Ako zdie─ża┼ą obsah WordPress pomocou Blog2Social

Ako zdie─ża┼ą obsah WordPress pomocou Blog2Social 1

Ak chcete naplno vyu┼żi┼ą svoj obsah str├ínok WordPress, nem├┤┼żete si dovoli┼ą zanedb├íva┼ą soci├ílne m├ędi├í. Chcete zdie─ża┼ą svoju pr├ícu na ─Źo najv├Ą─Ź┼íom po─Źte platforiem, aby ste pomohli roz┼í├şri┼ą svoje publikum a zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich str├ínok. Ak v┼íak nem├íte pomoc, m├┤┼że to trva┼ą dlho. Doplnok, ktor├Ż m├┤┼że tento proces v├Żrazne u─żah─Źi┼ą, je Blog2Social.

Tento n├ístroj umo┼ż┼łuje ─żahko zdie─ża┼ą obsah WordPress na najpopul├írnej┼í├şch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş. Tie┼ż v├ím umo┼ż┼łuje kontrolova┼ą, ako vyzeraj├║ va┼íe pr├şspevky, ke─Ć s├║ zdie─żan├ę, a dokonca m├┤┼że proces automatizova┼ą.

V tomto pr├şspevku diskutujeme o tom, pre─Źo je d├┤le┼żit├ę vyu┼ż├şva┼ą soci├ílne m├ędi├í a predstavi┼ą doplnok Blog2Social. ─Äalej v├ím uk├í┼żeme kroky na za─Źatie zdie─żania va┼íich pr├şspevkov. Za─Źnime!

Pre─Źo je nevyhnutn├ę zdie─ża┼ą v├í┼í obsah na soci├ílnych sie┼ąach?

Ak toto ─Ź├ştate, je ve─żmi nepravdepodobn├ę, ┼że budete potrebova┼ą ├║vod do soci├ílnych m├ędi├ş. V posledn├Żch desiatich rokoch sa platformy soci├ílnych m├ędi├ş p├í─Źili Facebook a Twitter Stali sa pevn├Żmi prvkami ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. Viac 2 je akt├şvna miliarda ─żud├ş Facebook pou┼ż├şvatelia, napr├şklad, zatia─ż ─Źo Twitter Pri┼ąahuje viac ako 300 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov. Existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że budete ma┼ą profily v t├Żchto sie┼ąach sami.

V─Ćaka mno┼żstvu pou┼ż├şvate─żov s├║ tieto platformy rozhoduj├║ce, pokia─ż ide o roz┼í├şrenie publika na str├ínkach WordPress. Vo svete, v ktorom takmer polovica ─żud├ş na plan├ęte pou┼ż├şva soci├ílne m├ędi├í, nikdy neexistoval mocnej┼í├ş sp├┤sob, ako ┼í├şri┼ą svoj obsah do celosvetovo rozmanitej skupiny ─żud├ş.

V├Ą─Ź┼íina webov├Żch str├ínok si to v┼íimla a 78% mal├Żch podnikov vyu┼ż├şva soci├ílne m├ędi├í na pril├íkanie z├íkazn├şkov. To m├í zmysel, preto┼że soci├ílne m├ędi├í umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom lep┼íie interagova┼ą s va┼í├şm obsahom. Okrem toho, ak na svojich pr├şspevkoch z├şskate viac spolo─Źensk├Żch akci├ş, m├┤┼że to pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok alebo obchodu.

Ak chcete zaisti┼ą ├║spech svojho obsahu WordPress, mali by ste sa pok├║si┼ą o vypracovanie ├║─Źinnej strat├ęgie soci├ílnych m├ędi├ş. Ide o to, aby ste vedeli, kedy zdie─ża┼ą svoj obsah, na ktor├ę platformy zacieli┼ą a kedy je ide├ílny ─Źas. Na┼í┼ąastie v┼íetko je ove─ża jednoduch┼íie, ak m├íte spr├ívny n├ístroj.

Prezentácia doplnku Blog2Social

Doplnok Blog2Social

Ak h─żad├íte sp├┤sob, ako efekt├şvne spravova┼ą svoju strat├ęgiu soci├ílnych m├ędi├ş, nieko─żko n├ístrojov je rovnako prospe┼ín├Żch ako Blog2Social pre WordPress. Toto je doplnok, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że s ─żahk├Żm publikovan├şm obsahu na nieko─żk├Żch najpopul├írnej┼í├şch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş.

Blog2Social zjednodu┼íuje ├║lohu sledovania va┼íej pr├ştomnosti na soci├ílnych m├ędi├ích. S n├şm m├┤┼żete prepoji┼ą svoje webov├ę str├ínky Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Pintereste mnoho ─Ćal┼í├şch platforiem. Len zdie─żanie obsahu je v┼íak len minimom toho, ─Źo m├┤┼że slu┼żba Blog2Social urobi┼ą. Pozrime sa postupne na niektor├ę z jeho naju┼żito─Źnej┼í├şch funkci├ş.

