Ako z├ílohova┼ą Samsung Galaxy S6 Edge (6 Met├│dy)

Samsung Galaxy S6 Edge je bezpochyby skvel├Ż telef├│n a je nabit├Ż jedine─Źn├Żmi a u┼żito─Źn├Żmi funkciami. Rovnako ako ka┼żd├Ż skvel├Ż telef├│n budete S6 Edge pou┼ż├şva┼ą neust├íle; ─Źo znamen├í, ┼że m├íte obrovsk├ę mno┼żstvo ├║dajov, ktor├ę je potrebn├ę chr├íni┼ą. Od fotografi├ş z dovolenky cez kontakty a┼ż po aplik├ície – v┼íetky musia by┼ą v bezpe─Ź├ş.

Katastrofa m├┤┼że pr├şs┼ą kedyko─żvek, tak┼że si mus├şte by┼ą ist├ş, ┼że si m├┤┼żete kedyko─żvek z├ílohova┼ą Galaxy S6 Edge sk├┤r, ako sa va┼íe ├║daje zni─Źia alebo stratia. S6 Edge m├í k dispoz├şcii mnoho mo┼żnost├ş z├ílohovania syst├ęmu Android, ktor├ę v├ím zriedka zaber├║ viac ako pol hodinu d┼ła a nemali by v├ís st├í┼ą ani cent.

Niektor├ę z t├Żchto met├│d m├┤┼żu vy┼żadova┼ą rie┼íenie zn├ímych probl├ęmov, ale v├Ą─Ź┼íina z t├Żchto zn├ímych probl├ęmov na┼í┼ąastie m├í zn├íme rie┼íenia.

Met├│da 1: Vstavan├ę funkcie z├ílohovania

Podobne ako S6 pred n├şm, aj Galaxy S6 Edge m├í v zariaden├ş u┼ż zabudovan├Żch ve─ża funkci├ş z├ílohovania. Tu uveden├ę funkcie bud├║ iba z├ílohova┼ą:

FotkyKontaktyNastavenia syst├ęmuNiektor├ę ├║daje aplik├ície Hudba zadarmo MMS a MMSDRM

Z├ílohovanie telef├│nu touto met├│dou v├ím umo┼żn├ş obnovi┼ą vy┼í┼íie uveden├ę kateg├│rie na tomto alebo inom zariaden├ş, ak je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą rovnak├Ż ├║─Źet. Je to pravdepodobne naj─żah┼í├ş a najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob z├ílohovania ├║dajov na S6 Edge, ale ur─Źite nie najlep┼í├ş.

1. Predbe┼żn├Żm krokom k z├ílohovaniu v┼íetk├Żch inform├íci├ş spolo─Źnosti Samsung na zariaden├ş Samsung je ├║─Źet Samsung.

├║─Źet Samsung

Ak ste pou┼żili Galaxy Obchod s aplik├íciami predt├Żm, potom by ste u┼ż jeden mali ma┼ą, ale ak sa e┼íte chcete zaregistrova┼ą, teraz je ten spr├ívny ─Źas.

2. ─Äalej sa ponor├şme do va┼íich nastaven├ş. Na to budete potrebova┼ą ├║─Źet Google, ktor├Ż by ste u┼ż pravdepodobne mali ma┼ą, na odoslanie z├íloh.

Pre v├Ą─Ź┼íinu svojich vstavan├Żch z├ílohovac├şch potrieb budete postupova┼ą pod─ża tejto cesty:

├Źs┼ą do nastaveniePotom cho─Ćte na Z├ílohujte a resetujte z Osobn├ę tab

Odtia─żto m├┤┼żete z├ílohova┼ą ├║─Źet Google alebo nastavi┼ą automatick├ę z├ílohovanie ├║dajov.

Okrem toho m├┤┼żete v tejto ponuke pou┼żi┼ą na z├ílohovanie denn├şkov a spr├ív svojho telef├│nu ├║─Źet Samsung. M├┤┼żete to nastavi┼ą tak, aby sa to robilo automaticky, alebo to urobi┼ą okam┼żite klepnut├şm z├ílohujte teraz.

