Ako zmeni┼ą ID volaj├║ceho na Apple iPhone, iPad a Mac

Ako zmeni┼ą ID volaj├║ceho na Apple iPhone, iPad a Mac 1

Apple Volanie FaceTime je jedn├Żm z najzauj├şmavej┼í├şch zariaden├ş iPhone alebo iPad, preto┼że v├ím poskytuje ID volaj├║ceho. Ke─Ć niekomu zavol├íte alebo v├ím niekto zavol├í, m├┤┼żu si obidvaja koncov├ş u┼ż├şvatelia zobrazi┼ą ID volaj├║ceho druhej strany. Aplik├ícia FaceTime Caller ID obsahuje va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo alebo e-mailov├║ adresu prepojen├║ s va┼í├şm zariaden├şm iPad alebo iPhone. Ak ste zdie─żali svoje kontakty so svoj├şm rodinn├Żm pr├şslu┼ín├şkom, priate─żmi alebo s t├Żmi, ktor├ş si va┼íe kontakty ulo┼żia, jednoducho vedzte, ┼że ste to vy.

Medzit├Żm, ak e┼íte kontakt neulo┼żili, dostan├║ o v├ís inform├ície. Nehovoriac o tom, ┼że koncov├Ż pou┼ż├şvate─ż v├ís nepozn├í, preto┼że niekto v├ím nedostane svoju tv├ír a va┼íe ├║daje sa na obrazovke nezobrazia ├║plne. Dnes v├ís nau─Ź├şme, ako zmeni┼ą alebo aktualizova┼ą ID volaj├║ceho FaceTime na va┼íom iPhone alebo iPad.

Čo je FaceTime pre váš iPhone, iPad a iPod Touch?

Je to typ funkcie videohovoru pre Apple Pou┼ż├şvatelia v├ím poskytuj├║ pohodlnej┼í├ş sp├┤sob interakcie s aplik├íciou na odosielanie spr├ív. Pred pokra─Źovan├şm s├║ videohovory FaceTime dostupn├ę na iOS 12 alebo nov┼íom. Pokia─ż ide o iPad s iPad a iPod touch 71. gener├ícia. FaceTime nie je k dispoz├şcii vo v┼íetk├Żch krajin├ích alebo regi├│noch.

Ako m├┤┼żem zmeni┼ą ID volaj├║ceho FaceTime na iPhone alebo iPad?

Zme┼łte ID volaj├║ceho FaceTime

    Otvoren├ę “┼Żivotn├ę prostredie” na zariaden├ş iPhone alebo iPad. Prejdite nadol a prejdite na “Vyberte FaceTime.”Aktivova┼ą ÔÇ×Face TimeÔÇť Prepnite, ak chcete povoli┼ą alebo zak├íza┼ą FaceTime. (Ak povol├şte mobiln├ę telef├│nne ─Ź├şslo a e-mailov├║ adresu v├í┼ího zariadenia, ktor├í sa bude zobrazova┼ą pri identifik├ícii volaj├║ceho, bude sa zobrazova┼ą ─żu─Ćom, ktor├Żm vol├íte.) Tu vid├şte svoje E-mail, ─Ź├şslo ako ID volaj├║ceho FaceTime.(M├┤┼żete vybra┼ą Email ID alebo FaceTime Caller ID, aby ste zobrazili ─żu─Ćom, ktor├Żch vol├íte.) To je v┼íetko a teraz m├┤┼żete Ukon─Źite aplik├íciu nastaven├ş FaceTime.

Pozn├ímka: Ak ste pou┼ż├şvate─żom Mac a chcete vola┼ą zo zariadenia Mac alebo iOS, ID volaj├║ceho m├┤┼że by┼ą pohodlnej┼íie ako osobn├í zdie─żan├í identita va┼íich priate─żov alebo pr├şjemcov.

Ako zapnete alebo vypnete svoje telef├│nne ─Ź├şslo v po─Ź├şta─Źi Mac?

Zme┼łte ID volaj├║ceho FaceTime

M├íte r├Żchlu mo┼żnos┼ą zapn├║┼ą alebo vypn├║┼ą FaceTime na po─Ź├şta─Źi Mac.

    Otvoren├ę ÔÇ×Face TimeÔÇť vo va┼íom po─Ź├şta─Źi Mac. (prihl├ísi┼ą sa s Apple ID, ktor├ę vo svojom iPhone pou┼ż├şvate s aplik├íciou Message a FaceTime.) Knock on “Message” a vyberte polo┼żku “Nastavenie”.cvaknutie “├Ü─Źet” a vyberte “Nastavenie.”Zapnite jeden Telef├│nne ─Ź├şslo je zapnut├ę alebo vypnut├ę.(Zru┼íte v├Żber zo zoznamu.)

Zme┼łte ID volaj├║ceho FaceTime

Ke─Ć nabud├║ce zavol├íte niekomu, m├┤┼że v├ís r├Żchlo identifikova┼ą, ┼że vol├íte. Tie┼ż je vhodn├ę nastavi┼ą FaceTime s inou e-mailovou adresou a pou┼żi┼ą ju ako svoju prim├írnu. Okrem toho m├┤┼żete aktualizova┼ą e-mailov├║ adresu a telef├│n na str├ínke nastaven├ş ÔÇ×FaceTimeÔÇť. Aktualiz├ícia aplik├ície FaceTime na va┼íom zariaden├ş pre ne nijako nezmenila, ale m├┤┼żete vola┼ą, ale nem├íte aktualizovan├║ svoju e-mailov├║ adresu alebo telef├│nne ─Ź├şslo.

D├║fame, ┼że ver├şme, ┼że v├ím v tomto ─Źl├ínku pom├┤┼żeme aktualizova┼ą alebo zmeni┼ą ID volaj├║ceho FaceTime na va┼íich zariadeniach pomocou zariaden├ş iPhone, iPad, iPod a Mac. Predpoklad├íme, ┼że ste ├║spe┼íne aktualizovali alebo zmenili FaceTime. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.