Ako z├şska┼ą bezplatn├ę aplik├ície pre Android: Va┼ía pe┼ła┼żenka potrebuje pomoc

Ako z├şska┼ą bezplatn├ę aplik├ície pre Android: Va┼ía pe┼ła┼żenka potrebuje pomoc 1

V├í┼í priate─ż v pr├íci v├ím povedal o najnov┼íej novej aplik├ícii, ktor├í v├ím pom├┤┼że v noci lep┼íie spa┼ą, alebo v├í┼í star├Ż priate─ż zo ┼íkoly zverejnil Facebook o tom, ako sa nevedia naba┼żi┼ą sladkej novej strie─ża─Źky z poh─żadu prvej osoby v syst├ęme Android.

Na noc sa ulo┼ż├şte do postele a otvor├şte obchod Google Play, kde n├íjdete tieto nov├ę odpor├║─Źania. Prv├í aplik├ícia je v predaji za 15 dol├írov a uvedomujete si, ┼że strie─ża─Źka z poh─żadu prvej osoby je pln├í n├íkupov v aplik├ícii, tak┼że je pre v├í┼í rozpo─Źet trochu drah├í.

Neust├íle dost├ívame odpor├║─Źania pre skvel├ę aplik├ície, tak┼że je nere├ílne plati┼ą peniaze za ka┼żd├║ z nich, preto┼że ich chcete iba vysk├║┼ía┼ą a zisti┼ą, ktor├ę z nich sa oplat├ş zachova┼ą. Localytics uv├ídza, ┼że sa stiahne ka┼żd├í ┼ítvrt├í aplik├ícia a potom sa odstr├íni.

─îo to znamen├í pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża? Znamen├í to, ┼że ka┼żd├í ┼ítvrt├í aplik├ícia, za ktor├║ zaplat├şte, je obrovsk├í strata pe┼łaz├ş. Zistite, ako bezplatne z├şska┼ą platen├ę aplik├ície pre Android, aby ste sa zbavili stresu vo svojej pe┼ła┼żenke.

Iste sa m├┤┼żete dr┼ża┼ą iba bezplatn├Żch aplik├íci├ş alebo pou┼żi┼ą dar─Źekov├Ż poukaz, ale niekedy si naozaj chcete vysk├║┼ía┼ą najhor├║cej┼íie nov├ę platen├ę aplik├ície. Pozrime sa na najlep┼íie mo┼żnosti h─żadania bezplatn├Żch aplik├íci├ş na testovanie a zdie─żanie. Existuj├║ sp├┤soby, ako to urobi┼ą nez├íkonne, ale my to neschva─żujeme, a ├║primne povedan├ę, nie je d├┤vod neleg├ílne s┼ąahova┼ą aplik├íciu, preto┼że existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako ich z├şska┼ą zadarmo a leg├ílne.

Met├│da 1: Amazon Aplik├ícia d┼ła – skvel├ę aplik├ície zadarmo

Toto je jednoducho najlep┼í├ş sp├┤sob, ako z├şska┼ą platen├ę aplik├ície pre Android zadarmo, preto┼że prebieha Amazon a na z├şskanie aplik├íci├ş nemus├şte d├íva┼ą ┼żiadne svoje inform├ície. Tie┼ż si nemus├şte l├íma┼ą hlavu s otravn├Żmi prieskumami. Jednoducho si vezmite bezplatn├║ aplik├íciu ka┼żd├Ż de┼ł a pokra─Źujte vo svojom dni.

Krok 1

Ak e┼íte nem├íte Amazon ├║─Źet, vytvorte si ho tu.

Krok 2

The Amazon App Store nie je v obchode Google Play k dispoz├şcii, tak┼że si ho mus├şte stiahnu┼ą tu. Je to najlep┼í├ş sp├┤sob, ako dosta┼ą bezplatn├║ aplik├íciu priamo do telef├│nu. M├┤┼żete vidie┼ą pokyny na stiahnutie s├║boru Amazon Obchod s aplik├íciami pre v├í┼í telef├│n na obr├ízku ni┼ż┼íie.

amazon appstore

Krok 3

Otvor Amazon App Store ka┼żd├Ż de┼ł zist├şte, ktor├í platen├í aplik├ícia je v syst├ęme Android pon├║kan├í bezplatne. Aplik├ície s├║ k dispoz├şcii iba 24 hod├şn, tak┼że ak uvid├şte tak├║, ktor├í sa v├ím p├í─Źi, ihne─Ć si ju vezmite.

