Ako získať pravdu v osude 2

Ako získať pravdu v osude 2 1

Pravda je nová zbraň prichádzajúca do osudu 2, Táto zbraň je takmer podobná hre Mounenessop, ale dáva hráčom trochu väčšiu kontrolu nad jej schopnosťou. Keďže západ slnka na ceste je jednou z mnohých zbraní, ktoré zostali za horami. Hráči však teraz považujú program Tell pravdy za potenciálnu náhradu za skoršie spustenie granátu.

V tomto sprievodcovi dnes vás prevedieme každou časťou o tom, ako získať pravdu Teller in Destiny 2, Pretože zbraň je živá, všetci hráči sa snažia zmocniť tohto granátometu, ktorý bol označený ako potenciálna náhrada za vrchol hory. Takže z žiadneho iného dôvodu, poďme sa pozrieť, ako sa dostať do pravdy Teller v Destiny 2,

Ako získať pravdu v osude 2

Ak sa snažíte dostať svoje ruky na Pravdepodobníka v osude 2, potom to najlepšie, čo môžete urobiť, je hrať hru naplno. Hrať hru, máte šancu získať túto zbraň z World Drop bazéna alebo z Zavala Vanguard Engrams. Okrem toho môžete využiť Gunsmitha na získanie pravdy Teller v Destiny 2,

Pohľad

Keď dominancia veľkého granátometu, The Mounenessop, v hre skončí svoju existenciu, Teller bude trochu perfektnou náhradou za MounACTop. Vďaka jedinečnému streleckému mechanizmu hry Truth Teller, ktorý táto hra predstavuje, sa táto zbraň stáva medzi hráčmi stále populárnejšou.

Ako získať pravdu v osude 2 2

Mechanizmus Telleru pravdy je celkom jedinečný a dáva vám väčšiu kontrolu nad granátmi, ktoré budete spúšťať pomocou tejto zbrane. Aj keď skupina ľudí nesúhlasí s týmto tvrdením, stále existuje veľká väčšina hráčov, ktorí sa do programu Pravdy rozprávajú. Starostlivosťou o túto zbraň zistíte, že je to najvhodnejšia náhrada za MountainTop v Destiny 2, Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!