Ako získať skupinové spojenie v telegrame

Každý má svoju obľúbenú aplikáciu na posielanie správ. Alebo môžu mať niekoľko a používať ich všetky naraz. Ale aplikácie na posielanie správ, ako je telegram, sú oveľa viac než len posielanie textových správ vášmu najlepšiemu priateľovi. Je to priestor, v ktorom môžete byť kreatívni a hľadať komunitu.

Okrem vytvárania vlastných nálepiek môžete pomocou telegramu pripojiť aj k verejným a súkromným kanálom a skupinám. Ako však získať čo najviac zo zapojenia sa do skupiny Telegram a čo je dôležitejšie, ako získať odkaz na pripojenie sa k skupine?

Získajte odkaz na skupinu

Skôr ako sa dostaneme do toho, ktoré skupiny telegramov je možné nájsť a ktoré by pre vás mohli byť vhodné, pozrime sa, ako získate odkaz na skupinu telegramov. Ak sa chcete pripojiť ku konkrétnej skupine, musíte mať odkaz na pozvanie. Preto by vám mal niekto, koho poznáte a chcete, aby ste sa pripojili k skupine, poslať odkaz. Ďalšou možnosťou je vyhľadať odkazy na skupiny telegramov online, ku ktorým sa chcete pripojiť.

Ale ak ste niekto, kto už je v telegramovej skupine a veľa sa baví alebo sa veľa učia, môžete získať odkaz na skupinu a poslať ho niekomu inému. Nezamieňajte si to s vlastníctvom skupiny, ktorá, mimochodom, môžete tiež urobiť. Ak chcete získať odkaz na skupinu pozvánok skupiny Telegram, do ktorej patríte, postupujte takto:

  1. Otvorte aplikáciu Telegram a potom otvorte skupinu, s ktorou chcete prepojiť.
  2. Potom klepnite na názov skupiny v hornej časti obrazovky.
  3. Trochu posuňte zobrazenie nadol a v sekcii Informácie sa zobrazí odkaz Pozvánka.
  4. Dotknite sa odkazu na pozvanie a vyberte príjemcu odkazu na paneli. Alebo stlačte odkaz na pozvanie a kópiu odošlite.

Ako získať skupinový odkazTo je. Máte odkaz na skupinu Telegram a môžete ju poslať každému, kto si myslí, že by ste mohli použiť skupinu, v ktorej sa práve nachádzate.

Odkazy v skupine

Ak chcete skupinu opustiť, v ponuke skupiny jednoducho klepnite na názov skupiny (tri zvislé bodky) a vyberte možnosť Opustiť skupinu. Vždy stojí za zmienku. Nie ste pripojení k skupine, pokiaľ si to neželáte. Ale čo ešte tam nájdete? Po malej navigácii v ponuke skupiny sa v časti „Zdieľaný obsah“ zobrazia odkazy.

To znamená, že tam budú uvedené všetky odkazy zdieľané v skupine. Ak je skupina skutočne veľká, nájdete tisíce rôznych odkazov. Niektoré z nich budú odkazmi na iné skupiny a dokonca aj odkazy na iné skupiny u rôznych poslov. A niektoré z nich budú iba stránky uvedené členmi skupiny.

Môžete tiež prezerať a zdieľať fotografie, videá a zvukové súbory dostupné v skupine. A keďže ide o verejné skupiny, budete mať možnosť vidieť všetkých používateľov telegramu, ktorí sú členmi tejto skupiny. Existuje veľký potenciál na zdieľanie a komunikáciu so skupinami telegramov.

Telegram Získajte skupinový odkaz

Populárne skupinové odkazy

Po poslednej aktualizácii telegramu môžu skupiny teraz podporovať až 200 000 členov. Je veľa ľudí a je ťažké si predstaviť, ako tam niekto môže niečo nasledovať. Tieto skupiny však nie sú súkromné ​​a nevzťahujú sa na ľudí v ich blízkosti. Je to miesto, kde spoločnosti a značky môžu poskytovať aktualizácie a môžu byť skvelým miestom na nájdenie niečoho, čo vás zaujíma.

Môžete napríklad nájsť odkazy z Telegram English Group, do ktorej sa ľudia môžu spojiť, keď sa ľudia schádzajú okolo angličtiny a hovoria o svojich spisovateľoch, gramatike a ďalších témach týkajúcich sa angličtiny. Môžete tiež nájsť skupiny telegramov, ktoré sú presne založené napríklad v USA, a potom sa podieľať na diskusii o otázkach týkajúcich sa problémov v krajine.

Ako získať skupinové spojenie v telegrame 1

Ideálna skupina pre vás

Keď Telecom nováčika odíde do výskumných skupín a hľadá odkazy, veci sa rýchlo stanú pôsobivými. Je ich toľko a nie vždy je ľahké nájsť, čo sa vám páči. Keď to nájdete, môžete získať odkaz na skupinu pre iných ľudí. A môžete získať ďalšie skupinové odkazy od niekoho iného.

Pripojili ste sa do skupiny Telegram prostredníctvom odkazu? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.