Ako získať televíziu pri prechode zvierat: Nové horizonty

Ako získať televíziu pri prechode zvierat: Nové horizonty 1

Animal Crossing New Horizons je hra plná objaviteľných vecí. Hra má nekonečné možnosti pre to, čo tu nájdete a čo môžete robiť. Po všetkých špinavých cvičeniach na ostrove, rybolove, kopaní atď. Musíte na konci dňa nájsť mier. Tu prichádza televízor, niečo, čo vám môže pomôcť dobre zakončiť deň. Aj keď to nie je niečo, čo vám môže nejako pomôcť, je pekné mať ho vo vašom dome.

Budete počuť Isabelle blabúcu o dobrých televíznych reláciách, ktoré sledovala. Prečo teda nesúhlasíte aj so zábavou? Toto je miesto, kde sa tento článok skrýva v nádeji, že vám pomôže lepšie spoznať sprievodcu, ako si televízor vyrobiť pre seba. Takže, ak ste premýšľali, ako presne ho môžete získať, ste na správnom mieste. Pozrime sa, ako získame televíziu v Animal Crossing New Horizons bez toho, aby sme robili čokoľvek iné.

Ako získať televíziu pri prechode zvierat: Nové horizonty

Ako získať televíziu pri prechode zvierat: Nové horizonty

Bez prílišného vychvaľovania sme na správnom mieste. Pointa je, že musíte stále robiť to, čo ste po celý čas robili. Chcem tým povedať, že neexistuje žiadny osobitný vzorec na získanie televízie v Animal Crossing: New Horizons. Môže to byť trochu sklamaním, keď viem, že v konečnom dôsledku nedostane televízor do hry skratky ani kúzla, ale práve tak sa teraz musíte vysporiadať.

Nakoniec to znamená, že musíte veriť šťastiu – zostreliť balóniky, vyskúšať ich kutilový recept z fliaš na pláži, sledovať každý deň Cranny, dúfať v televíziu ako darček od obyvateľa alebo svojich dedinčanov často kontrolovať dúfam, že si urobím recept na kutily. Bohužiaľ, neexistuje žiadny tajný vzorec, ktorý môžete použiť na získanie televízie, ale na uskutočnenie obvyklých vecí, dúfať a čakať.

záver

Zhrnutie našej príručky v súčasnosti neexistuje metóda ktoré môžeme použiť na prekonanie ťažkostí so získaním televízora. To znamená, že musíte dôverovať šťastiu, že ste v hre jeden dostali a robili svoje obvyklé veci. Toto bude zostrelenie balónov, kontrola fliaš na pláži pre ich kutilský recept, odhlasovanie dedinčanov pre ich kutilský recept, odhlasovanie Nook’s Cranny každý deň pre možnosť kúpiť si jeden, a tak ďalej. Nakoniec jednoducho robte to, čo ste v hre robili, a dúfajte, že jedného dňa dostanete televíziu. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!