Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako zálohovať váš iPhone pomocou

Ako zálohovať váš iPhone pomocou 1

Pokúšate sa zálohovať svoj iPhone pomocou počítača Mac, ale nefunguje to. Chýba iTunes! V tomto článku vám ukážem ako zálohovať svoj iPhone pomocou Finder,

Čo sa stalo s iTunes?

iTunes sa stal hudba s uvoľnením macOS Catalina 10.15. Teraz, keď chcete svoj iPhone synchronizovať, zálohovať alebo obnoviť DFU, urobíte to pomocou aplikácie Finder. Napriek tejto zmene je všetko ostatné takmer rovnaké a rozhranie vyzerá veľmi podobne.

Majitelia PC alebo Mac so systémom MacOS Mojave 10.14 alebo starším budú svoj iPhone stále zálohovať pomocou iTunes.

Čo je to zálohovanie iPhone?

Záloha je kópia všetkých informácií o vašom iPhone – vašich fotografií, videí, kontaktov a ďalších. Je dobré pravidelne zálohovať zálohy iPhone iba v prípade, že sa váš iPhone iPhone pokazí. Ak narazíte na hlboký problém so softvérom alebo poškodíte hardvér svojho iPhone, záloha zabezpečí, že nestratíte žiadne dôležité údaje.

Zálohy sú užitočné aj pri inovácii telefónov. Uložená kópia vašich informácií vám umožní bezproblémový prechod na nový telefón.

Čo budete potrebovať

Na vyhľadanie vášho iPhone budete potrebovať tri veci: váš iPhone, Mac so systémom MacOS Catalina 10.15 a kábel Lightning.

Zálohovanie zariadenia iPhone pomocou aplikácie Finder

Pripojte svoj iPhone k počítaču Mac pomocou nabíjacieho kábla. Otvorte aplikáciu Finder a kliknite na svoj iPhone pod položkou miesta, Posuňte zobrazenie nadol do časti Zálohy a kliknite na tlačidlo Zálohujte všetky údaje z vášho iPhone do tohto Macu, Nakoniec kliknite na Zálohovať teraz,

zálohujte iphone do vyhľadávača

Proces zálohovania zvyčajne trvá asi 15–20 minút. Čím viac údajov zálohujete, tým dlhšie bude trvať. Keď uvidíte vedľa seba aktuálny dátum a čas, budete vedieť, že je záloha úplná Posledná záloha na tomto počítači Mac,

Ak sa vám nepodarilo zálohovať váš iPhone pomocou aplikácie Finder, prečítajte si náš ďalší článok.

Našli ste zálohy iPhone!

Úspešne ste zálohovali svoj iPhone do počítača Mac pomocou aplikácie Finder. Vieme, že táto zmena môže byť trochu mätúca, takže ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte a zanechajte nám komentár nižšie.

Table of Contents