Ako z├ílohova┼ą SMS v syst├ęme Android (2 Met├│dy)

Pl├ínujete prechod na nov├ę zariadenie Android a zauj├şma v├ís, ako m├┤┼żete z├ílohova┼ą spr├ívy zo star├ęho zariadenia s Androidom? Chcete aktualizova┼ą svoje zariadenie Android, ale boj├şte sa, ┼że pr├şdete o v┼íetky spr├ívy? M├íte vo svojom zariaden├ş s Androidom ve─ża d├┤le┼żit├Żch textov├Żch spr├ív a chcete ich ma┼ą iba z├ílohovan├ę, keby sa nie─Źo pokazilo?

Pomocou tejto pr├şru─Źky zist├şte v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o z├ílohovan├ş a obnove textov├Żch spr├ív a dokonca aj denn├şkov hovorov. Uk├í┼żeme v├ím, ako to urobi┼ą s vstavan├Żmi nastaveniami telef├│nu a tie┼ż s aplik├íciami tret├şch str├ín.

Ako z├ílohova┼ą SMS pomocou svojho ├║─Źtu Google

Preto┼że 8.1 verzia Android, z├ílohovanie va┼íich SMS spr├ív prostredn├şctvom ├║─Źtu Google je teraz mo┼żn├ę. Je to v┼íak automatick├Ż proces a m├┤┼że by┼ą nevhodn├Ż pre va┼íe potreby. Z├ílohovan├ę spr├ívy nem├┤┼żete ─Ź├şta┼ą, s├║ ulo┼żen├ę na Disku Google, kde ich platnos┼ą ─Źasom skon─Ź├ş. Pozrime sa, o ─Źo ide!

1. Prejdite na polo┼żku Nastavenia a potom na polo┼żku Nastavenia Google

Prejdite na nastavenia telef├│nu, posu┼łte sa nadol, k├Żm sa nedostanete na tla─Źidlo Nastavenia Google, potom na┼ł klepnite.

z├íloha sms googlePrejdite do nastaven├ş Google

2. Vyberte polo┼żku Z├ílohova┼ą

Pos├║vajte mo┼żnosti nadol, k├Żm sa nedostanete k tla─Źidlu Z├ílohovanie, potom na┼ł klepnite.

z├íloha sms googleKlepnite na Z├ílohova┼ą

3. Skontrolujte, ─Źi sa z├ílohuj├║ textov├ę spr├ívy SMS

Zobraz├ş sa zoznam akt├şvnych z├íloh a ak s├║ v zozname textov├ę spr├ívy SMS, znamen├í to, ┼że s├║ automaticky z├ílohovan├ę.

z├íloha sms googleSkontrolujte textov├ę spr├ívy SMS

Ako z├ílohova┼ą SMS pomocou aplik├íci├ş tret├şch str├ín

Ak m├íte z├íujem ulo┼żi┼ą svoje textov├ę spr├ívy do svojho ├║─Źtu Gmail, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si n├í┼ího sprievodcu ulo┼żen├şm SMS do ├║─Źtu Gmail.

Ak chcete ma┼ą v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad procesom z├ílohovania, mali by ste na to pou┼żi┼ą aplik├íciu tretej strany. Existuje mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím s t├Żm m├┤┼żu pom├┤c┼ą, niektor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ jednoduch┼íie ako ostatn├ę. Uk├í┼żeme v├ím to 2 aplik├ície ako odpor├║─Źanie, SMS z├ílohovanie a obnovenie a super z├ílohovanie a obnovenie.

1. SMS z├ílohovanie a obnovenie – zadarmo

zálohovanie a obnovenie smsLogo aplikácie

T├íto aplik├ícia je ur─Źen├í na z├ílohovanie va┼íich textov a spr├ív. Pou┼żitie je ve─żmi jednoduch├ę: po in┼ítal├ícii sta─Ź├ş vybra┼ą prie─Źinok, do ktor├ęho chcete ulo┼żi┼ą ├║daje, a klepn├║┼ą na za─Źiarkavacie pol├ş─Źka ved─ża toho, ─Źo chcete z├ílohova┼ą. S├║bory m├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą v cloude, ako napr├şklad Disk Google, Dropbox alebo OneDrive.

Vlastnosti:

Podpora lok├ílneho zariadenia a cloudov├ęho ├║lo┼żiskaR├Żchly prenos pomocou form├ítu WiFi DirectXML

T├íto aplik├ícia sa skuto─Źne ─żahko pou┼ż├şva a m├í jednoduch├ę rozhranie. Odpor├║─Źame v├ím z├ílohova┼ą s├║bory v cloude, aby ste tak uvo─żnili aj ─Źas┼ą svojho ├║lo┼żiska. Ak m├íte z├íujem o z├ílohovanie v┼íetk├Żch svojich s├║borov, nielen protokolov SMS alebo hovorov, pre─Ź├ştajte si n├í┼í ─Źl├ínok Ako z├ílohova┼ą ├║daje na zariaden├ş Android.

Google Play

2. Super zálohovanie a obnovenie-zadarmo s nákupmi v aplikácii

super záloha a obnovenieLogo aplikácie

Jedn├í sa o aplik├íciu na z├ílohovanie a obnovu v┼íetk├Żch ├║dajov vo va┼íom smartf├│ne, nielen textov├Żch spr├ív. Funguje s v├Ą─Ź┼íinou verzi├ş syst├ęmu Android a m├í relat├şvne mal├║ pam├Ą┼ąov├║ stopu. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o z├ílohovan├ş a obnove zariadenia Android, pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu Ako z├ílohova┼ą a obnovova┼ą zariadenie Android.

Vlastnosti:

Odkazy na stiahnutie z├ílohovan├Żch nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş v slu┼żbe Google Play Napl├ínujte automatick├ę z├ílohovanie Automatick├ę nahr├ívanie napl├ínovan├Żch z├ílo┼żn├Żch s├║borov na Disk Google alebo do Gmailu

Aplik├ícia sa skuto─Źne ─żahko pou┼ż├şva, sta─Ź├ş vybra┼ą s├║bory, o ktor├ę chcete ma┼ą z├ílohu, a klepn├║┼ą na ┼łu. Potom z pon├║kan├Żch mo┼żnost├ş vyberte z├ílohu a potom vyberte prie─Źinok, do ktor├ęho ich chcete ulo┼żi┼ą. Ke─Ć s├║ ├║daje ulo┼żen├ę v prie─Źinku, m├┤┼żete ich tie┼ż nahra┼ą do cloudu, aby ste uvo─żnili miesto.

Google Play

SMS z├ílohovanie a obnovenie – nikdy nepr├şdete o d├┤le┼żit├ę konverz├ície

Aj ke─Ć sa odpor├║─Źa z├ílohova┼ą cel├ę zariadenie Android, rozhodne by ste mali zv├í┼żi┼ą pravideln├ę z├ílohovanie spr├ív, ak m├í va┼íe zariadenie d├┤le┼żit├ę spr├ívy. Mohli by v├ís dokonca zauj├şma┼ą najlep┼íie z├ílo┼żn├ę aplik├ície pre Android v obchode s aplik├íciami, ktor├ę by presahovali r├ímec z├ílohovania textov├Żch spr├ív.

Pou┼żili ste niektor├║ z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d? Ak├ę ste mali sk├║senosti? Nev├íhajte sa podeli┼ą o svoj n├ízor v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch!