Ako zarobiť sledovateľov na TikTok? [Guia Completo]

Začal som používať TikTok, zasmial som sa niektorým z najlepších videí na platforme a dokonca som zverejnil vaše videá. Zrazu sa aplikácia stala jednou z najsťahovanejších aplikácií a už existuje vplyvných milionárov! Premýšľali ste o pustení sa do tejto vlny? Ak chcete osloviť publikum v aplikácii, určite stojí za to investovať do zarábania sledovateľov na TikTok, aby ste sa pokúsili zarobiť peniaze z tejto sociálnej siete.

Teraz, kde sa cesta začína stať jednou z najväčších postáv spoločnosti TikTok?

Toto vám ukážeme v tomto článku!

Potom vás naučíme, ako si zvoliť publikum, ktoré vám bude slúžiť. Toto je iba prvý krok.

Ďalej vám ukážeme, čo musíte urobiť, aby ste mohli rozšíriť svoju základňu sociálnych sledovateľov, poskytnúť vám niekoľko rád na zlepšenie dosahu a poskytnúť nástroj, ktorý vám umožní rýchlejšie získať sledovateľov na TikTok!

Vyskúšajte to!

Ako si vybrať svoje publikum na TikTok?

Prvá vec, ktorú potrebujete vedieť, je široká verejnosť v TikTok. S 800 miliónmi aktívnych používateľov na celom svete a 1,5 Jedna miliarda impozantných stiahnutí sa zaradila na deviate miesto medzi najpoužívanejšie sociálne siete na tejto planéte.

Je potrebné poznamenať, že 90% aktívnych používateľov je denne v dosahu TikTok. Ďalším zaujímavým faktom je, že 41% používateľov je vo vekovej skupine 16 – 24 rokov. Zvyšných 59% je rozdelených medzi zostávajúce vekové skupiny.

To znamená, že ak chcete začať, môžete začať premýšľať o obsahu, ktorý oslovuje 41% publika, ale spravidla to neberte.

Koniec koncov, ešte existuje 59% používateľov v rôznych vekových skupinách, ktoré môžu vaše videá zobraziť alebo pobaviť.

Ak si vyberiete dominantnú vekovú skupinu, je zaujímavé urobiť ďalší krok, ktorý ukážeme nižšie.

Vyberte si miesto, kam chcete pracovať

Ak už dlhšiu dobu pracujete so sociálnymi médiami, určite viete, o čom hovoríme. Ak nie, buďte v kontakte, pretože ide o zlatý tip na prácu s akýmkoľvek obsahom na internete: Vyberte si svoje miesto!

Aká je pozícia? Zatiaľ čo cieľové publikum je blok so všeobecnými charakteristikami – vek, lokalita, príjem atď. Aj keď je to užitočné aj v marketingu, vyžaduje sa ďalšie zlepšenie, keď hovoríme o digitálnom marketingu a samotnom TikTok.

Okrem všeobecných funkcií, ktoré sme spomenuli, musíte tu objaviť aj niekoľko ďalších vecí. Záujmy, koníčky a problémy sú niektoré z vecí, ktoré musíte objaviť pri určovaní medzery.

Prečo potrebujete tieto veci objaviť?

Pretože pomocou týchto informácií vytvoríte obsahovú stratégiu, ktorú potrebujete na získanie sledovateľov na TikTok!

Aká dôležitá je obsahová stratégia?

Pretože bez nej je ťažšie získať skutočných sledovateľov a zaujímať sa o to, čo musíte uverejniť. Ešte horšie je, že ju môže priťahovať jedno z vašich videí a nebude sa obťažovať zvyškom obsahu. Výsledkom je zisk následníka, ktorý sa stratí.

Máte otázky týkajúce sa výberu miesta? Pokúste sa začať so svojimi vlastnými záujmami, zacieľte na svoje publikum a študujte, čo skutočne ovplyvňujú ovplyvňovatelia vo vašom odbore. Ak to chcete urobiť, prečítajte si náš článok, ktorý vás naučí, ako sťahovať videá z TikTok!

Čo musíte urobiť, aby ste rozšírili svojich sledovateľov a zlepšili svoj dosah?

Aby ste mohli získať prívržencov na TikToku, musíte neustále konať. Niektoré sú jedinečné pre akúkoľvek sociálnu sieť, iné pre konkrétnu platformu.

Prečítajte si najlepšie tipy, ako získať viac sledovateľov vo svojom profile!

1, Vytvorte originálny obsah

Prednedávnom odporúčame skontrolovať obsah ďalších ovplyvňovačov na platforme. To neznamená, že by ste mali kopírovať, čo robia.

Preto je potrebné vytvoriť originálny obsah. Ak tento tip funguje aj na sociálnych sieťach, ktoré vyžadujú viac literatúry a obsahu, ktorý vyzerá profesionálnejšie, má TikTok väčšiu hodnotu.

Hovoríme to preto, že používatelia TikTok nehľadajú hotovú receptúru, ale skutočný obsah spôsobuje tým, ktorí vás sledujú, určitý sentiment.

Môžete dokonca použiť formáty podobné iným používateľom, nezabudnite však vytvoriť originálny obsah a svoj vlastný štýl, ktorý nie je ako každý iný.

2, Sťahujte videá každý deň

Veľa starovekých prísloví nemá v našom živote praktické uplatnenie. To, či je učenie staré alebo samotná lekcia, nepomáha. Existujú však určité výnimky a zdá sa, že príslovie „kto je neviditeľný alebo nedbanlivý“ predpovedá, že sociálne siete sa dostanú do našej spoločnosti.

Keďže sa TikTok zameriava na krátke videá, váha tohto príslovia je väčšia. Preto je potrebné uverejňovať aspoň jedno video denne.

Aby sme vám pomohli, dôrazne vám odporúčame vytvoriť kalendár príspevkov, pretože vopred naplánujete výrobu obsahu. Aj keď na TikTok nie je žiadny nástroj na plánovanie príspevkov, môžete všetko nechať pripravené, aby ste v dnešnej dobe jednoducho klepli na prehrávanie a vytvorili si svoj vlastný obsah!

kalendár

3, Zlúčenie populárnej hudby

Vieme, že je plný japonskej rockovej hudby z 2000-tych rokov vo svojej offline hudobnej zbierke. Vo svojom obsahu TikTok sa však pokúste využiť hudobné trendy – pokiaľ vaše publikum nebolo od začiatku tisícročia fanúšikom japonskej rockovej hudby.