Ako získať zdroj s rozširovaním splitterov na Last Oasis

Ako získať zdroj s rozširovaním splitterov na Last Oasis 1

Last Oasis je post-apokalyptické prostredie, v ktorom je prvoradým cieľom cestovať z jednej oázy do druhej pri zhromažďovaní remesla a zdrojov potrebných na prežitie. Cesta z jednej oázy do druhej a spôsobom, ako sa stretnete s určitými hrozbami, zaberie veľa kilometrov. Potrebujete teda zdroje potrebné na útok a obranu. Zhromažďovanie a zber rôznych zdrojov tiež zvyšuje vaše skúsenosti.

Rozbočovače kostí sú jedným zo zdrojov, ktoré potrebujete na vytváranie vecí na obranu a útok. Rovnako ako stredovek, kameň a drevo sú nevyhnutnosťou, ale zlomky kostí sú tiež súčasťou tohto zoznamu. Potrebné množstvo kosti je tiež vysoké pre niektoré materiály, takže musíte vedieť, kde ich nájdete. Táto príručka vám pomôže pri všetkom.

Ako získať zdroj s rozširovaním splitterov na Last Oasis

Ako získať prostriedok na štiepanie kostí na Last Oasis?

Úlomky kostí sa dajú ľahko nájsť pri vchodoch králikov a dolín. Zvyčajne sa vyskytujú ako kosti alebo mamutie dosky na zemi; niekedy sú dosť veľké na to, aby ich bolo možné odhaliť na diaľku, niekedy nie. V závislosti od veľkosti sa získa počet štiepnych zdrojov. Na ich zber stačí použiť krumpáč. Čím lepšie zariadenie používate na žatvu, tým rýchlejší je výnos.

Ďalším zdrojom kostných štiepok je Rupu. Rupu je opica podobná bytosť, ktorá je na vašej planéte jediným preživším. Vždy sú pre vás hrozbou bez ohľadu na to, s akým typom sa stretnete. Môžu byť občas trochu nepríjemní, alebo môžu byť veľmi nebezpeční. Odchytávače sú dodávané s paličkou, o ktorú sa dá ľahko postarať. Biela smrť je však extrémne rýchla, zlá a smrtiaca a môže spôsobiť extrémny charakter. Takže buďte opatrní, keď im čelíte a zostaňte hore.

Normálne typy Rupu majú určité zdroje a niekedy je odroda bielej smrti vybavená zdrojom Bone Splinter. Takže ich rabovanie vám môže priniesť nejaké prostriedky na lepidlo na kosti. Preto pri návšteve kolónie Rupu nezabudnite skontrolovať zdroje a každé prsia a drancovajte každú mŕtvu Rupu. Mohli by ste tam nájsť nejaké dlahy.

Úlomky kostí môžu byť použité na vytvorenie brnenia a zbraní vysokej úrovne, v závislosti od vašich požiadaviek. Počet potrebných kostí bude samozrejme veľký a rôzny pre všetky položky. Väčšinou sa používajú na výrobu Baskwoodovho brnenia, Bonespikovho meča alebo Spikebone Clubu.

Takže tu to máte, návod, ako získať zdroje na štiepenie kostí a ako sú užitočné. Ak chcete ďalšie informácie o Last Oasis, neváhajte sa vyjadriť nižšie. Ak potrebujete ďalšie užitočné informácie, ako sú tieto, prečítajte si naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre počítače a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Vďaka.