Ako získať exotickú fúznu pušku Bastion v Destiny 2

– Reklama –

Medzi osudom 2 Hráči majú veľkú otázku o odomykateľnej puške Exotic Fusion. V tomto článku vám dám pokyny, ako odomknúť pušku Exotic Fusion Rifle in Destiny 2 a aké sú možnosti tejto zbrane.

Čo je bašta v osude 2

osud 2 bola jednou z tých hier, ktoré sú od dátumu vydania plné záhad. osud 2 bol spustený v Q4, 2017, ale až do dnešného dňa existuje v hre veľké množstvo aktívnych hráčov, ktorí hru pravidelne hrajú a čelia problémom súvisiacim s odomknutím týchto dobre strážených bied v hre. Medzi všetkými tými tvrdými záhadami patrí k najobľúbenejším Koridory času, V tomto tajomstve by obrovský labyrint vyzval hráčov, aby unikli bludisku tým, že vyriešia hádanku symbolov pripojených k rôznym chodbám. Pri hraní tejto hádanky sa v samotnej hádanke nachádza ďalšia skrytá špeciálna položka, ktorá spustí nové hľadanie momento, ak sa vám podarí nájsť túto položku. Ak dokončíte úlohu s názvom momento budete odmenení úplne novým názvom Exotic Fusion Rifle s názvom bašta,Čo je osudová puška fúzie Bastion

Nasledovala chronológia pre Bastion Rifle

 • Najprv musia hráči vyplniť Koridory času, aby sa dostali k questu Momento.
 • Riešenie hádanky Koridorov času však bolo dosť ťažké, takže súčasný distribútor Destiny 2publikácia Bungie zverejnila riešenie tejto hádanky na stránke komunity. Riešenie je uvedené nižšie, postupujte podľa riešenia a dokončite Koridory času. Riešením je zoznam symbolov v perfektnom poradí, a tu to je;

Ďatelina – diamant – had – ďatelina – plus – plus – hex – hex – hex – plus – diamant – plus –

Had – Diamant – Clover – Had – Plus – Plus – Had – Had – Hex – Diamant – Ďatelina –

Plus – diamant – hex – hex – diamant – plus – diamant

 • Aj keď musíte študovať mapu bludiska v rámci samotnej úlohy, aby ste vedeli, kam idete. Potom je to jednoduchá úloha dokončiť hádanku a na konci dostanete špeciálnu položku, ktorá by sa použila na odomknutie špeciálnej úlohy Momento od Saint-14.
 • Teraz, po dokončení Koridorov času a vyzdvihnutí špeciálnej odmeny, hráči musia ísť na Saint-14 a musia prijať quest Momento odtiaľ. Po prijatí úlohy bude musieť získať päť padlých informácií od piatich padlých kapitánov a serverov. Aby to hráč dosiahol, musí ísť na pristátie zlodejov na Tangled Shore.
 • Teraz musíte cestovať na štrajk Lair Strike a potom sa musíte vydať na cestu, na ktorú čaká skupina nepriateľov. Padlý kapitán sa tu vždy stretáva s touto skupinou nepriateľov. Akonáhle ste porazili skupinu a kapitán vyplienil intel, dôjdu Thieves 'Landing a potom im venujte nejaký čas, aby ste kapitána resawnovali. Po 10-15 minútach by tu padol kapitán znova a znovu ste tam mohli ísť, aby ste ho porazili. Neustále to robte, kým nebudete mať päť informácií od piatich kapitánov Fallen.
 • Akonáhle budete hotoví s výberom päť intel, potom musíte hovoriť s Spider v Destiny 2, Pavúk vám dá misiu, na ktorej by ste boli poslaní do strateného sektoru prázdnej nádrže v zlodejských pristátiach, aby zavraždili nepriateľa zvaného Aksinici, zviazaní poctou.
 • Akonáhle ste porazili Aksinikovcov, musíte sa vrátiť k Spiderovi a znova s ​​ním musíte hovoriť.
 • Teraz by sa mala začať tretia časť úlohy Momento, ktorá pozostáva z najbrutálnejšej časti tejto úlohy. Mali by ste byť povinní vykonať veľké množstvo verejných udalostí, zabití a odmenu podľa zoznamu uvedeného nižšie;
 • kompletné 8 Verejné podujatia
 • Zabite 30 náročných nepriateľov
 • Kompletné 10 Spider odmeny.

Pamätajte tiež, že existuje veľa náročných nepriateľov, ktorí sa budú rozmnožovať na rôznych verejných podujatiach, takže tu môžu byť zabité dva vtáky jedným kameňom.

 • Akonáhle sú uvedené požiadavky splnené, potom začína štvrtá časť úlohy Momento Quest, kde musíte zamieriť smerom k rokline štvorcovej v Tangled Shore a vstúpiť do strateného sektora zvaného Trapperova jaskyňa.
 • V tejto jaskyni musí hráč hľadať hrob umiestnený pri spodnej časti vodopádu vo vnútri jaskyne Trappera. Zistíte, že samotný hrob je malá modrá hmla, ktorá vychádza zo zeme. Tam s tým musíš komunikovať a musíš prijať jednu poslednú misiu, ktorá zabíja Reyska, slabého Svetla.
 • Reysk je v skutočnosti šéfom špeciálnej verzie štrajku Hallowed Lair. Pred ukončením štrajku musíte Reyska zabiť, alebo budete musieť začať znova kvôli Bastian Rifle.
 • Po porážke Reysku sa musíte vrátiť späť k Saint-14 a tam si môžete vyzdvihnúť exotickú fúznu pušku, Bastion.

Prečo by ste si mali brúsiť na Bastion Fusion Rifle a Aké sú výhody fúznej pušky Bastion?

 • Bastion je veľmi dobrý powerhouse ako Fusion Rifle a určite by potreboval primárny slot vo vašom inventári.
 • Bastion je vybavený všetkými funkciami kladivkovo kovanej pušky, tekutých zvitkov, kompozitných zásob, prielomov, svätých päste.
 • Svätá päsť umožňuje hráčovi účtovať výkonný výstrel s tromi nátierkami Kinetic slug, zatiaľ čo funkcia prielom by viedla slušné množstvo škôd cez elementárne štíty.
 • Bastion je silná puška, ale nie menič hier alebo príliš veľa pušky. Ale určite jedna z najsilnejších zbraní, ktorá má byť vo vašom arzenáli, s rôznymi taktickými schopnosťami. Teraz záleží na vašom hraní, na tom, ako dobre môžete použiť Bastianskú pušku.