3. M├íte u┼ż nain┼ítalovan├ę Fotky Google? Ak je to tak, aplik├ícia m├í mo┼żnos┼ą nastavenie dokon─Źite automatick├ę z├ílohovanie pomocou ├║─Źtu Google, aby boli va┼íe fotografie v bezpe─Ź├ş pred akouko─żvek pred─Źasnou stratou ├║dajov.

Na nastavenia aplik├ície sa dostanete klepnut├şm na tri zvisl├ę bodky v pravom hornom rohu.

4. Pomocou d├ítov├ęho k├íbla m├┤┼żete ru─Źne pren├í┼ía┼ą ak├ęko─żvek fotografie, vide├í alebo hudbu bez DRM do po─Ź├şta─Źa. Ak to chcete urobi┼ą, mali by ste:

Pripojte zariadenie k po─Ź├şta─Źu pomocou vhodn├ęho d├ítov├ęho k├íbla. Prejdite na po─Ź├şta─Źi k pripojen├ęmu telef├│nu. To by malo by┼ą miesto, kde je mo┼żn├ę po pripojen├ş n├íjs┼ą ak├ęko─żvek ├║lo┼żn├ę zariadenie. Zadajte zariadenie pomocou po─Ź├şta─Źa a potom manu├ílne skop├şrujte v┼íetky povolen├ę s├║bory.

To m├┤┼że by┼ą ├║navn├ę, ale ak chcete pr├ícu vykon├íva┼ą spr├ívne, niekedy ju mus├şte urobi┼ą sami.

Met├│da 2: Z├ílohovanie tit├ínu (vy┼żaduje kore┼ł)

Z├ílohovanie tit├ínu je jednou z mnoh├Żch aplik├íci├ş na z├ílohovanie, ktor├ę poskytuj├║ potenci├ílne vhodn├ę prostredie pre z├ílohovanie. Napriek tomu, ┼że pou┼ż├şvanie tit├ínu je dostato─Źne jednoduch├ę, na jeho fungovanie je potrebn├Ż root a nie je ve─żmi pr├şvetiv├Ż pre za─Źiato─Źn├şkov.

Cel├Ż pr├şbeh o z├ílohovan├ş Titanium si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą v na┼íom ─Źl├ínku o ┼łom vy┼í┼íie, ak ste na plote.

1. Ako bolo uveden├ę vy┼í┼íie, vy potrebuje root aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą z├ílohu Titanium. V tomto zmysle rootovanie Samsungu Galaxy S6 Edge je prv├Żm krokom k z├ílohovaniu pomocou tejto met├│dy.

2. Z├ílohu Titanium si m├┤┼żete stiahnu┼ą z ni┼ż┼íie uveden├ęho tla─Źidla na stiahnutie:

Stiahnite si z Google Play7

Ak si st├íle nie ste ist├ş pou┼ż├şvan├şm slu┼żby, m├┤┼żete si pozrie┼ą video na str├ínke aplik├ície v obchode Google Play.

Okrem toho je k dispoz├şcii aj profesion├ílna verzia $50,99 ak si mysl├şte, ┼że profesion├ílne funkcie uveden├ę na str├ínke bezplatnej verzie s├║ dostato─Źne l├íkav├ę.

Stiahnite si z Google Play7

3. Po stiahnut├ş a in┼ítal├ícii Titanium akceptujte po┼żiadavku SuperUser pri ┼ítarte a n├íjdite si chv├ş─żu na sk├║manie, aplik├ícia dok├í┼że ove─ża viac, ne┼ż len svojho menovca. Ak ste si k├║pili profesion├ílnu verziu, n├íjdete toho ve─ża, ─Źo m├┤┼żete vyu┼żi┼ą a pou┼ż├şva┼ą.

4. Z├ílohovanie tit├ínu je mo┼żn├ę nastavi┼ą tak, aby z├ílohovalo pod─ża pl├ínu (napr├şklad iba ke─Ć sp├şte, nepou┼ż├şvate telef├│n), alebo na po┼żiadanie. ─îo je mo┼żn├ę z├ílohova┼ą tit├ínom? Kr├ítka odpove─Ć na to je v┼íetko a dlh┼íia odpove─Ć je st├íle v┼íetko.

