Ako z├şska┼ą ┼ípeci├ílne za┼ąa┼żenie v slu┼żbe GTA Online: Kompletn├Ż sprievodca

Ako z├şska┼ą ┼ípeci├ílne za┼ąa┼żenie v slu┼żbe GTA Online: Kompletn├Ż sprievodca 1

s ─Äal┼íie dobrodru┼żstvo v oblasti financi├ş a Felony aktualiz├ícia, Grand Theft Auto (GTA) Online m├í teraz nov├ę pridelenie CEO ┼ípeci├ílny n├íklad, Z├şskanie ┼ípeci├ílnych z├í┼ąa┼ż├ş v GTA Online nie je n├íro─Źn├í ├║loha, iba ak viete, ako to urobi┼ą, a to je to, ─Źo chceme v tomto pr├şspevku dosiahnu┼ą: uk├í┼żeme v├ím, ako z├şska┼ą ┼ípeci├ílne z├í┼ąa┼że v GTA Online.

Predt├Żm, ako sa do toho pust├şme, je v┼íak potrebn├ę vedie┼ą, ─Źo je misia Special Cargo, aby ste presne vedeli, s ─Ź├şm sa vysporiadate.

Z├şskajte ┼ípeci├ílne za┼ąa┼żenie v slu┼żbe GTA Online

┼ápeci├ílne priradenie n├íkladu v slu┼żbe GTA Online

┼ápeci├ílne priradenie n├íkladu m├┤┼że by┼ą pova┼żovan├Ż za nebezpe─Źn├Ż, niekedy v┼íak vy┼żaduje, aby organizovan├Ż t├şm zamestnancov ├║spe┼íne dokon─Źil pr├ícu. Je to preto, ┼że zah┼Ľ┼łaj├║ hr├í─Źov, ktor├ş kradn├║ p├┤vodne zak├║pen├Ż n├íklad a potom ich skladuj├║ vo svojom sklade. Ke─Ć┼że v┼íak nie je stanoven├Ż minim├ílny po─Źet hr├í─Źov, m├┤┼że sa hr├í─Ź z├║─Źastni┼ą misie samostatne.

┼ápeci├ílne priradenie n├íkladu je typ n├íkupu, ktor├Ż mus├ş hr├í─Ź splni┼ą, ak chce ma┼ą pr├şstup k ┼ípeci├ílnym n├íkladn├Żm schr├ínkam v ich sklade. ┼ápeci├ílne priradenie n├íkladu sa uskuto─Ź┼łuje po celej krajine a m├┤┼że sa kona┼ą iba na verejn├Żch sch├┤dzach vo vo─żnom re┼żime.

Ako teda z├şskate tieto ┼ípeci├ílne n├íklady v slu┼żbe GTA Online?

K├║pi┼ą ┼ípeci├ílne n├íklady

Ako u┼ż bolo spomenut├ę vy┼í┼íie, niektor├ę mus├şte vyplni┼ą, aby ste dostali ┼ípeci├ílne n├íkladn├ę boxy k├║pi┼ą poslanie. Bez oh─żadu na ├║rove┼ł (tj po─Źet pol├ş─Źok) ├║loh, ktor├ę za─Źnete, priradenia n├íkupu maj├║ spolo─Źn├Ż tok uhlia pre v┼íetk├Żch. Ak chcete v ├║lohe K├║pi┼ą ob├şs┼ą ─Źasova─Ź chladenia, m├┤┼żete sa ubezpe─Źi┼ą, ┼że m├íte viac ako jednu z├ísobu.

Ak chcete z├şska┼ą ┼ípeci├ílny n├íklad, mus├şte za─Źa┼ą zad├íva┼ą n├íkup ┼ípeci├ílneho n├íkladu a m├┤┼żete tak urobi┼ą z pohodlia svojej kancel├írie v termin├íli SecuroServ. Teraz sa zd├í jednoduch├ę, ├íno? Samozrejme, je ─żahk├ę za─Źa┼ą s n├íkupom ┼ípeci├ílneho n├íkladu, vyzdvihnutie ┼ípeci├ílneho n├íkladu je tam, kde je nebezpe─Źenstvo a podstatn├í ─Źas┼ą pr├íce.

K├║pa je n├íkladovo efekt├şvnej┼íia 1 box v ─Źase v porovnan├ş s n├íkupom 3 z├ísuvky naraz. Ale k├║pi┼ą 3 krabice s├║ v porovnan├ş s n├íkupom ─Źasovo efekt├şvnej┼íie 1 v tom ─Źase. Mo┼żno budete chcie┼ą zv├í┼żi┼ą svoje mo┼żnosti a vybra┼ą tie, ktor├ę v├ím najviac vyhovuj├║.

GTA Online

Nezabudnite, ┼że misie Special Cargo na na─Ź├ştanie zak├║pen├Żch debien sa m├┤┼żu vykon├íva┼ą iba vo verejnej rel├ícii online a ke─Ć┼że na r├┤znych miestach misie sa na server odo┼íle s ikonou mapy, mo┼żno budete musie┼ą bojova┼ą s ostatn├Żmi hr├í─Źmi, ktor├ş sa o to tie┼ż pok├║sia. Popadnite ┼íkatule alebo ich zni─Źte.

Mali by ste vedie┼ą, ┼że ke─Ć vyzdvihnete ┼ípeci├ílne prepravn├ę boxy po tom, ─Źo ste za─Źali n├íkupn├║ misiu, nem├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą naraz viac ako jednu ┼íkatu─żu, ak hr├íte samostatne. Hr├í─Ź si m├┤┼że vybra┼ą iba jednu ┼ípeci├ílnu prepravn├║ ┼íkatu─żu, ├şs┼ą ju ulo┼żi┼ą do skladu a vr├íti┼ą sa, aby vzal ─Ćal┼íiu, k├Żm si ich nevyberie v┼íetky.

Ale preto┼że viete, ┼że ostatn├ş hr├í─Źi sa na v├ís m├┤┼żu pozera┼ą a ─Źaka┼ą, ┼że ukradn├║ va┼íe boxy, m├┤┼żete naja┼ą to─żko zamestnancov, ko─żko by v├ís st├ílo zhroma┼żdi┼ą v┼íetky ┼ípeci├ílne n├íkladn├ę boxy v jednom pr├şpade.

Po ├║spe┼ínom na─Ź├ştan├ş v┼íetk├Żch va┼íich ┼ípeci├ílnych n├íkladn├Żch ┼íkat├║─ż je potrebn├ę ich uskladni┼ą vo va┼íom sklade a m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą ich znova preda┼ą. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że dosiahnete obrovsk├Ż zisk, preto┼że kupuj├║ a pred├ívaj├║ ┼íkatu─żu za 150 000 dol├írov.