Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako získať lepšie tipy pre priateľov

Ak chcete zarobiť peniaze poštou, musíte sa naučiť, ako zarobiť lepšie tipy. Napokon, väčšina vašich príjmov pochádza z tipov, rovnako ako u iných doručovacích služieb (Uber Eats, DoorDash a ďalšie).

Nakoniec, potešenie zákazníka by malo byť vašou najvyššou prioritou. Šťastní zákazníci sa tipujú lepšie; je to dobre známy fakt. Preto vás naučíme, ako vylepšiť technológiu zákazníckych služieb.

Pošta od priateľov

Na stránke podpory spoločnosť Postmaste odporúča všetkým zamestnancom komunikatívny, efektívny, zdvorilý a starostlivý prístup. Užitočné rady sa niekedy ťažko dodržiavajú. V tomto článku uvidíte podrobný rozpis každého z týchto tipov, ktorý vám pomôže získať lepšie tipy (ospravedlňujeme sa, ale slovná hračka bola freebie).

Poštové fotoaparáty získavajú lepšie tipy

Buďte komunikatívni

Komunikácia je mimoriadne dôležitá vo všetkých aspektoch života. Neschopnosť komunikovať so zákazníkom môže mať často za následok menšie tipy. Nezabudnite sa predstaviť a upozorniť zákazníka na dôležité informácie o jeho objednávke.

Buďte v kontakte, keď sa niečo pokazí, napríklad v dopravnej zápche alebo v prípade oneskorenia u obchodníka. V prípade pochybností kontaktujte zákazníka. Ak niektoré objednané položky nie sú k dispozícii, opýtajte sa, aké náhrady získate. Nerobte tieto rozhodnutia sami.

Ak sa stratíte a potrebujete viac pokynov, obráťte sa na zákazníka. Pokúste sa doručiť všetko k ich predným dverám, ak je to možné. Ak z nejakého dôvodu nemôžete volať alebo poslať zákazníkovi správu, informujte ich o situácii prostredníctvom aplikácie (napr. Vyberte položky z ich objednávky, ktoré nie sú k dispozícii).

Aplikáciu Fleet aplikácie Post Camera vždy majte dátum, je to váš primárny pracovný nástroj.

Efektívnosť vytvára najviac tipov

Efektívne dodávky sú to, čo vás dostane najviac tipov. Ak dodávate rýchlo, zákazník bude spokojný. Zvážte pobyt v horúcom prostredí (kde sa vykonáva väčšina objednávok, napríklad na mieste s mnohými miestnymi reštauráciami), aby ste sa tam dostali rýchlejšie. Poznanie mesta a týchto horúcich oblastí vám môže pomôcť pohybovať sa rýchlejšie a zarobiť viac peňazí.

Tým sa tiež zvýši váš denný počet zásielok. Snažte sa byť k dispozícii počas sviatkov, najmä cez víkendy. Vtedy môžete od svojich priateľov zarobiť čo najviac peňazí. Pomocou aplikácie Fleet informujte zákazníka, že ste začali s odberom a odstúpením. Stačí si len vybrať tieto možnosti, ale buďte pravdiví.

Potvrďte svoj odchod až potom, čo ste dali zákazníkovi to, čo si objednal.

Zostaňte zdvorilí

Nezáleží na tom, nestrácajte chlad. Vždy buďte zdvorilí k zákazníkovi, aj keď nie sú späť. Pokúste sa usmiať, predstaviť sa, poďakovať zákazníkovi a držať sa pekných vecí. Byť zdvorilý pôjde dlhú cestu, získate lepšie tipy a možno aj pravidelné úpravy.

Ak môžete premýšľať dopredu a robiť drobné vylepšenia služby (nezabudnite si zaobstarať ďalšie korenie, plastové náčinie, obrúsky atď.). To, čo zákazníci určite ocenia.

Ďalším kritickým aspektom dodávky je spôsob, akým ju prezentujete. Nikto nemá rád jedlo. Získajte nejaké izolačné vrecká a ďalšie užitočné nástroje, ktoré vám pomôžu (napr. Držiak telefónu pre vaše auto).

Zákazník vás nemôže obviňovať, ak tovar predávajúceho nebol podľa jeho želaní, pokiaľ ho predstavíte najlepším možným spôsobom a doručíte ho včas.

Viac informácií o nakláňaní post kamery

Ak ste na platforme nováčikom, možno budete musieť Sugerencia 101. Po úspešnom doručení a jeho označení ako dokončenom dostane zákazník správu push, ktorá vám dá Sugerencia. Musia vám povedať, či chcú vykonať nejaké nové objednávky, takže váš Sugerencia je takmer vždy zaručený.

Sugerencia nájdete v aplikácii Post Camera v časti Dodávky. Poznámka: špička sa neobjaví do 24 hodín (alebo viac) po pôrode. Takto systém funguje a zákazník tu nie je zlý.

Pre poštové fotoaparáty nie sú stanovené žiadne pravidlá pre výšku tipu. Aplikácia navrhuje 20% Sugerencia pre každú dodávku, ale môže byť vyššia alebo nižšia v závislosti od výberu zákazníka. Inými slovami, v niektorých dňoch získate veľa tipov, zatiaľ čo v iných dňoch môžu tipy vyschnúť.

Poskytuje lepšie tipy

Kľúčom je trpezlivosť

V odvetví služieb musíte byť trpezliví a urobiť maximum, aby ste získali lepšie tipy. Ak to vždy robíte, z väčšej časti budete odmenení. Niektorí ľudia nemajú radi Sugerencia, alebo možno majú zlý deň – veci, ktoré nemôžete urobiť. Nenechajte sa tým dostať dole. Zostaňte pozitívne a všetko by malo byť v poriadku.

Máte nejaké tipy? Ste spokojní s tipmi, ktoré dáte o poštových spolužiakoch? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.