Ak chcete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą funkcie z├ílohovania aplik├ície:

Klepnite na Z├ílohovanie / obnovenie kartu v aplik├ícii. M├┤┼żete bu─Ć d├ívka alebo vyberte z├ílohovanie aplik├íci├ş a ├║dajov jednotlivo. Ak sa rozhodnete z├ílohova┼ą v┼íetko naraz, a d├ívka, pripravte sa na dlh├ę ─Źakanie.

M├┤┼żete si vybra┼ą, kde maj├║ tieto ├║daje skon─Źi┼ą (nie menej v jednom ve─żkom s├║bore), a odporu─Źil by som ich umiestni┼ą na pr├şstupn├ę miesto, na ktor├ę sa m├┤┼żete dosta┼ą, a prenies┼ą tento s├║bor do po─Ź├şta─Źa na neskor┼íie pou┼żitie.

V Z├ílohovanie / obnovenie Na karte m├┤┼żete v pr├şpade potreby dodato─Źne z├ílohova┼ą nastavenia syst├ęmu v tej istej ponuke.

Obloha je limitom pre z├ílohovanie Titanium, ale ve─żk├Ż modr├Ż horizont m├┤┼żete z├ílohova┼ą aj vtedy, ak m├íte k dispoz├şcii miesto.

Met├│da 3: Z├íloha h├ęlia

Helium je prv├í aplik├ícia v tomto zozname, ktor├í vy┼żaduje, aby fungovala sprievodn├í aplik├ícia na va┼íom po─Ź├şta─Źi a zariaden├ş (pokia─ż nie ste rootovan├ş) a jej u┼żito─Źnos┼ą sme tu rozobrali u┼ż sk├┤r. M├┤┼żem s istotou poveda┼ą, ┼że h├ęlium (alebo uhl├şk) zostalo relat├şvne nezmenen├ę a st├íle rob├ş to, ─Źo chce, aby dosiahlo.

Na pou┼ż├şvanie h├ęlia budete potrebova┼ą:

D├ítov├Ż k├íbel, ktor├Ż funguje s va┼íim zariaden├şm Android. Po─Ź├şta─Ź s po─Ź├şta─Źom PC, Mac alebo Linux. Aplik├ícia Helium a doplnok Carbon pre v├í┼í po─Ź├şta─Ź.

Alebo len:

Zakorenen├ę zariadenie Android. Aplik├ícia Helium pre va┼íe zariadenie.

Tu n├íjdete najnov┼íiu verziu Helium pre svoj po─Ź├şta─Ź a ned├ívno aktualizovan├║ aplik├íciu Helium pomocou ni┼ż┼íie uveden├ęho tla─Źidla Google Play:

Tla─Źidlo s┼ąahovania Google Play

Okrem toho si m├┤┼żete k├║pi┼ą profesion├ílnu verziu $40,99 kliknut├şm na toto ─Ćal┼íie tla─Źidlo ni┼ż┼íie po stiahnut├ş bezplatnej verzie:

Tla─Źidlo s┼ąahovania Google Play

Helium sa d├í pri spusten├ş ─żahko pou┼żi┼ą, ak je va┼íe zariadenie u┼ż rootovan├ę, ale pre pou┼ż├şvate─żov S6 Edge, ktor├ş nemaj├║ root, si pozrite n├í┼í ─Źl├ínok o Heliu, kde n├íjdete podrobn├ę inform├ície o z├ílohovan├ş so slu┼żbou.

Met├│da 4: Wondershare MobileGo

MobileGo je jednou z mnoh├Żch slu┼żieb prenosu s├║borov Android, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą bezplatne, ale m├í jednorazov├║ licenciu k dispoz├şcii za 29,95 dol├írov. Na prenos s├║borov a aplik├íci├ş Android do po─Ź├şta─Źa, po─Ź├şta─Źa Mac alebo in├ęho mobiln├ęho zariadenia pou┼ż├şva bu─Ć d├ítov├Ż k├íbel, alebo Wi-Fi. Pre toto vysvetlenie sa zameriam na pou┼ż├şvanie d├ítov├ęho k├íbla na prenos s├║borov a z├ílohovanie.

