Ako zastavi┼ą odosielanie Snap na Snapchat

V─Ćaka syst├ęmu mikro-spr├ív sa Snapchat stal popul├írnym v─Ćaka r├Żchlej v├Żmene medzi ─żu─Ćmi, najm├Ą pri pou┼żit├ş kr├ítkych filmov. Tieto vide├í, obmedzen├ę na desa┼ą sek├║nd, zmizn├║ aj vtedy, ke─Ć ich div├ík uvid├ş. V─Ćaka tejto jedine─Źnej funkcii v├ím Snapchat umo┼ż┼łuje r├Żchlo nafilmova┼ą reakciu na nie─Źo a podeli┼ą sa o ┼łu s priate─żom, aby ju nikto in├Ż nepozeral.

Napr├şklad ste pr├íve videli svoju vysn├şvan├║ bundu na 75% predaja! A chcete sa o t├║to neuverite─żn├║ rados┼ą okam┼żite podeli┼ą so svoj├şm najlep┼í├şm priate─żom. V─Ćaka Snapchat je to jednoduch┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm, v─Ćaka ─Źomu je ka┼żdodenn├í konverz├ícia osobnej┼íia. Ako keby tam bol tvoj priate─ż.

Z d├┤vodu ─żahk├ęho odosielania protokolu Snapchat m├┤┼żete omylom posla┼ą spr├ívu na nechcen├ę miesto ur─Źenia. A m├┤┼że to by┼ą zvl├í┼ítne.

Zastavte posielanie správ chatu

Ak ste omylom poslali spr├ívu nespr├ívnej osobe, existuj├║ sp├┤soby, ako zabr├íni┼ą dosiahnutiu cie─ża. Samozrejme, budete musie┼ą kona┼ą r├Żchlo.

Hlavnou vecou je okam┼żit├ę odpojenie telef├│nu od internetu. Toto zabr├íni Snapchat v odosielan├ş spr├ívy a posiela jej nespr├ívnej osobe. M├┤┼żete to urobi┼ą nieko─żk├Żmi sp├┤sobmi.

Ako zastavi┼ą odosielanie Snap na Snapchat 1

Povolenie re┼żimu v lietadle

Prv├í vec, ktor├║ je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą, je r├Żchly prechod do re┼żimu lietadla. T├Żm sa preru┼í├ş spojenie, ktor├ę m├í telef├│n v s├║─Źasnosti, a Snapchat nebude m├┤c┼ą odosiela┼ą spr├ívu. Ak prepnutie do re┼żimu letu nie je najvhodnej┼íou akciou na va┼íom telef├│ne, zv├í┼żte vypnutie pripojenia samostatne.

Vypnite na telef├│ne internet

Ak pou┼ż├şvate sie┼ą Wi-Fi, najprv vypnite pripojenie Wi-Fi. Potom v telef├│ne r├Żchlo vypnite mobiln├Ż internet. Okrem toho, ak sed├şte v bl├şzkosti smerova─Źa Wi-Fi n├íhodou, odpojenie nap├íjacieho k├íbla m├┤┼że by┼ą najr├Żchlej┼í├şm sp├┤sobom ukon─Źenia pripojenia. M├┤┼żete tie┼ż stla─Źi┼ą tla─Źidlo reset routeru, ak je k dispoz├şcii.

D├║fam, ┼że ak budete reagova┼ą v─Źas, Snapchat neodo┼íle t├║to tr├ípnu spr├ívu.

Odstra┼łovanie spr├ív z hist├│rie

Ak bol predch├ídzaj├║ci krok ├║spe┼ín├Ż, probl├ęmov├ę hl├ísenie bude ma┼ą stav ÔÇ×neodoslan├ęÔÇť a aplik├ícia pon├║kne op├Ątovn├ę odoslanie. Nezabudnite, ┼że spr├íva zostane v hist├│rii rozhovoru, vzdialen├í iba jeden dotyk.

Ak je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby ste t├║to spr├ívu nikdy neposielali, zv├í┼żte jej odstr├ínenie. Ak chcete spr├ívu ├║plne odstr├íni┼ą, mus├şte odstr├íni┼ą cel├║ hist├│riu rozhovorov. Nemus├ş to by┼ą najelegantnej┼í├ş sp├┤sob rie┼íenia tohto probl├ęmu, ale ur─Źite je to najbezpe─Źnej┼í├ş.

