Ako z├şska┼ą batoh v Fallout 76: ┼átandardn├ę a ┼ítandardn├ę mal├ę batohy

Ako z├şska┼ą batoh v Fallout 76: ┼átandardn├ę a ┼ítandardn├ę mal├ę batohy 1

Batohy boli predstaven├ę spolo─Źnosti Fallout 76 v m├íji 2019 s Divok├í Appalachia aktualiz├ície. Batoh v Fallout 76 je kontajner s po─Źiato─Źn├Żm krytom zo zelenej l├ítky a ve─żmi priestrann├Żm priehradkou a dvoma vreckami na oboch stran├ích. V tejto pr├şru─Źke v├ís prevediem r├┤znymi krokmi na z├şskanie batohu vo Fallout 76.

Ako z├şska┼ą batoh v Fallout 76

Typy batohov vo Fallout 76

Fallout 76 má dva typy batohov:

┼átandardn├Ż mal├Ż batoh: Pl├ín v├Żroby ┼ítandardn├ęho batohu n├íjdete v Overseer’s Cache na letiskovom termin├íli v Morgantown a tento batoh nem├┤┼żete obchodova┼ą, vyhodi┼ą alebo preda┼ą.┼átandardn├Ż batoh: Aby ste dostali ┼ítandardn├Ż batoh, mus├şte sa dosta┼ą do rebr├ş─Źka Possum s Pioneer Scouts. Ak chcete za─Źa┼ą skautsk├Ż v├Żlet, mus├şte si pre─Ź├şta┼ą jeden z plag├ítov Pioneer Scout na vlakov├Żch staniciach, a ak ho nen├íjdete, cho─Ćte do Camp Lewis v Toxic Valley a porozpr├ívajte sa s p├ínom Handym.

V┼íimnite si, ┼że mal├Ż ┼ítandardn├Ż batoh m├í iba polovi─Źn├║ kapacitu ako ┼ítandardn├Ż batoh, tak┼że ak potrebujete batoh na vytvorenie ─Ćal┼íieho priestoru na ukladanie polo┼żiek, ke─Ć sa z├ísoby naplnia, odpor├║─Źame v├ím ├şs┼ą za ┼ítandardn├Ż batoh.

Ako z├şska┼ą ┼ítandardn├Ż batoh

┼átandardn├Ż batoh v Fallout 76┼átandardn├Ż batoh

Ak chcete odomkn├║┼ą be┼żn├Ż batoh, mus├şte vyplni┼ą pr├şkaz na pridelenie, ktor├Ż v├ím d├í p├ín Handy. T├íto misia sa sklad├í z misi├ş, ktor├ę v├ím d├ívaj├║ r├┤zne ├║lohy pred t├Żm, ako dostanete batoh. Pr├şkladom t├Żchto ├║loh je zab├şjanie ch├Żb, zodpovedanie ot├ízok na sk├║┼íky, o┼żivenie padl├ęho kolegu a z├şskanie odznakov.

T├íto misia sa sklad├í zo ┼ítyroch r├┤znych ─Źast├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ splni┼ą ├║lohy in┼ípirovan├ę skautom, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í vylep┼íi┼ą Appalachia, a v┼íetky maj├║ r├┤zne ├║rovne obtia┼żnosti, ako aj ─Źasov├║ n├íro─Źnos┼ą. Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę r├┤zne ─Źasti od najjednoduch┼í├şch z nich:

Pr├şvetivos┼ą: Tu mus├şte o┼żivi┼ą padl├ęho hr├í─Źa.Stato─Źnos┼ą: Tu mus├şte z├şska┼ą Stingwing Band, Bloatflygrod, Radroach meat, Tick Blood Sac a Bloodbug Proboscis.U┼żito─Źnos┼ą: Tu mus├şte z├şska┼ą p├Ą┼ą r├┤znych mutag├ęnnych odpadov a necha┼ą ich v n├ídob├ích na zadr┼żiavanie v chatk├ích v Kiddie Corner.Rast: Toto je naj┼ąa┼ż┼í├ş zo v┼íetk├Żch a na jeho dokon─Źenie mus├şte z├şska┼ą tri priekopn├şcke zna─Źky. Ak chcete z├şska┼ą tieto zn├ímky, mus├şte splni┼ą v├Żzvu pre ka┼żd├║ z nich. Existuje desa┼ą v├Żziev na v├Żber. Dostupn├ę v├Żzvy m├┤┼żete vyh─żada┼ą tak, ┼że prejdete do hlavnej ponuky a kliknete na polo┼żku V├Żzvy a potom na polo┼żku Svet. Potom si m├┤┼żete vybra┼ą po┼żadovan├ę tri.

Ka┼żd├í z t├Żchto v├Żziev je rozdelen├í do r├┤znych ─Źast├ş a bez oh─żadu na to, ak├║ v├Żzvu podniknete, mus├şte pred ka┼żdou pr├ícou na tejto v├Żzve zlo┼żi┼ą a zlo┼żi┼ą vedomostn├║ sk├║┼íku.

Nezab├║dajte, ┼że tieto sk├║┼íky sa nezakladaj├║ na Fallout 76, ale v skuto─Źn├Żch ┼żivotn├Żch situ├íci├ích. Mo┼żno budete potrebova┼ą pomoc od Vyh─żad├ívania Google, aby ste na ne odpovedali. M├┤┼żete tie┼ż opakova┼ą tieto testy to─żkokr├ít, ko─żkokr├ít je to mo┼żn├ę, aby ste pre┼íli. Sk├║┼íka m├┤┼że by┼ą vykonan├í na termin├íli v t├íbore Adams.

Ka┼żd├║ ot├ízku mus├şte dosta┼ą tesne pred t├Żm, ako sa m├┤┼żete pohn├║┼ą ─Ćalej. Akon├íhle dokon─Ź├şte svoje tri v├Żzvy, rad┼íej sa vr├í┼ąte k jedn├ęmu z vodcov skautov a dostanete odmenu za Poradie Possum a v├í┼í batoh.

Úrovne batohu v Fallout 76

M├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą ├║rove┼ł batohu a z├şska┼ą v├Ą─Ź┼íie bonusy za nosenie.

Pre ┼ítandardn├Ż batoh:

hladina 1 – +10 Nosn├í hmotnos┼ą├Ürove┼ł 10- +20 Nosn├í hmotnos┼ą├Ürove┼ł 20 – +Nies┼ą hmotnos┼ą├Ürove┼ł 30 – +40 Nosn├í hmotnos┼ą├Ürove┼ł 40 – +50 Nosn├í hmotnos┼ą├Ürove┼ł 50 – +60 Nosn├í hmotnos┼ą

Pre ┼ítandardn├Ż mal├Ż batoh:

hladina 1 – +5 Nies┼ą hmotnos┼ą├Ürove┼ł 10- +10 Nies┼ą hmotnos┼ą├Ürove┼ł 20 – +15 Nies┼ą hmotnos┼ą├Ürove┼ł 30 – +20 Nosn├í hmotnos┼ą├Ürove┼ł 40 – +25 Nosn├í hmotnos┼ą├Ürove┼ł 50 – +Nies┼ą hmotnos┼ą

To je v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą, aby ste sa dostali k svojmu batohu Fallout 76, za─Źnite teda vytv├íra┼ą svoj vlastn├Ż mal├Ż ┼ítandardn├Ż alebo ┼ítandardn├Ż batoh.