Automaticky zdie─ża┼ą obsah na viacer├Żch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş

Ako sme u┼ż spomenuli, Blog2Social podporuje ve─żk├ę mno┼żstvo str├ínok soci├ílnych siet├ş. Tieto sa pohybuj├║ od najv├Ą─Ź┼í├şch Facebook, Tweet Instagram pre viac ┼ípecializovan├Żch siet├ş, ako s├║ Medium a BlogLovin:

Automaticky zdie─ża┼ą obsah na viacer├Żch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş

Najlep┼íie na tom je, ┼że po nakonfigurovan├ş doplnku bude potrebn├ę urobi┼ą e┼íte nie─Źo viac. Blog2Social m├┤┼że automaticky zdie─ża┼ą va┼íe pr├şspevky v sie┼ąach, ktor├ę ur─Ź├şte, pomocou po┼żadovan├Żch nastaven├ş. To skracuje ─Źas, ktor├Ż str├ívite inzerciou, takmer na nulu. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je zamera┼ą sa na vytv├íranie kvalitn├Żch pr├şspevkov. Ke─Ć bud├║ zverejnen├ę, v┼íetci va┼íi sleduj├║ci to bud├║ vedie┼ą okam┼żite.

Napl├ínujte si pr├şspevky osobitne na r├┤znych str├ínkach

Zdie─żanie obsahu jeho uverej┼łovan├şm na soci├ílnych m├ędi├ích hne─Ć po jeho uverejnen├ş je be┼żnou strat├ęgiou a zvy─Źajne funguje dobre. Toto v┼íak nie je jedin├í mo┼żn├í met├│da. M├┤┼żete tie┼ż napl├ínova┼ą zdie─żanie pr├şspevkov v konkr├ętnom ─Źase, nie okam┼żite.

Napr├şklad m├┤┼żete uverejni┼ą nieko─żko r├┤znych ─Źast├ş s├║─Źasne, ale nechcete spamova┼ą va┼íe profily soci├ílnych m├ędi├ş s├║─Źasne so z├íplavou prepojen├ş. Pr├şpadne ste mo┼żno h─żadali najlep┼í├ş ─Źas na zdie─żanie obsahu vo viacer├Żch sie┼ąach a chceli by ste maximalizova┼ą mno┼żstvo zobrazen├ş a mieru interakcie, ktor├║ z├şskate.

Blog2Social dokonca pon├║ka mo┼żnos┼ą napl├ínova┼ą pr├şspevky v soci├ílnych m├ędi├ích na r├┤zne ─Źasy, v z├ívislosti od platformy (─Źo je ve─żmi podobn├ę sp├┤sobu pl├ínovania va┼íich blogov├Żch pr├şspevkov). To znamen├í, ┼że m├íte ├║pln├║ kontrolu nad strat├ęgiou soci├ílnych m├ędi├ş bez oh─żadu na po┼żadovan├║ h─║bku.

Spravujte svoje pr├şspevky a akcie

Ak spracov├ívate ve─ża obsahu a platforiem, m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę sledova┼ą, kde a kde zdie─żate pr├şspevky. Blog2Social obsahuje informa─Źn├Ż panel, na ktorom m├┤┼żete z├şska┼ą preh─żad o v┼íetk├Żch zdie─żan├Żch zdrojoch v ka┼żdej sieti:

Spravujte svoje pr├şspevky a akcie

Tento kalend├ír u─żah─Źuje sledovanie va┼íich zdie─żan├ş a filtrovanie pod─ża konkr├ętnych pr├şspevkov a siet├ş. Sledovan├şm obsahu t├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete zabezpe─Źi┼ą, aby sa dodr┼żiavala va┼ía strat├ęgia, a kedyko─żvek m├┤┼żete optimalizova┼ą svoje zameranie. M├┤┼żete znova zdie─ża┼ą star├ę pr├şspevky, ktor├ę nemuseli fungova┼ą po prv├Żkr├ít.