1. Ak si chcete stiahnu┼ą MobileGo, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą jeho str├ínku s┼ąahovania a ─Ćal┼íie ot├ízky, ak m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa slu┼żby. Bezplatn├í verzia je k dispoz├şcii na prednej strane str├ínky.

mobile-go-free

2. Po stiahnut├ş a dodr┼żan├ş pokynov na in┼ítal├íciu MobileGo m├┤┼żete pripoji┼ą svoj Galaxy S6 do po─Ź├şta─Źa a spustite proces z├ílohovania po spusten├ş nain┼ítalovanej aplik├ície.

Kde v aplik├ícii str├ívite ve─ża ─Źasu, je v Moje zariadenie menu, na obr├ízku tu:

mobile-go-device

Pre zariadenia Android je k dispoz├şcii nieko─żko mo┼żnost├ş, ale zameriame sa na li┼ítu na ─żavej strane

3. Na paneli na ─żavej strane aplik├ície je zoznam, z ktor├Żch ka┼żd├Ż si m├┤┼żete prejs┼ą a prehliada┼ą dostupn├ę ├║daje, ktor├ę m├íte v tejto kateg├│rii ulo┼żen├ę v telef├│ne. Pomocou Wondershare MobileGo m├┤┼żete prenies┼ą ktor├Żko─żvek z t├Żchto s├║borov do po─Ź├şta─Źa alebo in├ęho zariadenia s Androidom.

Funkcie ako napr Z├ílohovanie jedn├Żm kliknut├şm m├┤┼że by┼ą nedostupn├ę, pokia─ż si nek├║pite do┼żivotn├║ licenciu, ale napriek tomu budete m├┤c┼ą s├║bory z├ílohova┼ą ru─Źne prostredn├şctvom ich jednotliv├Żch kateg├│ri├ş.

├Üpln├Ż sprievodca slu┼żbou MobileGo m├í podrobn├Ż preh─żad o svojich slu┼żb├ích na svojich webov├Żch str├ínkach vr├ítane ├║pln├ęho sprievodcu prenosom ├║dajov syst├ęmu Android.

Met├│da 5: Samsung Smart Switch

Samsung Smart Switch Ka┼żd├ęmu pou┼ż├şvate─żovi spolo─Źnosti Samsung to m├┤┼że znie┼ą dobre, ale mo┼żno z nespr├ívnych d├┤vodov. Slu┼żba Samsung m├í vynikaj├║cu poves┼ą, pokia─ż ide o spo─żahliv├Ż sp├┤sob z├ílohovania, ale ke─Ć┼że t├║to slu┼żbu st├íle pou┼ż├şva ve─żk├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov, mysl├şm si, ┼że si tu vy┼żaduje zmienku.

So syst├ęmom Samsung Smart Switch m├┤┼żete previes┼ą:

Váš kalendár Hudba a videá zadarmo v správach SMS a MMS

1. M├┤┼żete si stiahnu┼ą Samsung Smart Switch z jedn├ęho z dvoch miest; bu─Ć obchod Google Play:

Stiahnite si z Google Play7

Alebo z ich ofici├ílnych webov├Żch str├ínok. Na z├ílohovanie telef├│nu na extern├Ż zdroj, ktor├Ż nie je kartou SD, budete potrebova┼ą aplik├íciu aj aplik├íciu pre po─Ź├şta─Ź.

V nasleduj├║cich nieko─żk├Żch krokoch budeme predpoklada┼ą, ┼że z├ílohujete svoje s├║bory na kartu SD.

2. Po in┼ítal├ícii aplik├ície ju spust├şte a dostanete sa do novej ponuky, ktor├í sa v├ís op├Żta, z ak├ęho zariadenia pren├í┼íate ├║daje a do ktor├Żch.

inteligentn├Ż prep├şna─Ź

V tejto ponuke klepnite na Viac v pravom hornom rohu obrazovky z├şskate nov├Ż rozba─żovac├ş zoznam polo┼żiek. Potom zo zoznamu, ktor├Ż ste pr├íve otvorili, vyberte extern├ę ├║lo┼żisko.

