto metóda funguje na zariadeniach Android s koreňom i bez root. Na nastavenie vlastných ikon navigačného panela v systéme Android však musíte mať prístup k počítaču.

Zmena ikon navigačného panela v systéme Android je jednoduchý proces. Používatelia musia vykonať iba niekoľko jednoduchých krokov uvedených nižšie, aby mohli zmeniť ikony na navigačnej lište. Pozrime sa, ako môžete zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android.

krok 1, Prvé stiahnutie a inštalácia Vlastný navigačný panel Aplikácia pre Android vo vašom smartfóne.

krok 2, Po inštalácii otvorte aplikáciu a klepnite na „Začíname“.

krok 3, Zobrazí sa vám podobná obrazovka. Tu musíte pripojiť telefón k počítaču a povoliť ladenie USB.

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 1

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 2

krok 4, Spustite CMD na počítači a zadajte nasledujúci príkaz:

adb shell pm grant xyz.paphonb.systemuituner android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

krok 5, Ak je všetko v poriadku, žltá obrazovka v aplikácii sa zmení na zelenú. Teraz stačí klepnúť na tlačidlo „Dokončiť“.

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 3

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 4

krok 6, Teraz môžete spustiť aplikáciu. Dotknite sa navigačnej lišty.

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 5

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 6

krok 7, Potom klepnite na možnosť Experimentálne optimalizácie.

krok 8, Uvidíte tri možnosti – Späť, Domov, Prehľad. Musíte vybrať tlačidlo a klepnúť na „Typ“. Vyberte požadovaný kód kľúča a dotknite sa ikony. Tam si musíte vybrať symbol podľa vášho želania.

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 7

Ako zmeniť ikony navigačného panela v systéme Android 8

Hotovo! Týmto spôsobom môžete pomocou vlastného navigačného panela zmeniť ikonu navigačného panela v systéme Android. Ak máte ďalšie otázky, dajte nám vedieť do poľa nižšie.