Prisp├┤sobte vzh─żad svojich zdie─żan├Żch pr├şspevkov

Soci├ílne m├ędi├í s├║ viac ako oby─Źajn├Ż text a prepojen├ę odkazy bez toho, aby sme na to mysleli. V skuto─Źnosti je d├┤le┼żit├ę zaisti┼ą, aby va┼íe pr├şspevky vyzerali dobre pri distrib├║cii v r├┤znych sie┼ąach. Blog2Social v├ím umo┼ż┼łuje ┼ípecifikova┼ą vzh─żad ka┼żdej publik├ície, ke─Ć je publikovan├í na viacer├Żch platform├ích:

Prisp├┤sobte vzh─żad svojich zdie─żan├Żch pr├şspevkov

M├┤┼żete prida┼ą metazna─Źky, aby ste zahrnuli obr├ízky, a dokonca ur─Źi┼ą, ─Źo presne bude z├íhlavie a popis. Toto je tie┼ż najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako prida┼ą Twitter Karty pre va┼íe akcie, preto┼że sa nemus├şte dot├Żka┼ą ┼żiadneho ─Ćal┼íieho k├│du ani doplnku. V┼żdy budete ma┼ą ├║pln├║ kontrolu nad zobrazen├şm svojich pr├şspevkov.

Generujte zna─Źky hashtag zo zna─Źiek WordPress

Nakoniec ─Ćal┼í├şm d├┤le┼żit├Żm aspektom soci├ílnych m├ędi├ş s├║ zna─Źky hashtag. Pre nezainteresovan├Żch je to sp├┤sob, ako ozna─Źi┼ą pr├şspevky pod─ża t├ęmy alebo potenci├ílneho publika (# blog2social). Zahrnut├şm hashtagov do va┼íich pr├şspevkov umo┼żn├şte potenci├ílnym ─Źitate─żom zisti┼ą, ktor├ę t├ęmy bud├║ obsiahnut├ę v samotnom obsahu, a pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş sa u┼ż zauj├şmaj├║ o dan├║ t├ęmu, ─żah┼íie n├íjde va┼íe pr├şspevky:

Generujte zna─Źky hash zo zna─Źiek WordPress

S Blog2Social m├┤┼żete automaticky generova┼ą hashtagy pomocou zna─Źiek WordPress ┼ípecifikovan├Żch v ka┼żdom pr├şspevku. T├Żmto sp├┤sobom nemus├şte manu├ílne zahr┼łova┼ą relevantn├ę zna─Źky hash, ale m├┤┼żete d├┤verova┼ą t├Żm, ktor├ę pre v├ís doplnok vytv├íra. In├Żmi slovami, je to ─Ćal┼í├ş praktick├Ż sp├┤sob automatiz├ície va┼íej strat├ęgie soci├ílnych m├ędi├ş.

Ako zdie─ża┼ą obsah WordPress na platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş pomocou Blog2Social (en-us) 2 kroky)

Teraz, ke─Ć sme sa venovali hlavn├Żm d├┤vodom, pre─Źo je Blog2Social tak├Żm mocn├Żm n├ístrojom na zdie─żanie na soci├ílnych m├ędi├ích, bu─Ćte praktick├ş. V nasleduj├║com n├ívode v├ím uk├í┼żeme, ako pomocou tohto doplnku zdie─ża┼ą pr├şspevok na viacer├Żch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş.

1, Prepojte svoje profily soci├ílnych m├ędi├ş

Po stiahnut├ş a in┼ítal├ícii doplnku Blog2Social (tu je n├í┼í n├ívod, ako nain┼ítalova┼ą doplnky, ak m├íte nejak├ę ot├ízky), by ste mali najprv spoji┼ą profily soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├ę chcete pou┼żi┼ą. Toto bud├║ platformy, na ktor├Żch sa bud├║ zdie─ża┼ą va┼íe pr├şspevky, tak┼że je d├┤le┼żit├ę, aby ste vopred pridali v┼íetky str├ínky, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║ (aj ke─Ć ich m├┤┼żete kedyko─żvek zahrn├║┼ą).

Prejdite na panel Blog2Social> Siete na paneli spr├ívcu a pozrite si zoznam dostupn├Żch platforiem:

Blog2Social: pripojte svoje profily soci├ílnych m├ędi├ş

V┼íimnite si, ┼że niektor├ę platformy v├ím umo┼ż┼łuj├║ vybra┼ą viac mo┼żnost├ş, ako napr├şklad Str├ínka alebo Skupina. Pod─ża o─Źak├ívan├ş v├ím tieto mo┼żnosti umo┼ż┼łuj├║ zdie─ża┼ą obsah priamo na spravovan├Żch str├ínkach a skupin├ích, ako aj na va┼íom z├íkladnom profile.

