Ako zistiť, v ktorých serveroch Discord sa niekto nachádza?

Ak používate Discord pre svoje herné rozhovory a ďalšie požiadavky v efektívnych herných rozhovoroch, určite by ste si boli vedomí jednej z vynikajúcich možností na tento účel. Áno, hovoríme o spoločnosti Discord, ktorá je jednou z vynikajúcich možností platformy navrhnutej na to, aby pomohla hráčom navzájom komunikovať. Vďaka hre Discord by ste sa počas hrania hry mohli spojiť s inými hráčmi.

Ako zistiť, na ktorých serveroch Discord sa niekto nachádza?

Pokiaľ nie ste správcom servera, nebudete môcť nájsť, na ktorých serveroch Discord sa niekto nachádza. Budete môcť vidieť servery, ktoré vy a iný používateľ zdieľate. Nebudete môcť vidieť žiadny iný server, na ktorom sa niekto nachádza, pokiaľ nie ste tiež súčasťou servera alebo ak nie ste sami správcom servera.

Ako zistiť, v ktorých serveroch Discord sa niekto nachádza?

Ak sa pokúšate zistiť informácie o počte serverov a informácie o každom zo serverov, ku ktorým sa niekto pripojil, budete to mať veľmi ťažké. Nemôžete nájsť podrobnosti o serveroch, ktorých je niekto súčasťou.

Keď sa pripojíte k serveru, správca servera, ktorého ste súčasťou, uvidí podrobnosti o všetkých serveroch, ktorých ste súčasťou. Podrobnosti o serveri, ktorého súčasťou je niekto iný, však nebudete môcť nájsť, pokiaľ medzi sebou nezdieľate server. V závislosti od toho, do ktorej komunity patríte, je Discord ako platforma veľmi verejná a súkromná. Bude to verejné, ak ste správcom servera, ktorého je niekto súčasťou, a bude to súkromné, ak ste pravidelným členom servera.

Jednou z najlepších možností by bolo skúsiť zistiť každý server dostupný na serveri Discord a hľadať na ňom vzájomné prepojenia. Tak budete môcť nájsť celkový počet serverov a ich podrobnosti, ktorých je niekto súčasťou. Vzhľadom na obrovský počet serverov dostupných na serveri Discord by to malo byť niečo extrémne nemožné a nepraktické.

Ešte ďalším spôsobom, ako si overiť možnosti, ako zistiť, na ktorých serveroch Discord je niekto, je vytvoriť server, ktorého ste vlastníkom alebo správcom, a pozvať osobu na svoj server. Hneď ako sa osoba pripojí k vášmu serveru, budete môcť nájsť podrobnosti o serveri, ktorého je príslušná osoba súčasťou.

Existuje spôsob, ako zistiť, kedy bol niekto naposledy aktívny v prípade sváru?

Neexistuje žiadny spôsob, akým by ste mohli zistiť, kedy bol niekto naposledy aktívny v programe Discord. Pojem neviditeľnosti bol v spoločnosti Discord vždy niečím mimoriadne sporným. Ak ste správcom servera v službe Discord a pokúšate sa odpovedať na dotaz – Existuje spôsob, ako zistiť, kedy bol niekto naposledy aktívny v programe Discord – bohužiaľ, nemôžete to urobiť. Discord svojim spôsobom poráža samotný účel existencie sociálnej platformy.

V skutočnosti používatelia Discordu boli na túto funkciu nároční, a napriek tomu zatiaľ Discord neodpovedal. Keď je používateľ offline, neexistuje spôsob, ako zistiť, kedy bol používateľ naposledy aktívny.

Ak používateľ označil svoj stav ako neviditeľný, nemôžete ani zistiť, či je niekto online. Ak bol stav označený online, zistíte, či je niekto online, ale neexistuje spôsob, ako zistiť, či je niekto online alebo nie, keď je stav účtu označený ako neviditeľný. Môžete byť online a zobrazovať neviditeľný stav. Ak vás zaujíma, ako nájsť niekoho, kto je online, odpoveď bude kladná aj záporná, predovšetkým z dôvodov, prečo sa používateľ môže označiť ako neviditeľný.

