Ako z├şska┼ą funkcie okrajov├ęho osvetlenia na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom

Ako z├şska┼ą funkcie okrajov├ęho osvetlenia na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom

Dobre, Samsung Galaxy S10 m├í vynikaj├║cu funkciu s n├ízvom ÔÇ×hrana Lighting'. T├íto funkcia bola prv├Żkr├ít predstaven├í v spolo─Źnosti Samsung. Galaxy S10 a nahr├ídza nepr├şjemn├ę spr├ívy dot├Żkaj├║ce sa hornej ─Źasti obrazovky.

Ke─Ć je aktivovan├í funkcia osvetlenia hr├ín, okraje s├║ ohnut├ę Galaxy Displej S10 sa rozsvieti v┼żdy, ke─Ć sa objav├ş spr├íva. E┼íte p├┤sobivej┼íie je, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka pou┼ż├şvate─żom nieko─żko mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia na prisp├┤sobenie funkci├ş osvetlenia okrajov. M├┤┼żete si napr├şklad vybra┼ą, ktor├ę aplik├ície m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą Edge Lighting, ke─Ć k tomu d├┤jde at─Ć.

Funkcia Edge Lightning je v s├║─Źasnosti obmedzen├í na zakriven├ę obrazovky smartphones, Dobr├í vec v┼íak je, ┼że aplik├íciu Samsung Edge Lighting m├┤┼żete teraz z├şska┼ą na v┼íetk├Żch smartf├│noch s Androidom. V tomto ─Źl├ínku sa budeme zdie─ża┼ą s pracovn├Żmi met├│dami z├şskania programu Samsung Edge Lighting na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom.

Ako z├şska┼ą funkcie okrajov├ęho osvetlenia na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom

Ak chcete na zariaden├ş so syst├ęmom Edge Lighting z├şska┼ą aplik├íciu Edge Lighting, mus├şme pou┼żi┼ą aplik├íciu s n├ízvom Edge Lighting: Notification. Toto je aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş aktivova┼ą ├║┼żasn├ę prisp├┤sobite─żn├ę okrajov├ę spr├ívy. Pozrime sa, ako z├şska┼ą technol├│giu Edge Lighting na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom.

krok 1, Najsk├┤r si stiahnite a nain┼ítalujte Osvetlenie okrajov: ozn├ímenie na va┼íom zariaden├ş

In┼ítal├ícia koncov├ęho osvetlenia: upozornenieIn┼ítal├ícia koncov├ęho osvetlenia: upozornenie

krok 2, Po in┼ítal├ícii otvorte aplik├íciu a po┼żiada v├ís o to. da┼ą nejak├ę povolenie, Nezabudnite da┼ą ka┼żd├ęmu povolenie.

Da┼ą povolenieDa┼ą povolenie

krok 3, Po dokon─Źen├ş sa zobraz├ş obrazovka, ako je t├íto. Tu mus├şte aktivova┼ą ÔÇ×Zobrazi┼ą sveteln├ę efekty ..ÔÇť Vo─żba.

Aktivujte mo┼żnos┼ą okrajov├ęho osvetleniaAktivujte mo┼żnos┼ą okrajov├ęho osvetlenia

krok 4, Mus├şte Vyberte ┼ít├Żl efektu pod─ża v├í┼ího v├Żberu

krok 5, Rovnak├Żm sp├┤sobom m├┤┼żeteaty ├íno Zaoblen├Ż kryt a zaoblen├Ż polomer,

Nastavte polomer neprieh─żadnosti a okr├║hly rohNastavte polomer neprieh─żadnosti a okr├║hly roh

krok 6, M├┤┼żete si tie┼ż zvoli┼ą farbu osvetlenia okrajov. Existuj├║ dve mo┼żnosti: Jednofarebn├ę alebo zmie┼ían├ę farby,

krok 7, M├┤┼żete upravi┼ą ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ako napr├şklad D─║┼żka, R├Żchlos┼ą a Hr├║bka.

Ako z├şska┼ą funkcie okrajov├ęho osvetlenia na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom 1

krok 8, Podobne m├┤┼żete listova┼ą v paneli ozn├ímen├ş a vybra┼ą konkr├ętne aplik├ície, ktor├ę sa maj├║ zobrazi┼ą v oblasti ozn├ímen├ş.

Vyberte Aplik├ície, ak chcete pou┼ż├şva┼ą funkcie v ─Źasti Spr├ívyVyberte Aplik├ície, ak chcete pou┼ż├şva┼ą funkcie v ─Źasti Spr├ívy

To je v┼íetko! Ste hotov├ş. Ako pou┼ż├şva┼ą Edge Lighting: Ozn├ímenie na va┼íom zariaden├ş s Androidom.

Tento ─Źl├ínok sa t├Żka toho, ako z├şska┼ą aplik├íciu Samsung Edge Lighting na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom. D├║fam, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol! Zdie─żajte tie┼ż so svojimi priate─żmi. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, dajte n├ím vedie┼ą do po─ża ni┼ż┼íie.