Ako z├şska┼ą overenie Facebook: Str├ínka alebo profil?

Ako z├şska┼ą overenie Facebook: Str├ínka alebo profil? 1

Facebook je jednou z najpou┼ż├şvanej┼í├şch a najpopul├írnej┼í├şch aplik├íci├ş na soci├ílnych sie┼ąach. Ale pr├ştomnos┼ą Instagram a Snapchat nie─Źo obmedzil Facebook st├íle, Facebook m├í svoje miesto medzi r├┤znymi aplik├íciami soci├ílnych m├ędi├ş. Jednou z vec├ş, ktor├ę v├ís m├┤┼żu odl├ş┼íi┼ą od davu, je teraz modr├í alebo siv├í zn├ímka, ktor├║ m├┤┼żete z├şska┼ą na svojom profile. To d├íva v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom Facebook d├┤kaz, ┼że v├í┼í identifik├ítor je overen├Ż a je legit├şmnym ├║─Źtom. A ak ste tie┼ż popul├írna celebrita, m├┤┼żete tie┼ż po┼żiada┼ą o zapnutie modrej alebo sivej zna─Źky Facebook,

Ak h─żad├íte aj sp├┤soby overenia Facebook potom ste na spr├ívnom mieste ako v tomto pr├şspevku, budeme v├ís informova┼ą o tom, ako overi┼ą Facebook Str├ínka alebo profil. Upozor┼łujeme, ┼że neexistuj├║ ┼żiadne skratky, ale iba ofici├ílna met├│da, pod─ża ktorej m├┤┼żete po┼żiada┼ą o overenie, a odznak sa dostane iba v pr├şpade, ┼że v├í┼í ├║─Źet prejde overen├şm. To znamen├í, ┼że sa dostaneme priamo do samotn├ęho ─Źl├ínku:

Facebook

Čo je to modrá alebo sivá známka?

Teraz m├┤┼żete po┼żiada┼ą o dve zna─Źky Facebook ktor├ę maj├║ by┼ą poskytnut├ę vo va┼íom profile. Pozrime sa na rozdiel medzi modr├Żmi a siv├Żmi zna─Źkami:

Modr├í zna─Źka

Pod─ża Facebook,

Ak vid├şte na str├ínke alebo profile modr├║ zna─Źku, znamen├í to Facebook potvrdili, ┼że ide o autentick├║ str├ínku alebo profil tejto verejnej osoby, medi├ílnej spolo─Źnosti alebo ochrannej zn├ímky. Majte na pam├Ąti, ┼że nie v┼íetky verejn├ę osobnosti, celebrity a zna─Źky s├║ zapnut├ę Facebook maj├║ modriny.

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż zoznam kateg├│ri├ş, ktor├ę m├┤┼żu dosta┼ą modr├Ż odznak:

Vyberte ─żud├ş (celebrity, novin├íri, hudobn├şci, ┼íportovci at─Ć.) Vyberte zna─Źky alebo spolo─Źnosti┼áportov├ę spolo─ŹnostiMedi├ílne spolo─Źnosti Z├íbavn├ę spolo─Źnosti Vl├ídni ├║radn├şci

Siv├í zna─Źka

Pod─ża Facebook,

Ak na str├ínke vid├şte siv├║ zna─Źku, znamen├í to Facebook potvrdili, ┼że toto je autentick├í str├ínka pre t├║to spolo─Źnos┼ą alebo organiz├íciu.

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż zoznam kateg├│ri├ş, ktor├ę m├┤┼żu dosta┼ą modr├Ż odznak:

Miestne spolo─Źnosti (napr├şklad spolo─Źnosti s fyzick├Żm maloobchodom) Spolo─Źnosti a organiz├ície Verejn├ę osobnosti

Na ofici├ílnu str├ínku svojej firmy si m├┤┼żete vzia┼ą modr├Ż odznak a siv├Ż odznak pre miestne obchody vo va┼íej firme.

Ako z├şska┼ą overenie Facebook: Str├ínka alebo profil?

Predt├Żm, ako budete pokra─Źova┼ą, a po┼żiadajte o overenie svojho Facebook Pre─Ź├ştajte si ni┼ż┼íie uveden├ę predpoklady:

tvoj Facebook str├ínka obsahuje profilov├║ fotografiu a obr├ízok ob├ílky. Vo va┼íom profile s├║ uveden├ę v┼íetky podrobnosti, ako napr├şklad kr├ítky popis, telef├│nne ─Ź├şslo, webov├í str├ínka, e-mailov├í adresa, adresa, hodiny, odkaz na z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov at─Ć. Uistite sa, ┼że na svojich str├ínkach m├íte pravidelne obsah.

┼Żiados┼ą o modr├Ż odznak

    Vypl┼łte formul├ír kliknut├şm na odkaz tu. Vyberte str├ínku v ─Źasti Typ overenia. Vyberte si svoje Facebook z rozba─żovacieho zoznamu. Mus├şte tie┼ż prilo┼żi┼ą jeden z nasleduj├║cich dokumentov: – telef├│nny zoznam alebo v├Żpis z ├║─Źtu organiz├ície – osved─Źenie o zalo┼żen├ş spolo─Źnosti – zoznam spolo─Źnost├ş (dokumenty t├Żkaj├║ce sa dan├ş alebo oslobodenia od dan├ş patriace va┼íej organiz├ícii)

modr├í zna─Źka

Vy┼żiadajte ┼íed├║ zna─Źku

    Z v├í┼ího prehliada─Źa prepnite na Spr├ívcu str├ínok Facebook Na svojej str├ínke klepnite na Nastavenia. ├Źs┼ą do V┼íeobecn├ę >> Overenie str├ínky >> Upravi┼ą.Kliknite na polo┼żku Overi┼ą t├║to str├ínku. Teraz potrebujete pre svoju firmu registrovan├ę telef├│nne ─Ź├şslo. Zadan├şm potvr─Ćte svoje telef├│nne ─Ź├şslo 4 ─Ź├şseln├Ż k├│d, ktor├Ż sa odosiela na va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo. Posielajte svojej spolo─Źnosti dokumenty, ako s├║ obchodn├ę n├ístroje alebo telef├│nny ├║─Źet, da┼łov├Ż spis, osved─Źenie o vzdelan├ş, ─Źl├ínok o oprav├ích at─Ć. To je!

Tak┼że tu to m├íte z mojej strany v tomto pr├şspevku. D├║fam, ┼że sa v├ím tento pr├şspevok p├í─Źil a mohli by ste po┼żiada┼ą o modr├║ alebo siv├║ zna─Źku Facebook str├ínka alebo profil. Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie, ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy pri dodr┼żiavan├ş vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d. Do nasleduj├║ceho pr├şspevku … Na zdravie!