Ako získať teplotný filter v aplikácii Snapchat

Snapchat Ako získať teplotný filter

Máte problém nájsť teplotný filter na Snapchat? Zaujímalo by vás, prečo je toľko online videí a článkov o tejto funkcii? V konečnom dôsledku je to preto, že teplotný filter sa stal nálepkou. To je správne. Filtre teploty a batérie boli presunuté do banky nálepiek. K zmene došlo, pretože používatelia Snapchat chceli mať možnosť pohybovať sa a meniť veľkosť grafiky teploty a batérie.

Ak by ste to chceli urobiť sami, nebojte sa. Máme vás zakryté. Čítajte ďalej a zistite, ako získať teplotný filter na stránke Snapchat.

Vytvorte obrázok a pridajte nálepku

Ak chcete vytvoriť obrázok alebo pridať nálepku, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Otvorte svoju aplikáciu Snapchat pomocou žltej ikony a prihláste sa, ak ste tak ešte neurobili.
  2. Vytvorte fotografiu pomocou tlačidla snímania, alebo si prípadne nahrajte video.
  3. Klepnite na ikonu nálepky vpravo.
    Ikona nálepky
  4. Keď prejdete na funkciu nálepky, zobrazí sa ikona v tvare hviezdy. Ak chcete nájsť nálepku s teplotou, musíte na ňu klepnúť. Táto funkcia využíva teplotu okolia zaznamenanú telefónom. Ak váš telefón nedokáže zaznamenať okolitú teplotu, stane sa jedna z dvoch vecí. Teplotný filter a nálepka buď úplne chýbajú, alebo ste schopní nastaviť nálepku teploty tak, aby ste povedali, čo chcete.
  5. Klepnite na ikonu hviezdy a vyhľadajte nálepku teploty – je to číslo s číslom a potom vedľa neho symbol stupňov Fahrenheita alebo Celzia.

A to je všetko. Všetko hotové!

Pridajte nálepku

Nájdenie nálepky teploty

Prejdite nálepkami a vyhľadajte číslo so symbolom stupňov vedľa neho. Ak to nenájdete, váš telefón pravdepodobne nepodporuje nastavenie teploty v aplikácii Snapchat. Beta verzia aplikácie Snapchat v systéme Android nemá nálepku s teplotou. Ak používate verziu beta, prejdite do obchodu Google Play, vyhľadajte aplikáciu Snapchat a deaktivujte test verzie beta.

Váš telefón má vlastnú sériu senzorov, od gyroskopických, nadmorských výšok a rýchlosti. Teplota však nie je vždy niečo, čo váš hardvér dokáže zistiť. Informácie, ktoré vidíte, sa môžu zhromažďovať z online zdrojov údajov. Nakoniec, keby to bol iba váš telefón, ktorý meral teplotu, nebolo by to zahriate teplom vašej ruky?

Teplotu môžete pohybovať

Teplota je iba ďalšia nálepka, takže ju môžete posúvať po obrazovke a manipulovať s ňou rovnako ako s inými nálepkami. Môžete napríklad pritlačiť prsty na nálepku tak, aby sa zmenšila, a posúvaním prstov smerom von ju rásť. Po dokončení klepnite na modrú ikonu šípky v pravom dolnom rohu. Vyberte osoby, na ktoré chcete poslať svoj obrázok, a potom znova potvrďte odoslanie.

Má Snapchat problém s použiteľnosťou?

Čítali ste celú cestu až k tomuto bodu? Ak je to tak, nie je to takmer dôkaz, že Snapchat má problém s použiteľnosťou? Dajte aplikácii nováčikovi, dokonca aj nováčik, ktorý zvykol používať Facebook Messenger a WhatsApp a budú sa snažiť porozumieť rozhraniu a tomu, ako veci fungujú.

To isté platí pre tipy uvedené v tomto článku. Nakoniec, ak sa teplota a grafika batérie dali ľahko nájsť, prečo ľudia potrebujú hľadať online, aby ich našli? Nejde o kritiku samotného užívateľa, ide o kritiku rozhrania Snapchat a skutočnosť, že by to mohlo byť oveľa intuitívnejšie.

Ako často používate funkciu teploty?

Teplotný filter sa presunie do časti s nálepkami a zrazu sa objaví veľa online článkov vysvetľujúcich, kde nájsť nálepku. Je však funkcia teploty skutočne tak populárna?

Existuje veľa inteligentných telefónov bez funkcií na meranie teploty, napriek tomu vám môžu povedať, o akú teplotu ide. Robia to prostredníctvom licenčných obchodov so spoločnosťou NYSE: SNAP. Skutočnosť, že Snapchat je ochotný za túto službu zaplatiť milióny, znamená, že funkcia teploty musí byť dôležitá.

Co si myslis? Je Snapchat ľahký na používanie? Ako často používate nálepku teploty? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.