Ako získať Thrashball Cole v Gears Tactics

Ako získať Thrashball Cole v Gears Tactics 1

Takže je tu nová hra z populárnej série, ktorá nesie názov Gears Tactics, čo je hra na prežitie, ktorá je ďalším prírastkom do série Gears of War. Gears Tactics vyvinula spoločnosť Splash Damage spolu s The Coalition a vydáva ju Xbox Game Studios. Hra je k dispozícii na dvoch platformách, najmä Xbox a Windows, A ak ste náhodou dlhoročným hráčom hry, možno poznáte meno Cole Train, čo bola hviezda thrashball, ktorá existovala ešte predtým, ako mimozemšťania prevzali ľudí na planéte.

A ak náhodou hráte hru Gears Tactics a hľadáte spôsoby, ako pridať Thrashball Cole do svojho tímu, potom ste na správnom mieste ako v tomto príspevku, prevedieme vás niekoľkými vecami, ako získať Thrashball Cole v Hra Gears Tactics. Tak, to povedal, poďme sa pozrieť na samotný článok:

taktika augustového ozubeného kolesa

Ako získať Thrashball Cole v Gears Tactics?

Je pozoruhodné, že Thrashball Cole je bonusová postava, čo znamená, že je k dispozícii iba tým, ktorí si hru predobjednali, alebo tým, ktorí hrajú cez Xbox Game Pass. Niečo, Augustus Cole Train je veľmi dobre známa postava série Gears of War a hráči by ju určite chceli mať vo svojom tíme. A môžete získať ruky na Thrashball Cole prostredníctvom predobjednávky DLC.

    Thrashball Cole je k dispozícii iba pre predobjednaných používateľov Gears Tactics. Cole môžete získať z Thrashball DLC. Cole Train dostanete do svojho tímu až po dokončení tímu 1 prideľovanie 4., kde získate skúsenosti so záchrannými misiami.

Tu musíte oslobodiť väzňov od mučenia pred Locustom a zároveň poraziť Wretches a Grenadiers. Akonáhle ste zachránili všetkých väzňov, Augustus Cole tiež pôjde s vami. Okrem toho môže byť Thrashball Cole dôležitým členom vášho tímu, pretože bude mať uniformu Thrashball, pričom každý Gears dá extra užitočné silné body.