Ako získať perfektný úlovok vo Warframe

Ako získať perfektný úlovok vo Warframe 1

V tomto návode vám pomôžeme získať dokonalý program Animal Capture v hre Warframe. Táto akčná hra tretej osoby sa odohráva vo svete sci-fi, kde nájdete silu vesmírnej lode a pôjdete do vesmírneho boja. Zložte všetkých svojich nepriateľov, nájdite všetky potrebné situácie na prežitie a vyhľadajte ťažké zbrane a čo najlepšie vyviňte svoju vesmírnu loď. Môžete tiež hrať v skupinách, pripevňovať ich na svoje lode a zbierať vraky a skúmať driftujúce ruiny. Toto sú len niektoré z úžasných vecí, ktoré môžete urobiť. Existuje nespočetné množstvo ďalších.

Jednou z nich sú misie a výzvy, ktoré hra prináša. V tomto ohľade to bolo chytanie zvierat trochu od aktualizácie Fortuna. Keď hra dostáva pravidelné aktualizácie, Remins of Plains of Eidolon vám teraz umožňuje chytiť aj zvieratá v rovinách. Odteraz prebieha súťaž Nightwave Challenge. Nora Nights v tom chce, aby sme v Warframe dostali perfektný úlovok celkom šesťkrát. To nie je ľahká úloha. Ale s tipmi, ktoré zdieľame, by sa táto aktivita dala ľahko zvládnuť. S tým povedal, začnime s tutorial.

Ako získať perfektný úlovok vo Warframe

Ak chcete dokončiť Nightwave Challenge, musíte sa postarať o niektoré dokonalé zábery zvierat. Ale čo presne je dokonalý úlovok? Vo Warframe sa jedná o to, kedy môžete sledovať a chytiť zvieratá bez toho, aby ste získali náznaky svojej existencie. Nemali by byť schopní cítiť vašu prítomnosť, ani vás nijako očarovať. Inými slovami, mali by si byť plne vedomí vašich motívov úlovku.

V tomto ohľade by ste sa mali pokúsiť použiť Warframe, ktorý má vynikajúce zdravotné schopnosti. Existuje ich veľa, vrátane Loki a Ash, ale Ivara je pre túto prácu najvhodnejšia. Je to preto, že má pomerne dlhé trvanie neviditeľnosti. To zase vám pomôže mať viac času na to, aby ste pred zvieratami zostali. Okrem toho existuje ďalší dôvod, prečo môže byť pri tomto zadaní užitočná.

úlovok zvierat

Jeho vec, Ivara má šípku na spanie a táto zbraň sa v tejto misii ukáže byť mimoriadne užitočnou. Keď vystrelí šípku na spanie, zvieratá sa okamžite vytiahnu a na chvíľu stratia vedomie. To tiež neovplyvní vaše dokonalé hodnotenie, takže by ste sa v tomto ohľade nemali obávať. Ak chcete tieto zvieratá sledovať, mali by ste využiť aj ich kvapkanie. Preto bude puška Tranq praktická. Ak sú vybavené, mali by ste vidieť všetky odbočovacie body označené na mape, zvyčajne s malou modrou ikonou.

Teraz musíte navštíviť toto miesto na mape a pracovať s nimi. Postupujte podľa značiek, až kým nedosiahnete zvieratá. Potom môžete plne využiť výhody Echo Lure pre konkrétne zviera. Ale aké dobré je to samo o sebe? Tieto Echos sa dajú použiť na prilákanie a priťahovanie zvierat a hneď ako sa priblížia k vám, je čas stať sa neviditeľným.

Urobte to však celkom rýchlo, ak získajú ďalšiu malú predstavu, že niekto je okolo rohov. Z tohto dôvodu sme navrhli Ivaru. Vďaka dlhým časom neviditeľnosti mohla ľahko zostať pred zvieratami po veľmi dlhú dobu. Niektorým zvieratám okrem toho môže trvať ďalšiu minútu, a Ivara môže byť jediná postava, ktorá by mohla prežiť toto dlhé obdobie úkrytu.

Sledujte aj mapu. Mali by ste vidieť, ako sa zvieratá blížia čoskoro. Keď si to všimnete, pomaly sa pohybujte v ich smere a potom použite pušku Tranq, aby stratili vedomie. Plávajúce roboty by potom mali robiť svoju prácu. Keď sa to stane, urobíte perfektný úlovok vo Warframe. Pred zaokrúhlením by sme chceli vrhnúť nejaké svetlo na jeden alebo dva dôležité body.

Ďalšie dôležité tipy

Najprv môžete vidieť niektoré zvieratá, ktoré Pobblers cestuje v skupinách. Vytvorenie dokonalého úlovku zvierat v skupinách nie je možné, môžete to urobiť iba na jednom zvierati. Dôvod je ten, že ak sa pokúsite chytiť jedno zo skupiny, ostatné zvieratá v skupine získajú náznak alebo dve z vašej prítomnosti. Aj keď vás možno nebudú môcť vidieť, stále majú dosť silnú čuchajúcu silu. V tomto ohľade sa môžete pokúsiť použiť tajný rám alebo venovať pozornosť svojmu prostrediu, ako je tráva a listy, ktoré ležia okolo. To všetko dáva predstavu o prístupe zvierat.

Spomenuli sme, že Tranq Rifle a Echo Lure budú praktické, keď urobíte perfektný úlovok zvierat vo Warframe. Ale odkiaľ ich možno získať? Pre neobjavených by sa dali obe kúpiť od firmy The Business at Fortuna alebo od majstra Teasonai v spoločnosti Cetus. Ak lovíte na pláňach Eidolonu, nepotrebujete Echo Lure. Používa sa väčšinou, ak chcete vyskúšať túto misiu v Orb Vallis, ktorá je pre túto výzvu vhodnejšia.

záver

Týmto ukončíme príručku o tom, ako získať dokonalý úlovok zvierat vo Warframe. Nezabudnite použiť postavu Ivara z dôvodu jej dlhých časov neviditeľnosti. Rovnakým spôsobom by ste sa mali vybaviť aj puškami Tranq a Echo Lure. Obidva by mali byť praktické, keď dokončia túto výzvu v noci. Tu je niekoľko tipov a trikov pre iPhone, tipov a trikov pre PC a tipov a trikov pre Android, ktoré nájdete rovnako užitočné.