Ako zlep┼íi┼ą kvalitu zvuku hlasov├Żch z├íznamov jedn├Żm dotykom

Hlasov├ę pozn├ímky Vylep┼íite nahr├ívanie

app Apple Voice Voice pre syst├ęmy iOS 14, iPadOS 14 a MacOS 11.0 Aktualiz├ície softv├ęru spolo─Źnosti Big Sur obsahuj├║ ├║plne nov├║ funkciu navrhnut├║ na zlep┼íenie kvality zvuku va┼íich nahr├ívok vr├ítane existuj├║cich. Nasledujte n├ís, ke─Ć v├ím uk├í┼żeme, ako pou┼ż├şva┼ą pokro─Źil├║ funkciu nahr├ívania hlasov├Żch pozn├ímok na zn├ş┼żenie ┼íumu v pozad├ş a dozvuku v miestnosti.

Vylep┼íite nahr├ívanie v hlasov├Żch pozn├ímkach

Ako u┼ż bolo spomenut├ę vy┼í┼íie, do aplik├ície Voice Memos na zariadeniach iPhone, iPad a Mac s iOS 14, iPadOS 14 a aktualiz├íciami pre makr├í Big Sur, ktor├ę boli prehliadan├ę po─Źas WWWDC AppleKeynote 22. j├║na 2020, bola do aplik├ície Voice Memos pridan├í mimoriadne u┼żito─Źn├í funkcia vylep┼íen├ęho nahr├ívania.

V ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku bol aktualizovan├Ż softv├ęr na nahr├ívanie hlasu k dispoz├şcii po─Źas beta testovania iOS 14, iPadOS 14 a macOS 11.0 Big sur. Aplik├ícia bude k dispoz├şcii raz ka┼żd├ęmu s kompatibiln├Żmi zariadeniami Apple tieto aktualiz├ície zverejn├ş tento rok na jese┼ł.

V├Żu─Źba: Ako vola┼ą hlasov├ę pozn├ímky na va┼íe miesto

Pod─ża zdrojov Appleopis:

Najob─ż├║benej┼íia aplik├ícia na nahr├ívanie zvuku na svete dost├íva nov├ę n├ístroje na organizovanie nahr├ívok. Nov├í vylep┼íen├í funkcia nahr├ívania v├ím umo┼ż┼łuje vylep┼íi┼ą kvalitu zvuku nahr├ívok jedn├Żm dotykom.

Postupujte pod─ża pokynov v n├ívode, ktor├Ż v├ís krok za krokom prevedie procesom pou┼ż├şvania funkcie vylep┼íenia hlasu na zlep┼íenie kvality zvuku va┼íich nahr├ívok.

Ako pou┼ż├şva┼ą roz┼í├şren├ę nahr├ívanie v hlasov├Żch pozn├ímkach

Ak chcete vylep┼íi┼ą svoje hlasov├ę nahr├ívky, postupujte takto:

  1. otvor Hlasov├ę pozn├ímky aplik├ície pre iPhone, iPad, iPod touch alebo Mac.
  2. Vytvorte nov├Ż zvukov├Ż z├íznam alebo vyberte jeden z predt├Żm ulo┼żen├Żch z├íznamov v zozname a zobrazte mo┼żnosti a stla─Źte tla─Źidlo. trojbodov├ę menu ponechan├ę pod nahr├ívkou.
  3. Vybra┼ą Upravte nahr├ívanie v rozba─żovacej ponuke.
  4. dotykov├í Vylep┼íite ikonu registr├ície v ─żavom hornom rohu rozhrania.
  5. dotykov├í hotov├Ż ulo┼żte zmeny.

To je v┼íetko, strojov├ę u─Źenie sa na zariaden├ş sa pok├║si minimalizova┼ą hluk v pozad├ş a ─Źo najviac zn├ş┼żi┼ą dozvuky v miestnosti. V z├ívislosti od kvality zvuku zdroja nahr├ívania sa po pou┼żit├ş vylep┼íenia nahr├ívania m├┤┼żu vyskytn├║┼ą mal├ę alebo ve─żk├ę rozdiely. Nezabudnite, ┼że sa jedn├í o neinvaz├şvnu funkciu ├║prav – p├┤vodn├║ nahr├ívku m├┤┼żete ─żahko obnovi┼ą zru┼íen├şm v├Żberu ikony Vylep┼íi┼ą nahr├ívanie.

Hlasov├ę pozn├ímky Vylep┼íite nahr├ívanie

Funkcia vylep┼íen├ęho nahr├ívania nie je v hlasov├Żch pozn├ímkach k dispoz├şcii pre Apple Watch, Ni─Ź p├şsa┼ą, preto┼że aplik├ícia watchOS je obmedzen├í na zaznamen├ívanie zvukov├Żch z├íznamov. ├Üpravy funkci├ş s├║ (zatia─ż) vyhraden├ę pre verziu Catalyst pre iOS, iPadOS a macOS.

