Ako získať teplotný filter v Snapchat

Máte problém nájsť teplotný filter na Snapchat? Zaujímalo by vás, prečo je toľko online videí a článkov o tejto funkcii? Nakoniec je to preto, že teplotný filter sa stal nálepkou. To je pravda. Filtre teploty a batérie boli prenesené do banky nálepiek. K zmene došlo, pretože používatelia Snapchat chceli mať možnosť pohybovať sa a meniť veľkosť grafiky teploty a batérie.

Ak chcete niečo urobiť sami, nebojte sa. Máme vás zakryté. Čítajte ďalej a zistite, ako získať teplotný filter Snapchat.

Vytvorte obrázok a pridajte nálepku

Ak chcete vytvoriť obrázok alebo pridať nálepku, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Otvorte svoju aplikáciu Snapchat žltou ikonou a prihláste sa, ak ste tak ešte neurobili.
  2. Vytvorte fotografiu pomocou tlačidla snímania alebo nahrajte video, ak si budete priať.
  3. Kliknite na ikonu nálepky vpravo.nálepka Icon
  4. Keď prejdete na funkciu nálepky, uvidíte ikonu v tvare hviezdy. Ak chcete nájsť nálepku s teplotou, musíte ju stlačiť. Táto funkcia využíva okolitú teplotu zaznamenanú telefónom. Ak váš telefón nedokáže zaznamenať okolitú teplotu, stane sa jedna z dvoch vecí. Buď úplne chýba teplotný filter a nálepka, alebo môžete nastaviť nálepku teploty tak, aby ste povedali, čo chcete.
  5. Kliknite na ikonu hviezdy a vyhľadajte nálepku teploty – je to číslo a potom vedľa nej stupnica Fahrenheita alebo symbol Celzia.

A to je všetko. Všetko pripravené!

Pridajte nálepku

Nájdite nálepku teploty

Prejdite dole nálepkami a vyhľadajte číslo so symbolom stupňa vedľa neho. Ak ho nenájdete, váš telefón nemusí podporovať nastavenie teploty Snapchat. Beta verzia aplikácie Snapchat v systéme Android nemá nálepku s teplotou. Ak používate verziu beta, prejdite do obchodu Google Play, vyhľadajte aplikáciu Snapchat a odhláste sa z testu verzie beta.

Váš telefón má vlastný rozsah snímačov, od gyroskopických, nadmorských výšok a rýchlosti. Teplota však nie je vždy niečo, čo váš hardvér dokáže zistiť. Informácie, ktoré vidíte, je možné získať online zo zdrojov údajov. Nakoniec, keby to bol iba váš telefón, ktorý meral teplotu, nebolo by to ohriate teplom?

Teplota sa dá pohybovať

Teplota je iba nálepka, takže ju môžete posúvať po obrazovke a manipulovať s ňou rovnako ako s inými nálepkami. Môžete napríklad pritlačiť prsty na nálepku tak, aby sa zmenšila a posúvaním prstov smerom von ju rozrástla. Po dokončení kliknite na modrú ikonu šípky v pravom dolnom rohu. Vyberte ľudí, ktorým chcete poslať vašu fotku, a znova ich odošlite.

Má Snapchat problémy s použiteľnosťou?

Čítali ste celú cestu až do tohto bodu? Ak tomu tak nie je, nie je takmer dokázané, že Snapchat má problém s použiteľnosťou? Dajte aplikácii začiatočník, dokonca aj začiatočník, ktorý zvykol Facebook Messenger a WhatsApp a budú sa snažiť porozumieť rozhraniu a tomu, ako veci fungujú.

To isté platí pre tipy uvedené v tomto článku. Nakoniec, ak sa teplota a grafika batérie dali ľahko nájsť, prečo ľudia musia hľadať online, aby ich našli? Nejde o kritiku samotného používateľa, ide o kritiku rozhrania Snapchat a skutočnosť, že môže byť oveľa intuitívnejšia.

Ako často používate funkciu teploty?

Teplotný filter sa presunie do sekcie nálepky a zrazu sa zobrazí veľa online článkov vysvetľujúcich, kde nájsť nálepku. Je však funkcia teploty skutočne tak populárna?

Existuje veľa smartfónov bez funkcie merania teploty, ale stále vám môžu povedať, čo je teplota. Robia to prostredníctvom licenčných dohôd s NYSE: SNAP. Skutočnosť, že Snapchat je ochotný za túto službu zaplatiť milióny, znamená, že funkcia teploty musí byť dôležitá.

Čo si myslíš? Je Snapchat ľahký na používanie? Ako často používate nálepku teploty? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.