Ako z├şska┼ą viac n├ízorov na Tik Tok

Tik Tok je aplik├ícia na zdie─żanie a tvorbu videa, ktor├í bola spusten├í v roku 2017 s cie─żom vyp├íli┼ą r├Żchly pr├şjem, najm├Ą medzi mlad┼í├şmi pou┼ż├şvate─żmi internetu. S viac ako miliardou mili├│nov stiahnut├ş aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę u┼ż boli dokon─Źen├ę, je ekosyst├ęm Tik Tok ve─żk├Ż, univerz├ílny a pre mnoho pou┼ż├şvate─żov je cestou k sl├íve a bohatstvu.

Aj ke─Ć priama monetiz├ícia Tik Tok je st├íle trochu zlo┼żitej┼íia, je mo┼żn├ę urobi┼ą to pre t├Żch, ktor├ş s├║ ochotn├ş prija┼ą vhodn├ę opatrenia na vytvorenie p├║tav├ęho a p├║tav├ęho obsahu. K─ż├║─Źom je pril├íkanie stabiln├ęho publika. Existuje nieko─żko faktorov, ktor├ę prispievaj├║ k nasledovn├şkom v TikTok.

Ako z├şska┼ą viac n├ízorov na Tik Tok 1

Ako teda z├şskate viac zobrazen├ş vide├ş Tik Tok? Na prv├Ż poh─żad mo┼żno zist├şte, ┼że ÔÇ×vytv├íranie zauj├şmavej┼í├şch vide├şÔÇť a v skuto─Źnosti je to skvel├ę miesto na spustenie, ale nie je to cel├Ż obraz, ani to nie je bl├şzko.

Nastavte si svoj profil

Prv├Żm krokom na pril├íkanie sledovate─żov a z├şskanie n├ízorov je nastavenie v├í┼ího profilu. Dobr├Ż profil znamen├í, ┼że osoba, ktor├í pozer├í jedno z va┼íich vide├ş, s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou zostane a uvid├ş viac z nich, zatia─ż ─Źo zl├Ż alebo informat├şvny profil nikoho nepri┼ąahuje, aby zostal alebo sa prihl├ísil na odber.

Ako z├şska┼ą viac n├ízorov na Tik Tok 2

u┼ż├şvate─żsk├ę meno

V├Żber spr├ívneho pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena je d├┤le┼żit├Ż. Mali by ste si vybra┼ą ten, ktor├Ż je ─żahko zapam├Ątate─żn├Ż, ale tie┼ż odr├í┼ża, kto ste a o ─Źom s├║ va┼íe vide├í. Atrakt├şvne pou┼ż├şvate─żsk├ę meno, v─Ćaka ktor├ęmu s├║ t├ş, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ o v├í┼í obsah, naj├║─Źinnej┼í├şm sp├┤sobom, ako za─Źa┼ą s profilom TikTok.

profilov├ę foto

Dobr├Ż profilov├Ż obr├ízok ur─Źite zv├Ż┼íi va┼íu pravdepodobnos┼ą r├Żchleho z├şskania sledovate─żov. ─îi u┼ż ste jednotlivec alebo skupina, prid├íte p├║tav├Ż a vysoko kvalitn├Ż profilov├Ż obr├ízok, ktor├Ż ─żud├ş l├ík├í na sledovanie va┼íich vide├ş.

Dosah naprie─Ź platformami

Pridajte odkazy na svoje ─Ćal┼íie soci├ílne siete, aby ─żudia, ktor├ş sa chc├║ k v├ím viac pripoji┼ą, mali mo┼żnos┼ą tak urobi┼ą. Viac pripojen├ş = viac zobrazen├ş. V├í┼í profil by mal odr├í┼ża┼ą, kto ste a ─Źo rob├şte so svoj├şm ┼ít├Żlom videa, ale mal by by┼ą aj pre nov├Żch div├íkov v├ştan├Ż a priate─żsk├Ż.

Vyberte v├Żklenok

M├┤┼żete uverej┼łova┼ą vide├í ka┼żd├Ż de┼ł, ale je to obsah, ktor├Ż ─żud├ş sleduje. S TikTok si m├┤┼żete zvoli┼ą hos┼ąovanie z├íbavn├Żch vide├ş, vide├ş s n├ívodom, in┼ípirat├şvneho obsahu a ─Ćal┼í├şch. Ak chcete predvies┼ą zvierat├í alebo ich talent, va┼íi nasledovn├şci od v├ís o─Źak├ívaj├║ tento typ obsahu.

V├Żber v├Żklenku znamen├í, ┼że ste na┼íli nie─Źo, ─Źo ─żudia radi sleduj├║ a ┼że v tomto ┼ż├ínri vyd├ívate nov├Ż materi├íl, aby ste si zachovali nasleduj├║ce.

