Ako získať Lightning Harp v Minecraft Dungeons

V žalári Minecraft je veľa položiek a zbrane sú súčasťou týchto položiek. Za tieto zbrane a brnenie sa nabijete, aby ste sa dostali k nepriateľom a odhodili ich. S každým porazeným nepriateľom budete o krok bližšie k dokončeniu úrovne. Z týchto zbraní je Lightning Harp zriedkavým lakťom. Toto je vzdialenosť od zbraní, ktorá vám pomôže dokončiť nepriateľov na diaľku.

V tomto sprievodcovi vás dnes prevedieme, aby ste dostali Lightning Harp do Minecraft Dungeons. Ale predtým, ako skočíme, uvedomte si, že táto konkrétna zbraň lakťa je jednou z mála zbraní, ktorú majú hráči k dispozícii, takže môžete očakávať, že ju nájdete. Takže pre žiadny iný dôvod, poďme sa pozrieť, ako sa dostať Lightning Harp v Minecraft Dungeons.

Ako získať Lightning Harp v Minecraft Dungeons

Kuša Lightning Harp v Minecraft Dungeons je jednou z mála zbraní v hre. Vzhľadom na svoju vzácnosť musíte byť pripravení a ochotní tráviť toľko času, koľko môžete, a veľa úsilia, aby ste mohli znova a znova pokračovať v žalároch.

The Lightning Harp je náhodne zhodená zbraň a dostanete ju od nepriateľov a truhlíc s pokladom. Konkrétne miesto pre túto zbraň je neisté, pretože môže hrať kdekoľvek počas vašich bojov a nie je doslova nič, čo by ste mohli urobiť, aby ste zvýšili šancu na nájdenie. Odporúčame vám, aby ste hru pokračovali v hre znova a znova, kým nenájdete jednu.

záver

Zhrnutie podľa nášho sprievodcu, kuša Lightning Harp je vzácnou zbraňou v Minecraft Dungeons. V hre nie je konkrétne miesto, kde môže táto zbraň hrať, a neexistuje reálny spôsob ani metóda, pomocou ktorej by ste zvýšili šancu na nájdenie.

Nájdete ich upustil od nepriateľov a v truhlach s pokladom a jediný spôsob, ako získať jeden, je hrať v hre, kým to neurobíte. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!