Ako získať kľúč od kostry v zlodejoch mora

Ako získať kľúč od kostry v zlodejoch mora 1

Akčné adventúry sú niečo, čo ma osobne priťahuje ako všetci ostatní hráči na celom svete. Aj keď v tomto žánri je na výber niekoľko titulov, bude ťažké získať tie najlepšie tituly kvôli takému množstvu dostupných hier. Jednou z populárnych akčných hier pre viacerých hráčov je Sea of ​​Thieves, ktorá bola pôvodne vydaná v roku 2016 a bola vyvinutá vývojárom Rare a publikovaná spoločnosťou Xbox Game Studios. Aby ste sa stali pirátskou legendou, musíte v hre splniť niekoľko úloh. Hra je dostupná najmä na Xbox One a Microsoft Windows platforiem. Môžete robiť čokoľvek, čo ste chceli urobiť ako pirát, vrátane plachtenia, boja proti iným pirátom, objavovania obrábanej krajiny a rabovania, aby ste prežili.

Sea of ​​Thieves je multiplayerová hra pre viacerých ľudí, v ktorej sa môžete spojiť so svojimi priateľmi a získať pomoc pri skúmaní otvoreného sveta pomocou svojej vlastnej pirátskej lode. Spoločnosť Microsoft hru vydala v roku 2018 a je komerčne úspešnou hrou, ktorá od januára 2020 zhromaždí okolo 10 miliónov hráčov. Ak ste hráčom hry Sea of ​​Thieves a hľadáte kľúč Stronghold Key, ste na správnom mieste. Rovnako ako v tomto príspevku vás budeme sprevádzať, ako získať hru Skeleton Stronghold Key in Sea of ​​Thieves. Aby sme vám poskytli prehľad, kľúč Skeleton Stronghold Key sa používa na odomknutie trezoru pevnosti. Ak vás to zaujíma, dostaňme sa priamo do článku:

Ako opravím zdieľaný účet rodiny Sea Thieves Crash?

Ako získať kostrový kľúč od zlodejov?

Mraky lebky, ktoré majú hrozivé zelené oči a sú v tvare oblaku lebky vznášajúceho sa nad vašou hlavou, naznačujú, že dôjde k nájazdu Skeleton Ford. Jedná sa o zložité verejné udalosti a ktokoľvek z vášho tímu sa môže zúčastniť na tejto udalosti. Ale viac ako to, vyžaduje si veľa koordinácie a plánovania, ak chcete odstrániť Skull Clouds. Ale toto všetko úsilie nebude zbytočné, pretože akonáhle ste porazili šéfa kostry Lorda v poslednej vlne pevnosti Skeleton, budete odmenení kľúčom pevnosti, aby ste odomkli trezor Fortress.

kľúč úschovne od mora TheivesKľúč pevnosti

Už od samotného mena ste možno uhádli význam pevnosti Vault, pretože uzamknutie tohto trezoru vám umožní prístup do špeciálneho obchodu s hodnotným pokladom. Táto úloha však nie je ľahká a musíte mať dokonalý plán, aby ste mohli zložiť Skeleton Boss. Ak to chcete urobiť, môžete postupovať podľa nasledujúcich krokov:

Pripravte sa na nájazd Skeleton Forts

Doplňte svoje dodávky: Toto je samozrejmé, že musíte pred dokončením dodávky do Skeleton Fort dokončiť dodávky. Uistite sa, že maximalizujete svoje zdravie a ďalšie štatistiky, a uistite sa, že všetky vaše zbrane sú naskladané a úplne naložené.Zhromaždite posádku: Najmenej 3 členovia posádky sú povinní, ak sa chcete zúčastniť nájazdu na Skeleton, ale odporúčame sa pripojiť 4 ak je to možné, pretože to uľahčuje prácu. Ak pôjdete sólo, nezabudnite požiadať o pomoc ostatných pirátov z otvoreného sveta, ale vykonajte kontrolu na pozadí, aby ste zabránili skladovaniu alebo zabíjaniu.Oslovte miesto: Keďže oblak lebky je viditeľný všade v hre Sea of ​​Thieves, musíte sa skutočne dostať na presné miesto plavbou, čo môže trvať nejaký čas, kým sa dostanete.theives havVykonajte plánované útoky: Takže keď ste na cloudovom serveri Skull, uistite sa, že ste zdieľali úlohu strieľať delové gule na Skeleton a opravovať škody. Keď sa priblížite, váš cieľ sa tiež spresní.Majte únikovú cestu: Musíte zaparkovať svoju loď niekde v bezpečí alebo niekde odtiaľ, ak sa veci dostanú na juh, máte šancu uniknúť bez toho, aby ste ich zabili.

Ako zapečatiť pevnosti Skeleton Forts a získať kľúč pevnosti

Po dokončení prípravy sa môžete pohnúť ďalej a pripraviť sa na tvár Skeleton Forts, aby ste chytili kľúč trezora a získali prístup k najvyššiemu pokladu zlodejov.

Udržujte loď nad vodou: Uistite sa, že máte aspoň jedného člena svojej posádky brániaceho loď, ktorý tiež zabezpečí, aby vaši piráti mali miesto, na ktoré môžu reagovať, a bude udržiavať stály tok pirátov, ktorí načítajú krajinu, aby udržal útok nažive. ,Porazte kostry: Všimnite si, že pri porazení poslednej kostrovej vlny dostanete kľúč. Takže musíte prejsť niekoľkými vlnami kostrových útokov. Na zemi sa musíte vysporiadať 5 typy kostry:Základná kostra: Rovnaké ako v iných oblastiach otvoreného svetakovová kostra: Vyrobené z pevného pokladu a môže spôsobiť vážne poškodenie a môže tiež spôsobiť vážne poškodenie. Ale spomalil sa vodou. Vyhoďte tak vodu a odveďte ju do vody a odložte ju výbušným práškovým sudom.Kliešte na kosti: Jedná sa o rýchle zombie kostry, ktoré musíte rýchlo zložiť. Sú silné vo vode. Aby ste ich porazili, nezabudnite ich držať ďalej od vody.Kostry s čiernymi nohami: Musíte viesť rozhovor s jedným z vašich pirátskych členov posádky, aby ste neustále rozsvietili lampu, ak chcete poraziť čiernohnedé kostry, pretože sú zraniteľné vo svetle alebo pokračujú v boji až do úsvitu.kapitán: Červené meno, ktoré je na týchto kapitánoch označené, bude znamenať, že sú silnejší ako ostatní normálni kapitáni kostry, ktoré by ste našli v otvorenom svete v zlodejskom mori. Aby ste zvrhli kapitána Skeletu, musíte vykonať kombinované útoky.kapitán kostryPopadnite kľúč so zátvorkami: Po porážke kapitána Skeleton choďte k pozostatkom, zdvihnite kľúč trezora a potom k centrálnej veži hlavnej veže, aby ste otvorili trezor a vyplienili posledný poklad.

Takže tu to máte z mojej stránky v tomto príspevku. Dúfam, že sa vám tento kompletný a komplexný návod, ako získať kľúč Stronghold Key, stal porazením kapitána Skull Cloud Skeleton. Dajte nám vedieť v poznámkach nižšie, ako užitočná bola táto príručka pre vás v hre Sea of ​​Thieves a či ste mohli vyplieniť posledný poklad pomocou kľúča trezoru alebo nie? Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!