Ako zarobiť legendy Tokeny v Apex Legends?

Ako zarobiť legendy Tokeny v Apex Legends? 1

Legendy Apex je hra Battle-Royal, ktorá sa začala pred chvíľou vo februári 2019. Teraz je k dispozícii v Xbox One, Microsoft Windows a PlayStation 4 pre hry. Ako samotný názov jasne ukazuje, v tejto hre sú legendy. Tieto legendy sú špecifické postavy, ktoré majú svoje vlastné schopnosti. Celkom 12 legiend je v hre.

Keď začnete hrať Apex Legends, dostanete zadarmo šesť legiend, čo je rovnaké pre každého, kto začína. Ale ako hra pokračuje, budete potrebovať palebnú silu ďalších šiestich zamknutých legiend. Aby ste odomkli tieto ďalšie legendy, potrebujete v hre s názvom Legend Tokens jedinečnú menu. Legendy teraz nie sú jediné, čo sa dá odomknúť legendárnymi symbolmi. V pravidelných intervaloch dochádza k rýchlej rotácii kožných zbraní a tieto kože sú samy osebe jedinečné. Takže ak vidíte kožu, ktorá sa vám páči, mali by ste mať dobrú rovnováhu medzi legendárnymi symbolmi, aby ste sa uistili, že si ich môžete kúpiť. Teraz vieme, aké dôležité tokeny legendy sú. Otázkou teda je, ako môžeme získať tieto tokeny legendy? Poďme zistiť.

Ako zarobiť legendy Tokeny v Apex Legends?

Ako zarobiť legendy Tokeny v Apex Legends?

Jediným spôsobom, ako získať legendy o tokene, je zvýšenie úrovne. Zakaždým, keď používateľ o úroveň vyššie 4, dostal celkom 600 žetónov. Na odomknutie legendy potrebujete celkom 12 000 tokenov. Teraz sezóna legenda Apex trvá tri mesiace, čo je ten správny čas na odomknutie legendy vynaložením 12 000 žetónov. Musíte mať každý symbol, ktorý získate. Tým by sa mala prvá legenda odomknúť, keď hráč dosiahne úroveň 23 a potom nasledujúcu legendu vo všetkých nasledujúcich 20 alebo viac úrovniach. Legendárny token môžete dokonca použiť na nákup kozmetiky, ktorá sa v obchodoch stále otáča. Náklady na ne by tiež boli výrazne nižšie ako 12 000 žetónov.

Ak chcete plánovať rýchlejšie, musíte v každej hre zarobiť stále viac a viac XP. Zabitie nepriateľa v hre vám dá 50 XP, ale podstatná časť XP pochádza z prežitia. Jedná sa o kráľovskú bojovú hru spomenutú vyššie a ak skončíte v prvej päťke alebo dokonca ako najlepší hráč, získate viac XP ako zabitie všetkých nepriateľov. Teraz si môžete zvoliť pokračovanie v zabíjaní, ak ste si istí, že zvládnete každého, kto vám príde na cestu, ale ak hľadáte XP, budú kľúčom pozostalí. Okrem prežitia získate navyše XP na hranie s priateľmi. Ak chcete pridať priateľa, dostanete ho 5% zvýšenie, zatiaľ čo skupina štyroch členov bude mať za následok 10% zvýšenie pre každé kolo hry.

Ako je uvedené vyššie, na začiatku je k dispozícii šesť legiend. Vyberte si legendu a pokračujte v hraní s touto legendou, kým jej platnosť neskončí. Legenda vám môže zarobiť až 25 000 XP. Po dokončení jednej legendy prejdite na ďalšiu legendu a pokračujte v procese výmeny legiend. Niektorí hráči sa tešia špecifickej legende a potom s ostatnými legendami veľa nehrajú. Ale ak sa pokúsite o úroveň vyššie, musíte si zahrať so všetkými legendami, aby ste si mohli zarobiť veľa XP čo najrýchlejšie.

Takže tu to máte, návod, ako získať praktické tokeny legendy a ako ich použiť na vývoj v hre. Ak máte akékoľvek otázky, komentár nižšie. Vyskúšajte aj naše ďalšie najnovšie tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre počítače, tipy a triky pre hry a Android. Okrem toho sa môžete prihlásiť aj na odber vlastných YouTube channel a zapojte sa do súťaže za 150 dolárov. Ak však máte nejaké otázky alebo pripomienky, komentujte nižšie svoje meno a e-mailovú identifikáciu.