Ako zistiť, kto vidí vaše Instagram

Ak ste vášnivým používateľom služby Instagram, budete sa čudovať „Existuje spôsob, ako zistiť, kto vidí moje Instagram publikácia? Chcete vedieť, kto vašu recenziu recenzoval Instagram ¿Príbehy? Myslíš si, že by si mohol mať stalkera? Instagram? Ak chcete zistiť, ktoré príspevky najlepšie fungujú pre vaše publikum, zistite, kto vás navštevuje Instagram nakŕmte viac, aby ste sa im mohli zúčastniť?

Ďalšie informácie nájdete v článku.

Budete radi, že viete, kto vás sleduje Instagrama tento tutoriál vám ukáže, ako na to.

Vidíte, kto vás sleduje Instagram?

Pokiaľ niekto nekomentuje, nepáči sa mu ani nezdieľa jeho príspevky, neexistuje spôsob, ako zistiť, kto si prezerá vaše príspevky Instagram, Okrem toho neexistuje spôsob, ako zistiť, kto si prezerá váš profil, pokiaľ sa nesnaží spojiť s vami.

Instagram Nesleduje, kto sleduje aký obsah, ani nesleduje, ako často niekto navštevuje profil alebo pozerá a Instagram histórie. Podobné Facebook, neuvidíte, kto uvidí váš profil a publikovaný obsah.

Zatiaľ čo si niektorí myslia, že by to trochu narušovalo súkromie ľudí, iní by považovali tento druh funkcie za veľmi užitočný. Instagram Pokúste sa dosiahnuť rovnováhu medzi súkromím a slobodou všetkých používateľov.

Znamená to, že máte možnosť nastaviť svoj účet ako súkromný, zablokovať používateľov a odstrániť nežiaduce sledovateľov a ostatným ponechať slobodu anonymného prehliadania obsahu.


Existuje niekoľko spôsobov, ako získať informácie o určitých funkciách aplikácie, bez toho, aby ste videli, kto si prezerá váš obsah a profil.

Vidíte, kto vidí vaše Instagram Príbeh?

Aj keď nevidíte, kto si prezerá váš profil alebo príspevky, vy plechovka pozri, kto ťa sleduje Instagram Príbehy.

Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na svoju históriu, čo môžete urobiť kliknutím na ikonu profilu v ľavom hornom rohu obrazovky. Po otvorení príbehu prejdite prstom nahor a uvidíte, koľko ľudí tento príbeh videl a kto sú títo používatelia. Môžete prejsť nadol a zobraziť všetkých ľudí, ktorí videli váš príbeh.

Aj keď sa to týka iba príbehov, môže vám poskytnúť slušnú predstavu o tom, kto venuje pozornosť vašim príspevkom.

Ako zistiť, kto vidí vaše Instagram 1

Ak vás zaujíma, kto sleduje váš príbeh viackrát, existuje o tom teória. Instagram Neuviedol žiadne oficiálne slová o tom, ako sú diváci zaradení do zoznamu, o ktorom sme hovorili predtým. Táto teória potvrdzuje, že tí, ktorí sú na vrchu stránky, sú tí, ktorí videli jej obsah najviac.

Instagram Používa algoritmy na pripojenie vás k obsahu, ktorý apeluje na vaše záujmy, čo tejto teórii prepožičiava dôveryhodnosť, ale nebolo dokázané.

Vytvorte súkromie Instagram účet

Ak máte obavy o niekoho, kto posadne kontroluje váš obsah InstagramTieto nežiaduce zobrazenia môžete obmedziť zmenou ich nastavení na súkromnejší režim. Tým sa obmedzí, kto vás môže vidieť Instagram profil a všetky príspevky, komentáre alebo aktualizácie.

Pri návšteve nastavení v Instagram Nastavenie ochrany osobných údajov môžete prepnúť na možnosť Súkromné. To znamená, že váš obsah je k dispozícii iba na prezeranie vašim sledujúcim, ktorých ste prijali ako dôveryhodných divákov.

Aj keď vám to nepomôže pochopiť, kto sú vaši diváci Instagram, vám poskytuje slobodu pri uchovávaní obsahu v bezpečí.

