Ako zmením OK Google na iné slovo?

The Google Assistant osobný hlasový asistent je jednou z prominentných a obľúbených možností medzi v súčasnosti dostupnými hlasovými asistentmi. Táto služba je k dispozícii ako predvolený osobný asistent na vašich zariadeniach s Androidom a má tiež širokú škálu funkcií. Avšak, nezmyselný názov Google Assistant alebo jednoducho Google vyzerá úplne inak ako osobnejšie vyzerajúci Siri, Alexa alebo dokonca Cortana. Rozmýšľali ste niekedy o tom, že by ste prebudené slovo mohli zmeniť Google Assistant? Zaujíma ma, ako zmením OK Google na iné slovo? Tu je pár tipov, ktoré môžu byť dostatočne nápomocné.

Ako zmením OK Google na iné slovo?

Na zmenu môžete použiť niekoľko nástrojov tretích strán Google Assistant prebudiť slovo. Otvorte Mic+ je skvelou možnosťou, ako zmeniť horúce slovo na Google Assistant. Pridáva tiež širokú škálu funkcií Google Assistant ktoré spoločnosť Google nepridala. Na zmenu horúceho slova môžete dokonca použiť ďalšie aplikácie, ako napríklad AutoVoice a Tasker.

Môžete zmeniť OK Google Wake Word pre Google Assistant?

Nie sme si istí, prečo sa Google rozhodol pomenovať svojho osobného hlasového asistenta ako prízemného a nudného. Opakovanie názvu spoločnosti môže byť pravdepodobne prostriedkom perfektnej značky. Aj keď to môže byť pre spoločnosť skvelá marketingová stratégia, pre používateľov to nemusí byť zábavná aktivita.

Ale našťastie, Google a jeho operačné systémy boli vždy jedinečný a otvorený zdroj, a to nám ponecháva možnosti prispôsobiť alebo upraviť akékoľvek funkcie vo väčšine produktov Google a pridať funkcie, ktoré spoločnosť Google zatiaľ nepridala. .

To je presne to, čo by malo zodpovedať váš dotaz – ako zmením OK Google na iné slovo. Ak vás zaujíma, ako môžem zmeniť svoje Google Assistant aktivačné slovo na inú frázu, radi by ste vedeli, že je to prakticky možné. Na tento účel budete musieť použiť nástroje tretích strán.

Ako zmením OK Google na iné slovo pomocou OpenMic+?

Open Mic+ je aplikácia, ktorá vám môže pomôcť prispôsobiť si svoje Google Assistant a pridajte do hlasového asistenta Google niekoľko ďalších funkcií. Tiež vám umožňuje integráciu s Tasker, čo je výkonná služba automatizácie Android.

V záujme tohto príspevku máme záujem zmeniť OK Google na inú frázu. Zameriame sa na to, ako zmeniť budiace slovo alebo horúce slovo na Google Assistant. Pred použitím tejto funkcie musíte deaktivovať rozpoznávanie horúcich slov Google Assistant.

Takto môžete postupovať podľa týchto krokov –

 • Spustiť Google Assistant. Môžete to urobiť prebudením Google Assistant vyslovením príkazu Ok Google alebo dlhým stlačením tlačidla Domov.
 • Klepnite na ikonu svojho profilu v hornej časti
 • Klepnite na Voice Match

Teraz nainštalujte Open Mic+ do telefónu a nakonfigurujte zmeny podľa svojich preferencií. Upozorňujeme, že Open Mic+ nie je k dispozícii v Obchode Play a môžete ho získať z Amazon App Store alebo si stiahnite súbor APK odinakiaľ.

Ak chcete zmeniť horúce slovo o, postupujte podľa týchto pokynov Google Assistant:

 • Spustite Open Mic+
 • Klikni na Predvoľby možnosť ako na obrázku vyššie
 • Na ďalšej obrazovke kliknite na Horúca fráza
 • Na ďalšej obrazovke zmeňte kľúčové slovo na to, čo by ste uprednostnili

Teraz by ste mali nájsť veľké tlačidlo s možnosťou ŠTART. Kliknite na ňu a počkajte, kým sa zmeny vykonajú. Nabudúce, keď budete chcieť spustiť svoj Google Assistant, môžete ho vyvolať pomocou horúceho slova, ktoré ste práve zadali.

Ako zmeniť Google Assistant Hlas?

 • Spustiť Google Assistant.
 • Kliknite na ikonu svojho profilu
 • Kliknite na položku Nastavenia.
 • Posuňte zobrazenie nadol na Asistent hlasu
 • Klepnite na všetky hlasy, ktoré máte k dispozícii.
 • Budete môcť počuť hlas.
 • Zostaňte vo svojom hlasovom profile, ktorý vám vyhovuje, a vráťte sa k svojmu Google Assistant

Nabudúce si zapáliš svoju Google Assistant, asistent s vami bude hovoriť hlasom, ktorý ste si vybrali.

Ďalším spôsobom by bolo opýtať sa Google Assistant sám zmeniť hlasový vzorec. Jednoducho zapáľte Google Assistant a povedz niečo podobné Zmeňte svoj hlas.

Záverečné myšlienky

Ak vás už unavuje vyvolávanie svojho Google Assistant s rovnakým horúcim slovom a hľadajúc spôsob, ako zmeniť OK Google na iné slovo, existujú spôsoby, ako túto úlohu dosiahnuť. Môžete použiť veľký počet možností, ktoré môžu byť čiastočne užitočné pri zmene horúceho slova.

Môžete dokonca zmeniť prízvuk a ukážku svojho hlasu Google Assistant. Možno by to bola jedna z najlepších možností prispôsobenia vášho Google Assistant skúsenosti.

Takže ste používali Google Assistant? Ak áno, aký hlasový model alebo horúce slovo používate? Ak ste pomocou vyššie uvedených trikov zmenili OK Google na iné slovo, podeľte sa s nami o svoje skúsenosti.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3l27lMU