Ako zaznamena┼ą stretnutie Zoom pomocou rekord├ęra obrazovky Capture ToolRocket

Zoom bol jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch mo┼żnost├ş a za posledn├Ż rok si z├şskal obrovsk├║ popularitu. S├║vis├ş to viac s pandemickou situ├íciou a pr├ícou z dom├ícej kult├║ry, ktor├║ pand├ęmia podporovala.

M├┤┼żete teda nahra┼ą stretnutie Zoom? Slu┼żba v┼íak pon├║ka vstavan├║ mo┼żnos┼ą nahr├ívania sch├┤dze jednoduch├Żm kliknut├şm na tla─Źidlo Z├üZNAM v spodnej ─Źasti. Na to, aby nahr├ívanie fungovalo, by v├ím v┼íak mal povolenie da┼ą hostite─ż alebo organiz├ítor sch├┤dze. V pr├şpade, ┼że ste hostite─żom, m├┤┼żete sch├┤dzu Zoom nakonfigurova┼ą tak, aby ostatn├Żm umo┼żnila pr├şstup k va┼íej sch├┤dzi.

Ako zaznamenáte stretnutie so zoomom?

Lupa pon├║ka mo┼żnos┼ą, ako si nahra┼ą sch├┤dzu samostatne. Na povolenie nahr├ívania v┼íak bude potrebova┼ą hostite─ża sch├┤dze. Budete sa musie┼ą uisti┼ą, ┼że hostite─ż povolil nastavenie nahr├ívania sch├┤dze.

V pr├şpade, ┼że ste zistili, ┼że mo┼żnos┼ą nahr├ívania nebola povolen├í alebo deaktivovan├í pre konkr├ętneho pou┼ż├şvate─ża, budete musie┼ą zvoli┼ą rie┼íenie, ktor├ę umo┼żn├ş nahr├ívanie.

Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete ─żahko nahra┼ą stretnutie Zoom:

  • Pripojte sa k sch├┤dzke alebo hovoru, ktor├Ż chcete nahra┼ą.
  • Klikni na Z├íznam v spodnej ─Źasti obrazovky.
  • Ak zist├şte, ┼że panel s n├ístrojmi nie je vidite─żn├Ż, m├┤┼żete kurzorom trochu pohn├║┼ą, aby ste zaistili, ┼że bude panel s n├ístrojmi vidite─żn├Ż.

V┼íimnite si toho, ┼że ak hostite─ż nepovolil mo┼żnos┼ą nahr├ívania, nakoniec zist├şte, ┼że tla─Źidlo Z├íznam nie je vidite─żn├ę.

V pr├şpade, ┼że ste hostite─żom sami, m├┤┼żete nahr├ívanie ─żahko povoli┼ą. Budete tie┼ż m├┤c┼ą obmedzi┼ą mo┼żnos┼ą nahr├ívania videa na nieko─żk├Żch konkr├ętnych ├║─Źastn├şkov alebo ho obmedzi┼ą na cel├ę stretnutie. M├┤┼żete tie┼ż povoli┼ą nahr├ívanie pre v┼íetk├Żch ├║─Źastn├şkov.

Ako zaznamena┼ą stretnutie Zoom bez povolenia?

Ak nie ste hostite─żom sch├┤dze Zoom a hostite─ż nepovolil mo┼żnos┼ą nahr├ívania sch├┤dze, budete sa musie┼ą rozhodn├║┼ą pre mo┼żnosti tret├şch str├ín, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu z├şska┼ą pr├şstup k najlep┼í├şm mo┼żnostiam z├íznamu sch├┤dze Zoom, aj ke─Ć povolenie hostite─ża.

Jeden tak├Ż perfektn├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą z├şska┼ą pr├şstup k z├íznamu zo sch├┤dze Zoom, je N├ístroj na zaznamen├ívanie obrazovky rakety s n├ístrojom. Je to jedna z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre jednoduch├ę a ┼ípi─Źkov├ę mo┼żnosti softv├ęru na sn├şmanie obrazovky, na ktor├ę sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą.

Tu s├║ uveden├ę kroky, ako zaznamena┼ą stretnutie Zoom pomocou rekord├ęra obrazovky ToolRocket Capture:

Krok 1: Nain┼ítalujte a spustite zapisova─Ź obrazovky ToolRocket Capture

Z├íznamn├şk obrazovky ToolRocket Capture si m├┤┼żete jednoducho stiahnu┼ą z ofici├ílnych str├ínok pre rekord├ęr Zoom. Po in┼ítal├ícii spustite softv├ęr.

Krok 2: Nastavte mo┼żnosti nahr├ívania

Na obrazovke softv├ęru povo─żte mo┼żnosti pod─ża svojich preferenci├ş. Zadajte mo┼żnos┼ą s┼ąahovania obsahu na obrazovku. Ak nechcete, aby boli vo va┼íej nahr├ívke zachyten├ę ostatn├ę zvuky, odpor├║─Źa sa zapn├║┼ą syst├ęmov├Ż a mikrof├│nny zvuk. M├┤┼żete si dokonca vybra┼ą aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ako napr├şklad kvalitu z├íznamu, form├ít a fotoapar├ít, ktor├ę chcete vybra┼ą.