Okrem toho je len to─żko ─Źasu za de┼ł a len to─żko vide├ş, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą. Ak m├íte ┼ípeci├ílne schopnosti, superve─żmoc alebo skryt├Ż talent, mali by ste by┼ą pripraven├ş ho pou┼żi┼ą.

Na Tik Tok s├║ mili├│ny poh─żadov a podobn├Żch zvukov a vy chcete vynikn├║┼ą z davu. Tak┼że ak ste ├║┼żasn├Ż buben├şk alebo dok├í┼żete hra┼ą na klav├şri na noh├ích, identifikujte nie─Źo, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą lep┼íie ako ostatn├ş, a pripravte sa na to.

Zozn├ímte sa so soci├ílnymi m├ędiami

Samotn├Ż Tik Tok je soci├ílnou sie┼ąou a zd├┤raz┼łuje soci├ílny aspekt. Sledujte vide├í in├Żch ─żud├ş, sledujte ich pr├ícu, podporujte ich, komentujte a zdie─żajte: nielen to zvy┼íuje osobu, ktorej vide├í pozer├íte, ale tie┼ż zvy┼íuje va┼íe vide├í. Va┼íe pou┼ż├şvate─żsk├ę meno sa zobrazuje v t├Żchto koment├íroch. Ak m├íte ─Źo poveda┼ą, m├íte na to, aby ─żudia videli, ─Źo sa deje vo va┼íom svete.

Mus├şte by┼ą akt├şvnou s├║─Źas┼ąou komunity Tik Tok, spozna┼ą priate─żov a navz├íjom si pom├íha┼ą. Interakcia je tie┼ż sp├┤sob, ako premeni┼ą do─Źasn├Żch sledovate─żov na siln├Żch fan├║┼íikov. Ke─Ć na niekoho odpoviete na va┼íe koment├íre t├Żkaj├║ce sa v├í┼ího videa pozit├şvnym a inkluz├şvnym sp├┤sobom, va┼ía interakcia s produkovan├Żm videom sa s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou zv├Ż┼íi.

Ako z├şska┼ą viac n├ízorov na Tik Tok 3

Vyu┼żite korunu

Koruna na Tik Tok je ikona koruny, ktor├í sa zobrazuje v profiloch a vide├ích ur─Źit├Żch privilegovan├Żch pou┼ż├şvate─żov. V podstate to znamen├í ma┼ą cent, ┼że ste uzn├ívan├Żm ovplyv┼łova─Źom na platforme. Na Tik Tok s├║ ─żudsk├ş moder├ítori, ktor├ş prehliadaj├║ web a h─żadaj├║ ─żud├ş, ktor├Żch pr├ícu chc├║ povzbudi┼ą, a cent je jednou z v├Żhod, ktor├ę niekedy rozd├ívaj├║.

Korunovanie si vy┼żaduje ve─ża ─Źasu a ├║silia – koruna je odmenou za ├║spech, nie n├ístrojom pre viac. Medzit├Żm by ste mali v┼żdy, ke─Ć je to mo┼żn├ę, komunikova┼ą s korunovan├Żmi ─Ź├şslami Tik Tok, a tak vyu┼ż├şva┼ą svoju popularitu na podporu svojich. Ak zanech├íte koment├ír k videu, ktor├ę z├şska 100 000 prehrat├ş za de┼ł, v├í┼í koment├ír bude ma┼ą ove─ża v├Ą─Ź┼í├ş vplyv ako jeho zanechanie pri videu, ktor├ę z├şska 100 prehrat├ş za de┼ł, ale nap├şsa┼ą ka┼żd├Ż koment├ír trv├í s├║─Źasne.

Pracujte na tom, aby ste si zarobili svoju vlastn├║ korunu produkovan├şm skvel├ęho obsahu, pom├íhan├şm ostatn├Żm online, zost├ívan├şm akt├şvnych a v┼íeobecne vn├şman├Żm ako dobr├Ż ─Źlovek.

Pou┼ż├şvajte trendy zna─Źky hashtag

Niektor├ş tvorcovia Tik Tok dok├í┼żu produkova┼ą vide├í ve─żmi r├Żchlo, v z├ívislosti od ich ┼ít├Żlu a v├Żklenku. Ak ste tak├Ż tvorca, m├┤┼żete pomocou trendov├Żch zna─Źiek hash na Tik Tok zisti┼ą, kde je v┼íeobecn├Ż z├íujem, a vytvori┼ą vide├í, do ktor├Żch sa tieto hashtagy zmestia.

Potom nahrajte svoje aktu├ílne video so spr├ívnou zna─Źkou a nielen z├şskate publikum, ale budete tie┼ż typom publika, ktor├ę vo v┼íeobecnosti h─żad├í nov├ę veci – vplyvn├Żch ─żud├ş, najvyh─żad├ívanej┼í├şch demografick├Żch ├║dajov na webe.

Nepotrebujete trendy trendov st├íle, ale ┼ítipka s├║─Źasn├Żch vide├ş okrem be┼żnej stravy ur├Żchli v├í┼í rast.

Vyu┼żite v├Żzvy

V├Żzvy s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako zv├Ż┼íi┼ą ├║─Źas┼ą verejnosti a zapoji┼ą ─żud├ş, ktor├ş sa o tejto v├Żzve dozvedia. M├┤┼żete si vytvori┼ą svoju vlastn├║ v├Żzvu alebo sa z├║─Źastni┼ą na v├Żzvach in├Żch. Podobne ako in├ę anga┼żovanosti v soci├ílnych m├ędi├ích sa odpor├║─Źa robi┼ą oboje: Chcete by┼ą viden├Ż ako ─Źlen spolo─Źnosti a ako tvorca pod─ża va┼íich vlastn├Żch pr├ív.

Dobre sa z├║─Źast┼łujte, povzbudzujte konkurentov alebo ─żud├ş vo va┼íej vlastnej v├Żzve a chv├ílte vynikaj├║cu pr├ícu ostatn├Żch. V├Żzvy s├║ z├íbavn├Żm a vzru┼íuj├║cim sp├┤sobom, ako zapoji┼ą ostatn├Żch a z├şska┼ą viac n├ízorov.

spolupráca

Spolupr├íca je ve─żkou s├║─Źas┼ąou Tik Tok. Od zavedenia duetov sa pr├íca s in├Żmi ─żu─Ćmi stala ─żah┼íou ako kedyko─żvek predt├Żm. Duety nie s├║ jedin├Żm sp├┤sobom spolupr├íce, ale s├║ najjednoduch┼íie. Ak n├íjdete in├Żch pou┼ż├şvate─żov s podobn├Żm sledovan├şm alebo niekoho, kto je v rovnakom v├Żklenku, navrhnutie spolo─Źn├ęho videoprojektu m├┤┼że z├şska┼ą ├║plne nov├ę publikum.

M├┤┼żete spolupracova┼ą s ─żu─Ćmi, ktor├Żch dobre pozn├íte, alebo m├┤┼żete n├íhodne vybera┼ą n├íre─Źia popul├írnych tvorcov. Nebu─Ćte prekvapen├ş, ak tvorcovia s v├Żrazne vy┼í┼í├şm po─Źtom anga┼żovanost├ş zdvorilo (alebo nie zdvorilo) odmietnu va┼íu ponuku; Nie je to osobn├ę. Po vytvoren├ş portf├│lia dobr├ęho obsahu je v├Ą─Ź┼íia pravdepodobnos┼ą, ┼że sa v├ím podar├ş spolupracova┼ą s in├Żmi vplyvn├Żmi.

Pr├şspevok ─Źasto

T├ş, ktor├ş sleduj├║ soci├ílne m├ędi├í, maj├║ neuverite─żne kr├ítke spomienky. Nie─Źo, ─Źo bolo zverejnen├ę de┼ł alebo dva, u┼ż nie je v na┼íom vedom├ş, pokia─ż to nie je v├Żnimo─Źn├ę alebo nevytvoren├ę celebritou. Ak chcete uspie┼ą s Tik Tok, mus├şte publikova┼ą vide├í dobrej kvality aspo┼ł ka┼żd├Ż de┼ł.

Ako z├şska┼ą viac n├ízorov na Tik Tok 4

Ak sa akt├şvne sna┼ż├şte vytv├íra┼ą sledovate─żov, mo┼żno budete musie┼ą urobi┼ą viac. Aj ke─Ć existuje tlak na publikovanie ─Źasto, kvalita je v┼żdy d├┤le┼żitej┼íia ako kvantita. Bude ove─ża lep┼íie publikova┼ą menej ─Źasto, ale s ove─ża vy┼í┼íou kvalitou ako nudn├ę veci. V┼íetko, ─Źo na Tik Tok rob├şte, publikujete alebo hovor├şte, ovplyvn├ş to, ko─żko hitov z├şskate, a preto ko─żko sledovate─żov.

Vyu┼żite v├Żhody in├Żch platforiem

Niektor├ş tvorcovia zameriavaj├║ cel├Ż dosah soci├ílnych m├ędi├ş na samotn├Ż Tik Tok, ale je to zle. Aj ke─Ć Tik Tok by mal by┼ą prim├írnym miestom, kde tr├ívite energiu, podobn├ę miesta Instagram a Facebook M├┤┼że to tie┼ż by┼ą ve─żmi siln├Ż multiplik├ítor pre va┼íe publikum.

Ak st├íle nem├íte ve─ża sledovate─żov na TikTok, ale m├íte na in├Żch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş; m├┤┼żete zverejni┼ą svoj obsah na in├Żch platform├ích a z├şska┼ą tak viac zobrazen├ş. Povzbudzujte svojich sledovate─żov na in├Żch weboch soci├ílnych m├ędi├ş, aby zachytili viac v├í┼ího obsahu na TikTok.