Ke─Ć kliknete na tla─Źidlo ved─ża konkr├ętnej platformy, zobraz├ş sa nov├ę kontextov├ę okno. Budete po┼żiadan├ş o autoriz├íciu svojho ├║─Źtu pre t├║to slu┼żbu:

Blog2Social: autorizujte soci├ílny pr├şstup

V z├ívislosti od platformy mo┼żno budete musie┼ą zada┼ą podrobnosti o svojom ├║─Źte a potvrdi┼ą, ┼że chcete poskytn├║┼ą pr├şstup. Po dokon─Źen├ş sa okno zatvor├ş a v zozname sa zobraz├ş v├í┼í profil pod sie┼ąou:

Blog2Social: Facebook Zapnite funkciu ÔÇ×width =

Tento proces zopakujte so v┼íetk├Żmi ├║─Źtami, str├ínkami alebo skupinami, ku ktor├Żm sa chcete pripoji┼ą. Po dokon─Źen├ş konfigur├ície po┼żadovan├Żch platforiem ste pripraven├ş okam┼żite za─Źa┼ą zdie─ża┼ą.

2, Zdie─żajte svoj obsah na soci├ílnych sie┼ąach

┼átandardn├Ż postup publikovania obsahu pomocou slu┼żby Blog2Social je ve─żmi jednoduch├Ż. Na ilustr├íciu procesu zdie─żajme z├íkladn├Ż blogov├Ż pr├şspevok Facebook, Aby to fungovalo, mus├ş by┼ą pr├şspevok u┼ż uverejnen├Ż alebo napl├ínovan├Ż na uverejnenie.

Otvorte pr├şspevok, ktor├Ż sp─║┼ła jedno z t├Żchto krit├ęri├ş, a v hornej ─Źasti ├║pravov├ęho rozhrania (s n├ízvom Automatick├ę uverej┼łovanie na soci├ílnych m├ędi├ích) sa zobraz├ş nov├ę pole:

Blog2Social: automatick├ę uverej┼łovanie na soci├ílnych sie┼ąach

Tu m├┤┼żete kliknut├şm na polo┼żku Prisp├┤sobi┼ą a napl├ínova┼ą pr├şspevky na soci├ílnych sie┼ąach nastavi┼ą pr├şspevok pred zdie─żan├şm. T├Żm sa otvor├ş nov├í str├ínka, kde si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą vzh─żad pr├şspevku vo va┼íej konkr├ętnej sieti:

Blog2Social: automatick├ę rozvrhovanie pr├şspevkov

V takom pr├şpade je sie┼ą Facebook, K publik├ícii bude preto prilo┼żen├Ż obr├ízok ─Źl├ínku, ako aj jeho n├ízov a meta popis. Tieto mo┼żnosti sa l├ş┼íia v z├ívislosti od vybranej siete a od toho, ─Źi pou┼ż├şvate bezplatn├║ alebo pr├ęmiov├║ verziu doplnku (viac inform├íci├ş s├║─Źasne).

Teraz m├┤┼żete klikn├║┼ą na Zdie─ża┼ą a pr├şspevok uverejni┼ą na svojom Facebook profilu. Potom m├┤┼żete skontrolova┼ą jeho profil a zobrazi┼ą pr├şspevok:

Blog2Social: zverejnen├Ż obsah

Na to ste pou┼żili Blog2Social na zdie─żanie pr├şspevku WordPress!

Je zrejm├ę, ┼że ide iba o po┼íkriabanie povrchu toho, ─Źo s doplnkom m├┤┼żete urobi┼ą. Ako u┼ż bolo spomenut├ę vy┼í┼íie, m├┤┼żete tie┼ż napl├ínova┼ą pr├şspevky pomocou slu┼żby Blog2Social alebo automaticky zdie─ża┼ą obsah vo svojich profiloch. K t├Żmto pokro─Źil├Żm funkci├ím sa dostanete upgradovan├şm na jeden z pr├ęmiov├Żch doplnkov├Żch pl├ínov, ktor├ę za─Ź├şnaj├║ na 69 USD ro─Źne.

záver

Mnoho pou┼ż├şvate─żov sa pri vyh─żad├ívan├ş obsahu spolieha na soci├ílne m├ędi├í, tak┼że by ste mali ma┼ą mo┼żnos┼ą zdie─ża┼ą svoje pr├şspevky WordPress ─żahko as minim├ílnymi probl├ęmami. Jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako zjednodu┼íi┼ą tento proces, je pou┼żitie doplnku Blog2Social. Tento n├ístroj umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą sp├┤sob zdie─żania pr├şspevkov a dokonca automatizova┼ą proces.

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą Blog2Social a ako ho pou┼ż├şva┼ą. Stru─Źne povedan├ę, zdie─żajte pr├şspevok a postupujte pod─ża t├Żchto dvoch krokov:

  1. Prepojte svoje profily soci├ílnych m├ędi├ş.
  2. Zdie─żajte svoj obsah na soci├ílnych sie┼ąach.

M├íte nejak├ę ot├ízky, ako zdie─ża┼ą svoj obsah na soci├ílnych m├ędi├ích alebo ako v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą slu┼żba Blog2Social? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov!