Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku

Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku 1

Tiktok je jednou z najzábavnejších platforiem sociálnych médií. S toľkými krátkymi komédiami videa. Možno ste v TikToku videli autorov s rôznymi filtrami a efektmi na svoje videá, aby to vyzeralo lepšie. Mnohé z týchto filtrov sú medzi nimi také populárne. Na Tiktoku je nový filter, ktorý sa dnes stáva veľmi populárnym, efektom zvlnenia ducha. Tento efekt je obľúbený pri detekcii duchov vo vašom dome. Mnoho videí TikTok sa vírusom šíri cez internet v súvislosti s týmto efektom.

Tento efekt duchov je jedným z mnohých filtrov TikTok, ale jediným rozdielom je, že je určený na detekciu pohybov ľudí a iných vecí v dome alebo „liehovín“. Ak snímate video s týmto efektom, okamžite zmení farbu videa, keď zistí človeka alebo iný náhodný tvar.

Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku

Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku

Existuje toľko videí súvisiacich s týmto účinkom na serveri TikTok, kde ľudia používali efekt zvlnenia ducha, a všade tam, kde sa používajú filtre, sa objavia niektoré náhodné objekty s rôznymi farbami. Mnoho používateľov tam nahlásilo, že cítia prítomnosť niečoho, kde filter deteguje duchov, ale nevieme, ako je to pravda

Niektorí používatelia TikTok tiež tvrdia, že videli aj tento filter, ktorý im vo videu zobrazuje tiene rôznych tvarov. Iní používatelia, ktorí používajú tento efekt, tiež uviedli, že tento efekt ukazuje určitý počet farieb v určitej oblasti bez špecifického tvaru.

Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku 2

Neexistujú však žiadne významné dôkazy, ktoré by naznačovali, že efekt zvlnenia ducha deteguje duchov v skutočnom živote. A týmto účinkom by ste nemali byť ohromení, pretože sa môžete pozrieť na niektorých hlodavcov vo vašej domácnosti. Tento efekt zvlnenia ducha je určený predovšetkým na zábavu a zábavu s vašimi videami. Čokoľvek vidíte vo svojich videách, je iba pre zábavu a nie je to vážna záležitosť.

Ako to funguje?

Keď na svoje video použijete efekt Gip Ripple Effect, pri pohybe mobilným telefónom alebo jeho tvárou sa za vašou tvárou zobrazuje široká viacfarebná stopa. Tento efekt ducha zvlnenia robí to isté ako pre všetkých ostatných ľudí v miestnosti alebo niekedy, keď sa niečo pohybuje, a keď váš fotoaparát vo videu rozpozná nejaký náhodný tvar, ako je stolička, pohovka, zavesenie, okrem toho, aby ukazoval stopy na tvári oblečenie, plachty alebo niečo iné.

Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku 3

Ale chcete vedieť, čo je za týmto efektom, vďaka ktorému sú tieto pokusy rozpoznané v každom videu? Jednoduchá odpoveď je, že filter vyhľadá akýkoľvek odtieň pokožky vo vašej tvári alebo keď nejakým konkrétnym spôsobom rozpozná akýkoľvek objekt alebo ich balík. Testuje tieto veci farebným testom tak, aby to vyzeralo, akoby ste tam videli ducha.

Kroky na použitie efektu zvlnenia ducha na TikTok

Takže po prečítaní všetkého vyššie uvedeného efektu Zvlnenie vyššie ste tiež chceli vyskúšať tento efekt na svojich videách TikTok. Kroky sú teda v podstate také jednoduché ako akýkoľvek iný filter, ktorý používate. Musíte iba otvoriť aplikáciu TikTok a potom kliknúť na ikonu „+“ v dolnej časti aplikácie a potom kliknúť na možnosť „Efekty“ vľavo dole.

Na karte Efekty vyhľadajte možnosť Efekt zvlnenia (bude to polovica tela, jedna ruka hore, kreslí sa nejakou farbou v tvare tela). Dá sa ľahko nájsť na karte trendy av niektorých prípadoch, ak tam nie je, môžete tiež listovať cez všetky ostatné karty v časti Efekt.

Ako získať skutočný filter z efektu Gip Ripple v Tiktoku 4

Po tom všetkom, čo musíte urobiť, je dosiahnuť účinok, ktorý sa zapne, presunie sa do vašej izby a kamera sa pomaly položí nad vás. Existujú dve veci, ktoré môžete urobiť, buď zaznamenať niekoľko klipov, keď fotoaparát niečo rozpozná, alebo ich umiestnite proti iným objektom vo svojej izbe, aby ste videli duchov.