Nedovo─żte ostatn├Żm, aby videli spr├ívu chatu, ktor├║ ste poslali

Ak sa v├ím nepodarilo zastavi┼ą spr├ívu, m├┤┼żete zabr├íni┼ą tomu, aby ju videli ostatn├ş. Nezabudnite tie┼ż, ┼że program Snapchat automaticky odstr├íni v┼íetky pre─Ź├ştan├ę spr├ívy, jednu osobu v vyhradenom rozhovore alebo v┼íetk├Żch v skupinovom rozhovore.

V─Ćaka najnov┼íej funkcii Snapchat m├┤┼żete teraz odstr├íni┼ą ka┼żd├║ spr├ívu osobitne. Toto samozrejme plat├ş iba pre spr├ívy, ktor├ę ostatn├ş ─żudia ne─Ź├ştaj├║. V jednotliv├Żch konverz├íci├ích m├┤┼żete spr├ívu odstr├íni┼ą, iba ak si ju t├íto osoba nepre─Ź├ştala. V skupinov├Żch rozhovoroch m├┤┼żete odstr├íni┼ą spr├ívu, k├Żm ju nepre─Ź├ştaj├║ v┼íetci v chate.

zastavi┼ą odosielanie "data-recalc-dims ="1

Ak chcete spr├ívu odstr├íni┼ą, stla─Źte a podr┼żte spr├ívu, k├Żm sa nezobraz├ş kontextov├í ponuka. Ak ju chcete odstr├íni┼ą, stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Odstr├íni┼ąÔÇť v dolnej ─Źasti ponuky. Hoci nikto nedok├í┼że pre─Ź├şta┼ą odstr├ínen├║ spr├ívu, nezabudnite, ┼że Snapchat ju nahrad├ş ozn├ímen├şm. T├Żmto poviete ostatn├Żm ─żu─Ćom vo svojom rozhovore, ┼że ste odstr├ínili to, ─Źo ste poslali.

Aj ke─Ć je mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├Żm doplnkom, slu┼żba Snapchat nemus├ş by┼ą schopn├í odstr├íni┼ą v┼íetky spr├ívy. Z├ívis├ş to do ve─żkej miery od verzie aplik├ície pou┼ż├şvanej druhou stranou. Ak nemaj├║ verziu, ktor├í t├║to funkciu podporuje, slu┼żba Snapchat nebude m├┤c┼ą va┼íu spr├ívu odstr├íni┼ą. Okrem toho, ak druh├í strana nie je online, ke─Ć odstr├ínite spr├ívu, bude ju m├┤c┼ą zobrazi┼ą, k├Żm sa nevr├íti online.

Upozor┼łujeme, ┼że t├íto funkcia nefunguje pri filmoch Snapchat.

Pred zobrazen├şm odstr├í┼łte vide├í Snapchat

Ako je uveden├ę vy┼í┼íie, funkcia ÔÇ×Odstr├íni┼ąÔÇť nepom├íha pri odosielan├ş filmov. Tento probl├ęm je v┼íak mo┼żn├ę ob├şs┼ą.

Hne─Ć ako zist├şte, ┼że ste nahrali zvl├í┼ítne video, r├Żchlo zablokujte t├║to osobu v aplik├ícii Snapchat. Ak teda dostan├║ film, nebud├║ ho m├┤c┼ą vidie┼ą. Ke─Ć┼że spr├ívy slu┼żby Snapchat s├║ kr├ítke, mali by ste odblokova┼ą tento kontakt asi 20 a┼ż 30 sek├║nd.

Odomykanie správ

V─Ćaka mo┼żnosti odstr├íni┼ą polo┼żky odoslan├ę prostredn├şctvom slu┼żby Snapchat sa ur─Źite zn├ş┼żi po─Źet tr├ípnych situ├íci├ş sp├┤soben├Żch nevhodn├Żmi spr├ívami. Ak ste svojmu b├Żval├ęmu poslali o 2:00 r├íno opit├Ż odkaz alebo obchodn├ęmu partnerovi videoz├íznam o tom, ako ste hrali vy a va┼íi priatelia, m├┤┼żete ho teraz upravi┼ą v nieko─żk├Żch jednoduch├Żch krokoch.

Je mo┼żnos┼ą ÔÇ×Odstr├íni┼ąÔÇť u┼żito─Źn├í? Ak├í je najtr├ípnej┼íia spr├íva, ktor├║ ste poslali? Pode─żte sa o svoje sk├║senosti v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.