Pozrite sa, kto vás sleduje Instagram

Ďalším užitočným nástrojom, ktorý máte, je skontrolovať, kto vás sleduje Instagram zodpovednosti. Aj keď vám to nedá vedieť, kto vidí váš profil alebo príspevky najviac, dá vám vedieť, kto môže vidieť váš obsah, ak je váš účet nastavený ako súkromný.

Ak chcete skontrolovať Instagram nasledovníci:

 1. Klepnite na ikonu profilu umiestnenú v pravom dolnom rohu aplikácie
 2. V hornej časti tejto stránky klepnite na „Ďalej“Ako zistiť, kto vidí vaše Instagram 2
 3. Prejdite zoznamom a zistite, kto sleduje váš účet

Ak chcete niekoho odstrániť, jednoducho klepnite na „Odstrániť“ vedľa jeho používateľského mena, znova klepnite na Odstrániť a potvrďte. Ak máte obavy o ochranu súkromia, je to ďalší spôsob, ako zabezpečiť, aby tí, ktorí vás vidia, videli Instagram obsah sa robí s vašim súhlasom a dôverou.

Instagram Prehľady obchodných účtov

Instagram poskytuje niektoré analytické nástroje pre obchodné účty, ktoré im pomôžu identifikovať publikum a lepšie propagovať vašu spoločnosť alebo produkty Instagram, Podobne ako jednotlivé účty, to nehovorí, kto si prezerá váš účet. Tento nástroj sa používa na lepšie pochopenie toho, ako funguje váš firemný účet, a nie na predstavu Instagram užívateľská aktivita.

Firemný účet vás informuje o tom, koľko návštev ste Instagram účet sa vytvára. Ak chcete migrovať na firemný účet, máme tu podrobnosti:

 1. otvorený Instagram a vyberte ikonu menu v pravom hornom rohu
 2. kohútik konfigurácia
 3. Potom sa dotknite účet
 4. kohútik Switch na profesionálny účet

  Ako zistiť, kto vidí vaše Instagram 3

 5. Postupujte podľa pokynov a dokončite svoj Instagram Profesionálna montáž

Instagram Pred zmenou účtu môžete alebo nemusíte svoju firmu overiť. Môžu to overiť a môžu vás zmeniť iba v prípade, že máte firemný e-mail. Komentáre sa kombinujú s niektorými prepínačmi, ktoré hovoria o tom, že ich účet bol zmenený cez noc bez kontrol a iní hovoria, že dostali e-mail na svoju obchodnú adresu, v ktorom ich informovali o zmene účtu.

Počkajte aspoň sedem dní, kým sa na vašom počítači nahromadia údaje Instagram zodpovednosti. potom:

 1. Pozrite sa na svoj vrchol Instagram profil pri počítadle pohľadov.
 2. Vyberte toto počítadlo, aby ste videli, kedy väčšina ľudí navštívila.
 3. vybrať Vyhliadky a publikum
 4. Pozrite sa na sledovateľov a zistite, akú dennú dobu väčšina ľudí navštívila Instagram,
 5. Vyberte príspevok, ktorý ste nahrali po konverzii na profesionálny (firemný) účet.
 6. Skontrolujte ikonu malej značky, aby ste videli, koľko ľudí ju zachytilo.

Pomocou aplikácií tretích strán môžete zistiť, kto vidí vaše Instagram väčšina

Možno vás zaujíma, či existujú aplikácie tretích strán, ktoré poskytujú informácie o vás Instagram Diváci Preskúmali sme niekoľko aplikácií, ktoré tieto tvrdenia uvádzajú, a nakoniec sa zdá, že riziko je väčšie ako akýkoľvek možný úžitok.

Aplikácie tretích strán sú súbory na prevzatie do vášho telefónu, počítača alebo tabletu, ktoré získajú prístup k vašim osobným a súkromným informáciám. To môže viesť k hackerom a malvéru.

Niektoré aplikácie požadujú, aby ste poskytli svoje Instagram Namiesto prepojenia účtu sa prihláste. Prepojenie umožňuje aplikáciám tretích strán získať prístup k určitým údajovým bodom z vášho účtu.

Iní vás žiadajú, aby ste im dali heslo, ktoré im umožní prístup k rovnakým údajom. Je rozumné, že by ste nikdy nemali poskytovať svoje Instagram Heslo pre každú aplikáciu, bez ohľadu na to, aké je dobré, hovorí.