3. Odtia─żto m├┤┼żete vidie┼ą Z├ílohova┼ą V spodnej ─Źasti obrazovky stla─Źte tla─Źidlo a chv├ş─żu po─Źkajte, k├Żm sa na─Ź├ştaj├║ v┼íetky mo┼żnosti z├ílohovania. Akon├íhle bud├║ ma┼ą, m├┤┼żete potom zru┼íi┼ą v├Żber mo┼żnost├ş individu├ílneho z├ílohovania a zisti┼ą, ko─żko miesta vo va┼íom externom ├║lo┼żisku zaber├í t├íto z├íloha.

Ke─Ć si vyberiete, kliknite na Z├ílohova┼ą op├Ą┼ą v spodnej ─Źasti obrazovky. Ke─Ć to urob├şte, po─Źkajte, k├Żm sa pr├şpravy nedokon─Źia, a potom kliknite na tla─Źidlo hotov├Ż na bezpe─Źn├ę dokon─Źenie postupu.

4. Teraz, ke─Ć s├║ ├║daje ulo┼żen├ę vo va┼íom externom ├║lo┼żisku, m├┤┼żete ich prenies┼ą do ak├ęhoko─żvek in├ęho zariadenia na bud├║ce pou┼żitie alebo zabezpe─Źenie.

Metóda 6: Zálohy Nandroid

Z├ílohovanie Nandroid vopred nevy┼żaduje root, ale vy┼żaduje pr├şponu odomknut├Ż bootloader. To znamen├í, ┼że ak v├í┼í bootloader e┼íte nie je odomknut├Ż, budete na to musie┼ą vymaza┼ą v┼íetky ├║daje, ─Ź├şm sa do zna─Źnej miery poru┼í├ş zmysel slu┼żby z├ílohovania.

Ak je v┼íak v├í┼í zav├ídza─Ź u┼ż odomknut├Ż, m├íme krok za krokom skvel├Ż krok k pou┼żitiu z├íloh Nandroid pre ak├ęko─żvek zariadenie Android. Ako z├ílo┼żn├í slu┼żba Nandroid v podstate urob├ş sn├şmku v├í┼ího zariadenia a ulo┼ż├ş ho tam, kde sa rozhodnete pre bud├║ce pou┼żitie.

Je to z─Ćaleka jedna z najlep┼í├şch z├ílo┼żn├Żch slu┼żieb, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą po odomknut├ş bootloadera, hne─Ć za Titanium Backup, ak ste odomkli zariadenie a vykonali root. S touto bezplatnou slu┼żbou nem├┤┼żete pokazi┼ą, tak┼że ak sa chcete sta┼ą s├║─Źas┼ąou v├í┼ího vybran├ęho procesu z├ílohovania, pokryli sme tu v┼íetko, ─Źo by ste o nej chceli vedie┼ą.

Záver

Ak chcete z├ílohova┼ą s├║bor Galaxy S6 Edge, m├íte na v├Żber ve─ża mo┼żnost├ş bez oh─żadu na to, ak├ę ├║daje chcete zachova┼ą v bezpe─Ź├ş. Od z├ílohovania v┼íetk├ęho a┼ż po z├ílohovanie niektor├Żch sn├şmok z dovolenky je k dispoz├şcii mo┼żnos┼ą. Z├ílohovanie zariadenia m├┤┼że trva┼ą iba p├Ą┼ą min├║t a u┼íetr├ş v├ím hodiny bolesti hlavy.

M├íte slu┼żbu z├ílohovania, ktor├║ radi pou┼ż├şvate a ktor├í tu nebola spomenut├í, alebo m├íte ot├ízku o t├Żch, ktor├ę boli? Nev├íhajte zanecha┼ą koment├ír a urob├şme v┼íetko pre to, aby sme sa v├ím vr├ítili.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku