Ako zarobiť peniaze, keď máte 11 rokov?

V uponáhľanom svete neexistuje vek, kedy by ste mohli začať zarábať. Áno, môžete dokonca začať zarábať, keď máte len 10-11 rokov. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je napojiť sa na svojho vnútorného podnikateľského ducha. Existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete začať zarábať, keď máte 11 rokov a viac.

Vo svete technológií sa vyvíja toľko nových príležitostí, že nielen tínedžeri, ale aj starší môžu zarobiť peniaze.

V tomto článku sa chystám zdieľať zoznam spôsobov, ako zarobiť peniaze, keď máte 11 rokov. Takže bez ďalších okolkov začnime:

Spôsoby, ako zarobiť peniaze, keď máte 11 rokov

 1. Založiť blog

Blogovanie bývalo v počiatkoch koníčkom, ale teraz je to jedna z kariérnych možností, pre ktorú sa rozhodlo veľa tínedžerov. Ak máte 11 rokov, je najvhodnejší čas vybrať si tému, ktorá vás zaujíma, a založiť si o nej blog. Keď sa dozviete viac o zvyšovaní návštevnosti svojho blogu a rôznych veciach, svoj blog potom môžete speňažiť pomocou rôzne typy reklamných programov.

Napriek tomu, že nejde o spôsob zarábania cez noc, je to jedna z najlepších možností pre mladistvých, ako zarobiť peniaze online priamo zo spálne iba s jedným prenosným počítačom a pripojením na internet. Vybudovanie dobrého blogu si vyžaduje čas a začať na ňom zarábať. Napísal som blogový príspevok, ktorý si môžete prečítať, aby ste sa dozvedeli viac o vytváraní blogu a zarábaní peňazí.

 1. Staňte sa nezávislým pracovníkom na Fiverr

Fiverr je skvelé trhovisko, kde môžete predávať akékoľvek svoje služby od $5. Ak ste rodeným hovorcom angličtiny, môžete sa vyjadriť k videám rôznych klientov. Ak poznáte navrhovanie log, môžete to urobiť aj vy, dokonca tam môžete ponúkať služby písania obsahu. Doslova môžete predávať akékoľvek služby, ktoré chcete.

Napriek tomu, že vám Fiverr umožňuje pripojiť sa k vašim službám a začať s ich predajom mať už 13 rokov, môžete sa k nemu pripojiť pomocou mena alebo brata alebo brata a pracovať.

Okrem spoločnosti Fiverr existuje toľko webových stránok na voľnej nohe, kde môžete predávať svoje služby. Jediné, čo musíte urobiť, je uskutočniť tam koncert a vyplniť všetky podrobnosti o službe, ktorú ponúkate, a potom čakať na prvú objednávku. Po dokončení niekoľkých objednávok začnete dostávať ďalšie objednávky. Len niekoľko prekážok pri získavaní nových objednávok. Hneď ako začnete, môžete získať množstvo objednávok v závislosti od kvality vašej práce. Stať sa freelancerom vo veku 11 rokov je teda najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze.

 1. Staňte sa tvorcom a redaktorom videa

Vlogovanie sa stáva populárnym, pretože používatelia konzumujú viac videoobsahu než textového obsahu. Stať sa tvorcom a redaktorom videa vám teda môže ponúknuť prácu na voľnej nohe v tejto oblasti, alebo si môžete vytvoriť vlastnú YouTube kanál a začnite vytvárať úžasné videá.

Aj keď získať svoj YouTube speňažený kanál, budete môcť minúť veľa peňazí, ak je váš obsah úžasný.

 1. Začnite Instagram Účet

Máte na svojom konte milióny predplatiteľov Instagram môže priniesť veľa žiadostí o sponzorstvo, ktoré vám pomôžu zarobiť peniaze. Ak teda máte niečo kreatívne, na čom môžete písať Instagram, pokračujte, vytvorte si účet a začnite uverejňovať príspevky. Nie je ľahké tam získať milióny sledovateľov, ale ak máte niečo jedinečné, bola by to ľahká úloha.

