Ako získať prístup k Facebook kocky

Ako získať prístup k Facebook kocky 1

V informačnom veku nie je pochýb o tom, že veľa miest má o nás veľa informácií Facebook nie je to žiadna výnimka. Ak chcete presne vedieť, aké informácie Facebook je s vami, môžete to zistiť relatívne ľahko – môžete si prezerať a sťahovať všetky informácie Facebook máte priamo zo svojho profilu!

Ak chcete získať tieto informácie, musíte sa prihlásiť do svojho profilu. Kliknite na šípku rozbaľovacej ponuky v pravom hornom rohu a potom na položku Nastavenia.

Ako získať prístup k Facebook kocky 2"width =" 186 "height =" 233Rozbaľovacia ponuka v hornej časti

Vybraná konfigurácia je vľavo – je označená ako vaša Facebook Výcvik. Tu je niekoľko súvisiacich možností Facebook vedieť o tebe.

Ako získať prístup k Facebook kocky 3"width =" 978 "height =" 323tvoj Facebook informácie o ponuke na najvyššej úrovni

K týmto informáciám máte prístup Facebook podľa kategórie si môžete zobraziť denník aktivít, stiahnuť súbor všetkých firemných údajov a dočasne a natrvalo deaktivovať a odstrániť svoj účet.

Ak sa chcete o svojich údajoch dozvedieť viac, kliknite na možnosť Spravovať informácie. Dostanete sa do Centra pomoci, kde môžete presne obmedziť, čo vás zaujíma.

Ako získať prístup k Facebook kocky 4"width =" 630 "height =" 823Kompletný príklad stromu možností Centra pomoci

Tipy: Ak chcete nájsť príspevok, ktorý sa vám páči alebo použil, ale nemôžete ho nájsť vo svojom informačnom kanáli, vyhľadajte ho pomocou denníka aktivity. Zoznam reakcií, komentáre a ďalšie podľa dátumu. Zahŕňa celú históriu účtu! Ak chcete len nájsť zaujímavé video alebo príspevok, s ktorým už nesúhlasíte, tento kanál je správny.

Pomocou tlačidla Získať informácie môžete byť rovnako všeobecné alebo podrobné, ako chcete – Facebook má niekoľko filtrov, ktoré môžete použiť na obmedzenie informácií, ktoré hľadáte – príspevky, hodnotenia, správy a udalosti – existuje veľa možností, môžete si vyžiadať údaje podľa dátumu a dokonca sa rozhodnúť, v akom formáte by mali byť.

Ako získať prístup k Facebook kocky 5"width =" 934 "height =" 806Sekcia Získajte informácie o svojich možnostiach

Ak ste s výberom spokojní, môžete súbor vytvoriť a stiahnuť ho na niekoľko dní – potom jeho platnosť vyprší a budete musieť vytvoriť novú kópiu. Vždy sa starajte o bezpečnosť stiahnutých údajov – obsahuje súkromné ​​informácie, takže ich nezdieľajte neopatrne!