Ako získať najnovšie GUI pre trolling v Robloxe

Každý mesiac má platforma pre vývoj hier Roblox milióny používateľov, ktorí na tejto inovatívnej platforme vytvárajú nový obsah, hrajú hry alebo sa jednoducho stýkajú.

Ale rovnako ako väčšina hier v hrách, ktoré zvyčajne nemajú bezpečnostné prvky alebo ktoré hráčom dávajú veľa slobody, konečne niekto robí niečo. Ten, ktorý môže hru zlomiť vo všetkých smeroch. Tento prieskum sa nazýva GUI Ultimate Trolling GUI a od jeho vzniku je prekvapivo ťažké ho nájsť.

Čo je GUI posledného trollingu?

Mnoho ľudí ani nevie, čo je GUI, ale stále sa chcú dostať do auta a vidieť všetky skvelé veci, ktoré s tým robia ostatné deti.

Predovšetkým je dôležité pochopiť rozdiel medzi používateľským rozhraním a grafickým používateľským rozhraním. HUD znamená Heads Up Displays, GUI pre grafické užívateľské rozhranie.

Roblox Získajte grafické rozhranie Ultimate Trolling GUI

V súhrne, HUD zobrazuje iba informácie a popisy o postavách alebo postavách ovládaných ako hráč. Myslite na to ako na vedľajšiu zložku alebo prvok GUI

Ako získať najnovšie GUI pre trolling

GUI je v podstate viaczložkové rozhranie, s ktorým môžete interagovať. GUI obsahujú HUD, ale aj tlačidlá, posuvníky, ponuky, nastavenia atď. V prípade Ultimate Trolling, GUI alebo UTG presahujú Boží režim na väčšine serverov a hier Roblox.

Pridanie konečného GUI do rybolovu

Rovnako ako akékoľvek iné GUI, Ultimate GUI Trolling je v podstate skript. Aby ste ho mohli používať v Robloxe, musíte pridať svoj vlastný skript.

Rozhranie roblox studio

Najprv otvorte rozhranie Roblox Studio a prejdite na kartu Menu Script. V okne Prieskumník vpravo vyberte ServerScriptService a dvakrát kliknite na funkciu skriptu

Potom napíšte nasledujúce riadky.

  1. enabled local = {“”} Sem zadajte svoje meno a akékoľvek ďalšie mená hráčov, ktorí chcú získať prístup k GUI Last Trolling.
  2. Players.Player pridané: Pripojte {Function (player) k i, v v pároch (povolené) doif player.Name == v then

    žiadosť (identifikátor): Ogień (meno hráča)

Generovanie ID

Identifikátor je niečo, čo možno získať z viacerých odkazov na priečinky od ľudí, ktorí zdieľajú UTG pre Roblox. Môže to znamenať určité pokusy a omyly z vašej strany, pretože nie všetky verzie sú momentálne podporované.

Kde nájsť funkčný UTG?

Tu sa to nudí. Stále môžete vidieť aktívnych hráčov Robloxu, ktorí zneužívajú UTG YouTube videá a požiadavky na manažérov na riešenie problémov.

Ale napriek tomu, že vývojári spoločnosti Roblox to nezvládajú tak často ako predtým, stále existuje nedostatok funkčných verzií UTG. Pretože je to takto

Po prvé, nie všetci hráči, ktorí používajú hry UTG vo svojich hrách, sú skutočne ochotní zdieľať skript. Po druhé, väčšina fór, ktoré sa zaoberajú týmito skriptami, napríklad V3rmilion, sa môže veľmi ťažko zaregistrovať a získať prístup k citlivejším informáciám.

Niektoré stránky alebo YouTubers tiež sledujú predplatiteľov so sľubmi skriptov UTG po prihlásení na odber. Preto môže byť ťažké nájsť funkčný UTG z dôveryhodného zdroja. Najmä ten, kto nebol zakázaný.

Kde hľadať

Ako už bolo spomenuté, fóra V3rmillion sú dobrým začiatkom. Nájdenie toho, čo hľadáte, však môže chvíľu trvať. Urobte si nejaký čas na fóre, precvičte si trpezlivosť a možno ste jedným z tých šťastlivcov, ktorí ho získajú.

K dispozícii je tiež knižnica Roblox. Posledná zverejnená aktualizácia skriptov UTG sa však uskutočnila v lete roku 2019. Nie je preto jasné, ako spoľahlivý je tento skript a koľko hier je možné doň pridať.

Najmä preto, že má veľmi málo kvalifikácií. Nie je to niečo, čo by sa dalo pridať do hry niekoho iného. Je to stále zaujímavé grafické rozhranie, ale nemusí fungovať tak, ako niektorí používatelia požadujú.

Alternatívy k UTG?

Neexistujú žiadne známe alternatívy k UTG, samozrejme, existujú aj ďalšie menšie zraniteľné miesta, ale väčšina z nich sa odstráni rýchlo, len čo sa o nich dozvie verejnosť.

UTG, ktorý vyvinuli Pristh a Drahazar, je skutočne jedinečný. Bohužiaľ, jeho plné využitie je čoraz ťažšie. Samozrejme, ak chcete viac ako svoje hry a servery.

Skúste zmeniť vanilskú skúsenosť

Pretože UTG je teraz niečo ako digitálny jednorožec Roblox, neublíži sa vyskúšať iný prístup na platforme. Kedy ste sa napríklad naposledy pokúsili používať produkt Roblox s minimálnymi zdrojmi a doplnkami?

Aj keď sme nenašli žiadne nové riešenia pre integráciu UTG, dúfame, že od ľudí budeme spokojnejší. Ak ste skript úspešne stiahli alebo integrovali po všetkých posledných opravách, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.