aplik├ícia d┼ła z amazonu

Met├│da 2: Odmeny za n├ízor spolo─Źnosti Google – vyjadrenie v├í┼ího n├ízoru na bezplatn├ę aplik├ície

Toto je jedna z ofici├ílnych met├│d pon├║kan├Żch spolo─Źnos┼ąou Google na n├íjdenie niektor├Żch platen├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ pon├║kan├ę zadarmo. H├í─Źik? Ak chcete z├şska┼ą kredity Google Play v├Żmenou, mus├şte prejs┼ą prieskumami a n├íhodn├Żmi ot├ízkami.

To je v┼íetko v poriadku a teoretick├ę, a v skuto─Źnosti to funguje celkom hladko, ke─Ć dostanete prieskum, ale prieskumy neprich├ídzaj├║ tak ─Źasto.

Ak si v┼íak nek├║pite to─żko aplik├íci├ş, pom├┤┼że to pr├şle┼żitostnej aplik├ícii, za ktor├║ chcete zaplati┼ą. Tie┼ż by ste mali ma┼ą na pam├Ąti, ┼że inform├ície, ktor├ę zad├ívate, sa zdie─żaj├║ a pou┼ż├şvaj├║ na zisk, tak┼że s├║kromie m├┤┼że by┼ą probl├ęmom.

Osobne si mysl├şm, ┼że prieskumy s├║ strata ─Źasu, ale pozn├ím ve─ża priate─żov, ktor├ş to pou┼ż├şvaj├║, aby u┼íetrili peniaze.

Krok 1

Stiahnite si aplik├íciu Google Reinion Rewards za tla─Źidlo ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Krok 2

Vypl┼łte v aplik├ícii nieko─żko osobn├Żch ot├ízok a potom ─Źakajte, k├Żm pr├şdu ozn├ímenia na prieskumy, na ktor├Żch m├┤┼żete potenci├ílne pracova┼ą. Ke─Ć dostanete upozornenie, prejdite sa prieskumom a d├║fajme, ┼że z├şskate nejak├ę kredity.

Toto je ─Ćal┼íia nev├Żhoda. Niekedy nedostanete zaplaten├ę, preto┼że zistili, ┼że ste pre prieskum neboli vhodn├ş.

n├ízor Google odme┼łuje ot├ízky

Krok 3

Ke─Ć vypln├şte dostatok prieskumov, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na svoj zostatok a potom kredity pou┼żi┼ą kliknut├şm na tla─Źidlo Obchod. Dostanete sa tak do obchodu Google Play, kde m├┤┼żete min├║┼ą svoje kredity. To je v┼íetko!

├şs┼ą nakupova┼ą

Záver

Zabudnite na plytvanie ─Źasom a peniazmi s┼ąahovan├şm nebezpe─Źn├Żch aplik├íci├ş z Google Play Store. Ke─Ć┼że m├íte na v├Żber mili├│ny mo┼żnost├ş, je d├┤le┼żit├ę z├║┼żi┼ą v├Żsledky pomocou odpor├║─Źan├ş priate─żov a d├┤veryhodn├Żch str├ínok, ako je Joy of Android. Pom├┤┼żeme v├ím n├íjs┼ą tie najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę v├ím trochu u─żah─Źia ┼żivot, ale nie ka┼żd├í aplik├ícia je pre ka┼żd├ęho.

Pou┼żite tieto aplik├ície na poskytnutie sp├Ątnej v├Ązby alebo si dajte ÔÇ×Aplik├ície d┼łaÔÇť a u┼íetrite peniaze za ─Ćal┼íie veci, ktor├ę v├ís bavia. Tieto met├│dy s├║ leg├ílne a neposkytn├║ v├ím nekone─Źn├ę mno┼żstvo bezplatn├Żch aplik├íci├ş, ale ur─Źite pom├┤┼żu udr┼ża┼ą stres vo va┼íej pe┼ła┼żenke.

V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ím dajte vedie┼ą v koment├íroch a pode─żte sa o svoje sk├║senosti s t├Żm, ako bezplatne z├şska┼ą platen├ę aplik├ície pre Android.