Ako získať letné mušle pri prechode zvierat: nové horizonty

Ako získať letné mušle pri prechode zvierat: nové horizonty 1

Leto sa končí na južnej pologuli. To znamená, že ľudia na severnej pologuli zažijú ďalšie slnečné žiarenie od júna. Skutočným zážitkom je však hráč v hre Animal Crossing New Horizons, pretože hra vždy prijíma nové objekty, chyby a ryby v závislosti od obdobia, v ktorom sú dve hemisféry súčasťou.

Leto na severnej pologuli poskytuje letné mušle v Animal Crossing New Horizons. Letné mušle sú veľmi zriedkavé. Ak teda netrpezlivo očakávate novú sezónu a letné mušle, tento sprievodca je pre vás, keď vysvetľujeme, ako ich môžete získať. Takže, z iného dôvodu, uvidíme, ako získať letné mušle v Animal Crossing: New Horizons.

Ako získať letné mušle pri prechode zvierat: nové horizonty

Dajte ruky do letných škrupín je ľahké, ak viete, kde, kedy a ako ich hľadať. Rovnako ako mnoho iných položiek v hre, aj letné škrupiny sú sezónne, čo znamená, že sa objavujú iba v určitom čase v roku. Je to január až marec na južnej pologuli a od júna do augusta na severnej pologuli. Šanca letných škrupín ľuďom z južnej pologule sa vyčerpá a ľudia na severnej pologuli netrpezlivo čakajú na vstup do júna, začiatkom leta.

Ako už názov napovedá, letné škrupiny sú exkluzívnou položkou, ktorá je k dispozícii počas leta. Leto na severnej pologuli teda začína, keď vstúpime do júna. Letné mušle sú naozaj vzácnym objektom. Ide v podstate o malé modré škrupiny, ktoré sa rodia na pláži. Tak choďte na pláže na ostrove a začnite hľadať tieto modré mušle. Je ťažké ich nájsť a bude nejaký čas trvať, takže vyhľadajte každý kúsok pláže a buďte pripravení investovať nejaký drahocenný čas do jeho nájdenia.

záver

Zhrnutie nášho sprievodcu, letná škrupina je skutočne zriedkavý objekt, ktorý sa objavuje v mesiacoch január až marec na južnej pologuli a od júna do augusta na severnej pologuli. Tieto škrupiny sa rodia na plážach a mali by ste hľadať malé modré škrupiny. Tieto škrupiny sú naozaj zriedkavé, takže ich nájdenie bude nejaký čas trvať. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!