 1. Predajte svoje Fotky

Máte záujem o fotografovanie? Ak áno, môžete kliknúť na niekoľko úžasných fotografií vo vysokom rozlíšení a pokúsiť sa ich predať spoločnostiam s imidžovými fotografiami, ako sú iStock, Shutterstock atď. Za svoju fotografickú fotografiu platia fotografom. Vezmite si fotoaparát, choďte von, kliknite na krásne fotografie a predajte ich, aby ste zarobili peniaze.

 1. Ponuka školného

Ak máte záujem, môžete ponúknuť školné malým deťom, ktoré vám pomôžu zostať v kontakte so štúdiom a zarábať peniaze. Je to jedna z najlepších zamestnaní pre každé dieťa vo veku 11 a viac rokov. Je to ako revidovať všetko, čo ste študovali, keď ste boli deti, a za to získate aj peniaze.

 1. Ozdoby na narodeniny/sviatky

Ak máte zo štúdia nejaký voľný čas a naozaj chcete pracovať, potom by bola pomoc zaneprázdneným rodičom pri zdobení domu na narodeniny alebo sviatky dobrá a kreatívna práca, ktorá by vám priniesla peniaze.

 1. Predajte svoje remeslo

Ak ste schopní urobiť nejaké úžasné remeslá, môžete ich predať online, napríklad na Etsy alebo na iných stránkach, aby ste zarobili slušné peniaze. Táto práca je kreatívna, takže je skvelé ísť do tejto, pretože vám pomôže zvýšiť vašu kreativitu a zároveň by ste zarobili aj peniaze.

 1. Pomáhajte starším polievať ich rastliny

Ak máte vo svojom okolí starších ľudí a sú príliš unavení na to, aby polievali svoje rastliny, môžete im ponúknuť svoju pomoc za niekoľko dolárov. Pomohlo by vám to zarobiť si peniaze a tiež urobiť niečo dobré pre starších ľudí, čo znamená, že niečo vraciate aj spoločnosti.

 1. Ponúknite písanie obsahu

Ak ovládate nejaký jazyk, povedzme angličtinu, môžete ponúknuť aj služby písania obsahu, o ktoré je veľký záujem. Písanie vám tiež pomôže naučiť sa veľa vecí a zarobíte aj slušné peniaze. Tak prečo to neskúsiť.

Okrem toho by ste sa pri výbere písania mali riadiť témami, ktoré vás zaujímajú, aby ste svojim klientom mohli ponúknuť lepšie písanie.

 1. Úlohy v oblasti mikro sociálnych médií

Keď všetci používame sociálne médiá, tak prečo nerobiť úlohy v sociálnych médiách, ako je zdieľanie, hlasovanie, komentovanie atď. Áno, existujú také zamestnania, kde rôzne spoločnosti ponúkajú sociálnym užívateľom nejaké peniaze, ktoré môžu lajkovať a zdieľať svoje príspevky alebo komentovať ich. Tieto práce teda môžete vykonávať jednoducho, zatiaľ čo používate svoju sociálnu rukoväť, ako je FB, Instagram, Twitter, YouTube, atď.

Záverečné myšlienky

Existuje 11 spôsobov, ako zarobiť peniaze, keď máte viac ako 11 rokov, ale navrhol som len tie spôsoby, ktoré nebudú veľmi prekážať vášmu vlastnému štúdiu, rovnako ako sa niečo naučíte počas práce.

Aj keď existujú rôzne články, v ktorých som videl ľudí odporúčajúcich vykonávať práce v oblasti umývania automobilov, a iné podobné práce, ktoré si vyžadujú veľa fyzickej práce, snažil som sa tieto práce v mojom článku neodporúčať, pretože vo veku 11 rokov sa musíte zamerať na svoje Štúdie tiež, takže je lepšie zamerať sa iba na tie zamestnania, ktoré majú niečo, čo vám tiež pomôže naučiť sa.

Toto je teda niekoľko skvelých spôsobov, ako zarobiť peniaze online, keď máte 11 rokov.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2X5DCcp