Ako získať chybu na zvieratách s krížením zvierat v nových obzore

Ako získať chybu na zvieratách s krížením zvierat v nových obzore 1

Hráči na severnej pologuli v prechode zvierat v novom obzore sa teraz stretávajú s niečím novým v hre. Udalosť Bug Off je tu od júna do septembra na severnej pologuli a od novembra do februára na južnej pologuli. Počas celej akcie hráči chytia toľko chýb, koľko môžu, za odmeny od Flicka, ktorý predstavuje udalosť.

V tejto príručke dnes vám pomôžeme so všetkým, čo sa týka udalosti Bug Off v Animal Crossing New Horizons. Ponoríme sa hlbšie do tejto udalosti, ako aj do formulácie, ktorá vám pomôže vyhrať túto udalosť. Čítaním sprievodcu nižšie pochopíte viac tohto konceptu. Pozrime sa, ako môžeme vyhrať chybu na zvieratách Crossing Bug Off v nových horizontoch bez toho, aby sme urobili čokoľvek iné.

Ako získať chybu na zvieratách s krížením zvierat v nových obzore

1, Bodový systém v bug off

Bug Off Challenge prichádza s náhodnými odmenami a výkonnými relikvami súvisiacimi s chybami nazývanými trofeje. Každá náhodná cena z hry Bug Off Challenge vyžaduje 10 bodov na vyplatenie a získate trofeje 100, 200 a 300 bodov. Vaším cieľom je nazbierať toľko chýb, koľko len môžete, aby ste dosiahli konečnú trofej v hodnote 300 bodov a vyhrajte Bugg off v Animal Crossing New Horizons.

Ak chcete začať kolo chyby, jednoducho choďte a porozprávajte sa s Flickom. Každé kolo stojí 500 hodín za spustenie, ale vždy je to zadarmo. Dostanete 1 body za každú chybu, ktorú urobíte, a získate bonus 2 body chytiť viac ako 3 chyby v kole. Keď dosiahnete 10 bodov, získate body za náhodnú výhru od služby Flick. Ak sa rozhodnete ponechať skóre a získať 100, 200 alebo 300, dostanete trofeje za výzvu na chybu.

2, Vyhrať chybu v Animal Crossing New Horizons

Ak je vaším cieľom vyhrať výzvu Bug Off Challenge v Animal Crossing New Horizons chytením veľkých trofejí, musíte získať 300 bodov. Okrem najzreteľnejších tipov, ktoré sú vybavené sieťou, musíte využiť aj ďalšie dve dôležité veci. Jedným z nich je, že chytíme chyby v Bug Off, takže naším kľúčom je nechať chyby, aby sa dostali na náš ostrov a našli domov. Môžete to urobiť vytesaním ostrova; Zničte všetky zrelé stromy tak, aby chyby mali miesto na odpočinok a zasadte kvety na svojom ostrove, aby ste ich prilákali. Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je zhromaždiť niektorých vašich priateľov a potom začať kola Bug Off.

Ako získať chybu na zvieratách s krížením zvierat v nových obzore 2

Urobte tieto dve veci skôr, ako pôjdete na Flick. Veľkou výhodou hrania kôl Bug Off s priateľmi je to, že získate bonusové body za účasť na výzve s vašou stranou. Použitím týchto dvoch metód bug off v Animal Crossing New Horizons je len otázkou času, kedy získate až 300 bodov a vyhráte Bug Off. Dúfame preto, že vám prečítanie vyššie uvedenej príručky poskytne cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!