Kto potrebuje zlep┼íi┼ą nahr├ívanie hlasov├Żch pozn├ímok?

Ako novin├ír pou┼ż├şvam hlasov├ę pozn├ímky pravidelne na zaznamen├ívanie svojich my┼ílienok, uskuto─Ź┼łovanie r├Żchlych rozhovorov, na ktor├ę sa m├┤┼żem odvola┼ą nesk├┤r a tak ─Ćalej. Kvalita zvuku v hlasov├Żch pozn├ímkach, najm├Ą na telef├│ne iPhone, bola v─Ćaka mnoh├Żm mikrof├│nom ve─żmi pote┼íen├í.

V├Żu─Źba: Ako vytv├íra┼ą vlastn├ę hlasov├ę pozn├ímky Apple Watch

Aj ke─Ć som bol schopn├Ż zachyti┼ą iba nieko─żko hlasov├Żch pozn├ímok Apple Watch a po─Ź├şta─Ź, mohol by som okam┼żite poveda┼ą, ┼że kvalita zvuku nebola tak dobr├í ako na iPhone, ─Źo je vzh─żadom na slab┼íie mikrof├│ny celkom pochopite─żn├ę Apple Watch a Mac.

Hlasov├ę pozn├ímky na iOS 14 maj├║ funkciu ÔÇ×Vylep┼íi┼ą nahr├ívanieÔÇť, ktor├í zni┼żuje hluk v pozad├ş a ozveny, aby boli hlasy jasnej┼íie.

Je skvel├ę si predstavi┼ą, ─Źi Apple pou┼żite ho na vysielanie podcastov na cest├ích … pic.twitter.com/GuqDsNYGsA

– Federico Viticci (@viticci) 30. j├║na 2020

Jasne vid├şm v├Żhody plyn├║ce z roz┼í├şren├ęho z├íznamu hlasov├Żch pozn├ímok Apple Watch Nahr├ívky v syst├ęme Mac znej├║ lep┼íie, ale dokonca aj majitelia telef├│nov iPhone profituj├║ z mechanick├ęho zn├ş┼żenia hluku v pozad├ş a dozvuku v miestnosti.

─Äal┼íie vylep┼íenia hlasov├Żch pozn├ímok

IOS 14, iPadOS 14 a MacOS 11.0 Aktualiz├ície softv├ęru Big Sur zav├ídzaj├║ nieko─żko ─Ćal┼í├şch zlep┼íen├ş kvality ┼żivota v aplik├ícii Voice Notes (na ktorej je teraz zalo┼żen├í AppleFramework Catalyst, ktor├í poskytuje paritu funkci├ş naprie─Ź platformami). Svoje nahr├ívky m├┤┼żete napr├şklad usporiada┼ą pomocou prie─Źinkov alebo ich ozna─Źi┼ą ako ob─ż├║ben├ę, aby ste k nim nesk├┤r mali r├Żchly pr├şstup.

V├Żu─Źba: Ako pou┼ż├şva┼ą hlasov├ę pozn├ímky v po─Ź├şta─Źoch Mac

V─Ćaka novej funkcii inteligentn├Żch prie─Źinkov m├┤┼żete nastavi┼ą hlasov├ę pozn├ímky, aby automaticky usporiadali va┼íe nahr├ívky. Napr├şklad syst├ęm m├┤┼że zoskupi┼ą va┼íe Apple Watch ned├ívno odstr├ínen├ę z├íznamy, nahr├ívky a ob─ż├║ben├ę polo┼żky. Ak pravidelne pou┼ż├şvate hlasov├ę pozn├ímky, automatick├ę zoskupovanie z├íznamov u─żah─Źuje organizovanie.

─Äal┼íie d├┤le┼żit├ę zmeny v syst├ęme iOS 14

Ak sa chcete r├Żchlo zozn├ími┼ą s ─Ćal┼í├şmi v├Żznamn├Żmi zmenami v syst├ęmoch iOS a iPadOS 14, pozrite si na┼íe ├║pln├ę video s podrobnos┼ąami o top 50 funkci├ích.

Zaregistrujte sa na iDownloadBlog na stránke YouTube

Potrebujem pomoc? Op├Żtajte sa iDB!

Ak sa v├ím tento tutori├íl p├í─Źil, odovzdajte ho svojim priate─żom a zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

Zasekn├║┼ą sa? Neviete, ako na svojom zariaden├ş robi┼ą ur─Źit├ę veci Apple zariaden├ş? Dajte n├ím vedie┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected] a bud├║ce rie┼íenie m├┤┼że by┼ą rie┼íen├şm.

Svoje vlastn├ę n├ívrhy m├┤┼żete odosla┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected],


Related Articles

Back to top button