Ako získať katalyzátor Telesto v osude 2

Ako získať katalyzátor Telesto v osude 2 1

osud 2 zverejní svoju ďalšiu expanziu „Beyond Light“ 22. septembra 2020. To znamená, že väčšina obsahu hry a zbraní sa v blízkej budúcnosti presunie do trezoru na účely aktualizácií a revízií. Hráči si všimnú, že niekoľko exotík a katalyzátorov už nebude do hry spadať. Výrazne sa zníži počet misií naprieč rôznymi planétami. Keď príde Temnota, už nebude k dispozícii veľa obsahu týkajúceho sa ortuti, Titanu, Io, Marsu a Leviathanu.

Jedno z exotík a katalyzátorov, ktoré už nebudú v Telestovom katalyzátore. Keď expanzia „Beyond Light“ vstúpi do osudu 2, útoky, štrajky a planéty budú odstránené spolu so znížením misií.

Telesto katalyzátor v osude 2 urobí pušku Telesto Exotic Fusion oveľa silnejšou. Puška bude mať väčšiu rezervu munície a vylepšenú DPS. Poškodenie popových bublín sa tiež zvýši, keď ho hráči budú môcť používať viac, keď bude upgradovaný na úroveň majstrovských diel. S niekoľkými zabitiami bude puška Telesto Exotic Fusion poháňať silné gule. Okrem toho môžu hráči vidieť počet nepriateľov, ktorí sú tiež ovplyvnení.

Ako získať katalyzátor Telesto v osude 2

Ako získať katalyzátor Telesto v osude 2

Telesto Catalyst je navrhnutý tak, aby bol odmenený, keď hráči dokončia nálet Prestige Eater of Worlds v Destiny 2, Je to šesťčlenný útok, takže hráči by si mali vyberať svojich spoluhráčov múdro. Riešenie však existuje.

Hráči sa môžu namiesto toho dostať na koniec ‘Ringkistan’ a potom tam dostať odmenu. Pozrite sa na video nižšie a dozviete sa kompletnú poľnohospodársku stratégiu pre Telesto Catalyst v Destiny 2,

Sprievodné video prichádza so súhlasom populárneho programu Destiny YouTuber „Esoterikk“. Počas nájazdu musia hráči používať konkrétnu budovu a potom sa púšťať na Leviathana. Tak skočí veľa obsahu a príde priamo na koniec nájazdu. Táto chyba však nie je taká jednoduchá a hráči si musia pamätať, že toto video vytvoril skúsený hráč. Je prirodzené, že hráči vyskúšajú túto chybu niekoľkokrát predtým, ako sa vyčerpajú. Nezabudnite sa pozrieť na video YouTube „Esoterikk“ skôr, ako sa Bungie rozhodne opraviť ho.

Ako získať katalyzátor Telesto v osude 2Telesto Fusion Rifle

Pre hráčov, ktorí nechcú túto chybu využiť, môže byť vždy o poľnohospodárskej rampe skupina šiestich členov. Amatérski hráči lepšie zvládajú základy skôr, ako sa pokúsia zmocniť sa Telesto Catalyst v Destiny 2, Toto sa hodí, keď prídu tvrdšie razie a výzvy.

Ako je uvedené vyššie, nájom Prestige Eater of Worlds nebude k dispozícii, keď príde expanzia „Beyond Light“, takže sa uistite,

Týmto sa uzatvára náš sprievodca, ak môžete získať Telesto Catalyst v Destiny 2, Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá na tipy a triky pre hry a smartfóny. Vďaka.