Krok 3: Za─Źnite nahr├íva┼ą

Kliknite na Z├íznam a na tri sekundy sa prepnite do rozhrania Zoom. Aplik├ícia v├ís na tri sekundy upozorn├ş odpo─Ź├ştavan├şm. Va┼íe nahr├ívanie sa za─Źne okam┼żite.

Z├íznam sa automaticky ulo┼ż├ş. Nahr├ívanie obrazovky ukon─Ź├şte kliknut├şm na STOP.

Ak si mysl├şte, ┼że ste nahrali ─Ćal┼íiu ─Źas┼ą obsahu, m├┤┼żete ju upravi┼ą pomocou samotn├ęho rekord├ęra obrazovky.

K ak├Żm funkci├ím v├ím n├ístroj ToolRocket Capture Screen Recorder poskytuje pr├şstup?

Nahr├íva─Ź obrazovky ToolRocket Capture je v├Żkonn├Ż a bezplatn├Ż n├ístroj na sn├şmanie obrazovky videa, na ktorom m├┤┼żete zachyti┼ą obrazovku Windows 10, Windows 8a Windows 7. M├┤┼że to by┼ą skvel├í vo─żba, ktor├í v├ím pom├┤┼że zaznamena┼ą obrazovku po─Ź├şta─Źa spolu s vysokokvalitn├Żm zvukom. Predt├Żm, ako budete m├┤c┼ą nahr├íva┼ą obrazovku, m├┤┼żete nakonfigurova┼ą parametre, ako je oblas┼ą z├íznamu, v├Żstupn├Ż form├ít a ─Źistota videa.

Bezplatn├Ż n├ístroj v├ím umo┼żn├ş pracova┼ą so sn├şman├şm hier, streamovan├şm l┼żi a ┼íkolen├şm videonahr├ívok. M├┤┼że to by┼ą tie┼ż jedna zo vzru┼íuj├║cich mo┼żnost├ş pri dosahovan├ş z├íznamu videa v oblastiach, ako s├║ hern├ę n├ívody a video n├ívody. Neobmedzen├í mo┼żnos┼ą nahr├ívania pon├║kan├í softv├ęrom z neho rob├ş skvel├║ vo─żbu vo v├Ą─Ź┼íine scen├írov, ktor├ę vy┼żaduj├║ skuto─Źne vyzeraj├║ci z├í┼żitok.

Niektor├ę z funkci├ş pon├║kan├Żch softv├ęrom zah┼Ľ┼łaj├║:

  • Viac mo┼żnost├ş nahr├ívania: Praktick├ę mo┼żnosti z├íznamu, ktor├ę n├ístroj pon├║ka, zah┼Ľ┼łaj├║ sn├şmanie na cel├║ obrazovku alebo vybran├║ oblas┼ą na obrazovke.
  • Viac zvukov├Żch a obrazov├Żch form├ítov: Na dosiahnutie najlep┼í├şch v├Żsledkov si m├┤┼żete vybra┼ą viacero form├ítov videa. Svoje vide├í m├┤┼żete nahr├íva┼ą v nieko─żk├Żch form├ítoch, ako s├║ MP4, AVI a FLV
  • Sn├şmanie videa vo vysokej kvalite: Mo┼żnosti sn├şmania vide├ş v troch r├┤znych mo┼żnostiach z neho robia e┼íte najlep┼íiu vo─żbu. Svoje vide├í m├┤┼żete nahr├íva┼ą v kvalite videa Original, SD a HD.
  • V├Żkonn├ę kefa n├ístroje: Budete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą najlep┼íie mo┼żnosti ├║pravy videa, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ prid├ívanie riadkov, formul├írov, ┼í├şpok a textu.

Funkcia Hotkey v n├ístroji by mala by┼ą ─Ćal┼íou ┼ípi─Źkovou mo┼żnos┼ąou, aby ste dosiahli ─Źo najlep┼íie pohodlie pri poskytovan├ş jednoduch├ęho pou┼żitia. Tento softv├ęr v├ím poskytuje pr├şstup k vy┼í┼íiemu v├Żkonu pomocou kl├ívesov├Żch skratiek pre nieko─żko funkci├ş, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ mo┼żnosti spustenia/pozastavenia, zastavenie nahr├ívania a tie┼ż spustenie a zastavenie anot├ície.

Spodn├Ż riadok

Bezplatn├Ż multifunk─Źn├Ż zapisova─Ź obrazovky ToolRocket Capture Screen Recorder bol ohodnoten├Ż ako jedna z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş a poskytuje pr├şstup k ve─żk├ęmu stup┼łu vylep┼íenia v├Żkonu. Jednoducho pou┼żite─żn├Ż n├ístroj nevy┼żaduje ┼żiadne ve─żk├ę znalosti na pr├ícu so softv├ęrom.

Skuto─Źne m├┤┼że by┼ą dobrou mo┼żnos┼ąou pom├┤c┼ą v├ím pri zaznamen├ívan├ş sch├┤dze Zoom bez povolenia. Pou┼żite ho raz a skontrolujte, ─Źi vyhovuje va┼íim potreb├ím. Koniec koncov, je to bezplatn├Ż n├ístroj a poskytuje v├ím lep┼í├ş z├í┼żitok z nahr├ívania nielen sch├┤dze Zoom, ale aj r├┤znych po┼żiadaviek na sn├şmanie obrazovky.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3a5s4Mx