Ako získať upíra: Soroborejci

Ako získať upíra: Soroborejci 1

Vampírska súprava navonok: Soroborejci sú zbierka rôznych legendárnych zbraní a smäd, ktoré sa dostali do krvavého oltára. Táto súprava získala veľa popularity na rôznych herných fórach a hráči opakovane žiadali spôsoby, ako to isté dosiahnuť.

Zaujíma vás, ako získať jeden z nich? Táto príručka vám vysvetlí, ako dostať upíra do vonkajšej Soroborea.

Ako získať upíra: Soroborejci

Ako dostať upíra mimo Sorobora

Najlepšie je zapamätať si, že smäd môže aktivovať iba upírsku súpravu. Smäd bude generovať a vyplniť, ak porazíte nepriateľov. Musíte to robiť dovtedy, kým kúzlo nezhasne. Potom musia hráči vziať zbraň na oltár S.

Budete odmenení nasledujúcimi zbraňami:

Triomphe: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 15.000.Halberd: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.dýka: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 12.000.Meč: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.Axen: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.kopije: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.Leech Ax: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.muškátový kvet: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.Leech meč: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.Low Mace: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.Leech’s Knuckles: Má účinok Life Leech. Vyžaduje si celkové poškodenie 17500.

Takže teraz viete, že okrem hrania hry Outward: Sorobeans pre zábavu musíte zvýšiť svoje hracie schopnosti, aby ste dostali súpravu Vampiric. Ak sa vám to páčilo, nezabudnite sa pozrieť na ostatných Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pre skvelé videá súvisiace s Androidom a hrami. Vďaka.