Ako nájsť majiteľa servera Discord?

Najlepším spôsobom, ako nájsť majiteľa servera Discord, je prezrieť si zoznam členov. Majiteľ servera Discord bude mať vedľa svojho používateľského mena ikonu koruny. Na to, aby ste to našli, však musíte mať špeciálne povolenia.

Teraz, keď je najlepším spôsobom, ako zistiť, na ktorých serveroch Discord sa niekto nachádza, byť správca servera, ktorého je člen súčasťou, existuje spôsob, ako nájsť vlastníka servera Discord. Ak chcete nájsť vlastníka servera Discord, mali by ste byť súčasťou servera. Pokiaľ ste sa nepripojili k serveru sami, neexistuje spôsob, ako nájsť vlastníka servera Discord.

Všimnite si toho, že vlastník servera Discord môže skryť korunu v rozhovoroch. V každom prípade je vo väčšine prípadov možné nájsť korunu v zozname členov, aby ste mohli ľahko nájsť majiteľa servera Discord.

Ako vidieť vzájomné servery na programe Discord?

Vzájomné servery nájdete na serveri Discord, ktorý zdieľate so svojimi priateľmi na hernej platforme. Stačí sa pozrieť na profil člena a vybrať Vzájomné servery tab. Zobrazí sa zoznam serverov, ktorých ste obaja súčasťou.

Discord neposkytuje žiadne zoskupovanie serverov, ktoré ste navzájom používali. Jediným oficiálnym spôsobom, ako vidieť vzájomné servery, je vyhľadať profil člena, s ktorým chcete nájsť vzájomné servery, a vykopať si jeho profil, aby ste našli vzájomné servery medzi vami. Ak máte viacero profilov, ktoré je potrebné skontrolovať, je potrebné postup zopakovať pre každý z vašich individuálnych profilov. Alebo ešte lepšie, môžete osobu vyhľadať na serveroch a zistiť, či zdieľate spoločný server. Okrem toho neexistujú žiadne spôsoby, ako vidieť vzájomné servery v programe Discord.

Ako zistiť, ktoré servery Discord ste zanechali?

Keď necháte server alebo hlasový kanál na serveri Discord, nezobrazí sa žiadna správa ani upozornenie, že ste server opustili. Ak si myslíte, že ste omylom opustili server, neexistuje žiadny spôsob, ako by ste mohli mať zoznam serverov, ktoré ste opustili. Ak vás zaujíma, ako zistiť, ktoré servery Discord ste zanechali, bohužiaľ vám Discord nedovolí nájsť informácie.

Bez ohľadu na to, či ste server opustili úmyselne, náhodou alebo dokonca vtedy, keď ste boli zo servera vyhodení z akéhokoľvek dôvodu, neexistuje spôsob, ako získať informácie o serveroch, ktoré ste opustili. Jediným spôsobom, ako môžete mať zoznam serverov, ktoré vám zostali, by bolo udržiavať aktualizovaný zoznam serverov, ktorých ste boli súčasťou, a efektívne označiť servery, ktoré ste opustili. Môže to byť tiež dobrý spôsob, ako nájsť spôsob odblokovania, ak vás niekto zablokoval.

Ak viete, že ste opustili server a chcete sa k nemu znova pripojiť, jedným z najlepších spôsobov by bolo dostať novú pozvánku. Priama správa niekomu, koho poznáte zo servera, sa môže ukázať ako účinná. Pokiaľ nedostanete nové pozvanie, je menšia šanca, že sa pripojíte späť k serveru.

Záver

Manipulácia so servermi Discord a ich správne porozumenie je sama osebe herkulovskou úlohou. Pripojenie a opustenie servera alebo spôsob, ako zistiť, na ktorých serveroch Discord sa niekto nachádza, môže byť trochu ťažké pochopiť. Len predpokladáme, že tu zdieľané informácie by vám pomohli lepšie porozumieť konceptu.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3k5gxjm