Ako z├ílohova┼ą aplik├ície pre Android, aby ste ich mali k dispoz├şcii po obnoven├ş

Nen├ívid├şte stratu v┼íetk├Żch aplik├íci├ş vo svojom zariaden├ş s Androidom v┼żdy, ke─Ć obnov├şte v├Żrobn├ę nastavenia telef├│nu? Chcete vytvori┼ą z├ílohu svojich aplik├íci├ş pre Android, aby ste mohli jednoducho znova nain┼ítalova┼ą v┼íetky svoje aplik├ície naraz?

Ak ste na niektor├║ z t├Żchto ot├ízok odpovedali ├íno, pre─Ź├ştajte si t├║to pr├şru─Źku a zistite, ako z├ílohova┼ą aplik├ície pre Android.

Met├│da 1: H├ęlium (uhl├şk)

Helium (Carbon), ktor├Ż vyvinula spolo─Źnos┼ą ClockworkMod a z├şskal tis├şce stiahnut├ş, je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş v obchode Google Play na z├ílohovanie a obnovu aplik├íci├ş. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje z├ílohova┼ą aplik├ície v ├║lo┼żisku v├í┼ího zariadenia alebo online prostredn├şctvom cloudov├ęho ├║lo┼żiska. Helium okrem toho podporuje aj nastavenie pl├ínov z├ílohovania na automatick├ę z├ílohovanie va┼íich aplik├íci├ş. Helium synchroniz├ícia Androidu na Android v├ím umo┼ż┼łuje synchronizova┼ą ├║daje aplik├íci├ş medzi r├┤znymi zariadeniami Android. Ak m├íte pr├şstup typu root, pou┼żite aplik├íciu priamo, ale na in┼ítal├íciu softv├ęru Helium PC budete potrebova┼ą aj pr├şstup root. T├íto aplik├ícia by mala fungova┼ą na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom, ale nieko─żko zariaden├ş Motorola v s├║─Źasnosti nie je podporovan├Żch.

Krok 1

Stiahnite a nain┼ítalujte si Helium do svojho zariadenia s Androidom. Stiahnite si aplik├íciu pomocou ni┼ż┼íie uveden├ęho tla─Źidla Google Play.

Stiahnu┼ą na Google Play

Krok 2

Ak m├íte na svojom zariaden├ş s Androidom pr├şstup root, pokra─Źujte krokom 5. Stiahnite si a nain┼ítalujte po─Ź├şta─Źov├║ aplik├íciu Helium do po─Ź├şta─Źa. Ak v po─Ź├şta─Źi nem├íte nain┼ítalovan├ę pr├şslu┼ín├ę ovl├ída─Źe pre svoje zariadenie s Androidom, stiahnite si ich a nain┼ítalujte tu.

Krok 3

Povo─żte ladenie USB na svojom zariaden├ş s Androidom tak, ┼że prejdete do aplik├ície Nastavenia a klepnete na Mo┼żnosti v├Żvoj├íra.

Ladenie USB

Krok 4

Otvorte aplik├íciu Helium na svojom zariaden├ş s Androidom a na po─Ź├şta─Źi. Pripojte svoje zariadenie Android k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla micro USB. Hne─Ć ako aplik├ícia pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe rozpozn├í va┼íe zariadenie s Androidom, dostanete spr├ívu, ┼że vo va┼íom Androide je povolen├Ż re┼żim Carbon. M├┤┼żete ├şs┼ą.

Spr├íva povolen├í na uhl├şk

Krok 5

Na karte Z├ílohovanie v H├ęliu vyberte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę chcete z├ílohova┼ą, klepnut├şm na za─Źiarkavacie pol├ş─Źka a stla─Źen├şm tla─Źidla Z├ílohova┼ą.

Aplikácie Helium Select

Krok 6

Ak chcete vykona┼ą ├║pln├║ z├ílohu svojich aplik├íci├ş, uistite sa, ┼że je vypnut├í mo┼żnos┼ą Iba ├║daje aplik├ície, a klepnite na tla─Źidlo Z├ílohova┼ą. Povolen├şm mo┼żnosti Iba ├║daje aplik├ície sa bude z├ílohova┼ą iba zoznam aplik├íci├ş a pri obnoven├ş z├ílohy si budete musie┼ą stiahnu┼ą ka┼żd├║ aplik├íciu jednotlivo z obchodu Google Play.

Tla─Źidlo z├ílohovania h├ęlia

Krok 7

Teraz sa zobraz├ş vyskakovacie okno cie─ża z├ílohy. Ak chcete z├ílohu ulo┼żi┼ą do ├║lo┼żiska svojho zariadenia, vyberte polo┼żku Intern├ę ├║lo┼żisko a ak chcete z├ílohu ulo┼żi┼ą online, vyberte preferovan├Ż ├║─Źet cloudov├ęho ├║lo┼żiska. M├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą pl├ínovan├ę z├ílohovanie na automatick├ę z├ílohovanie va┼íich aplik├íci├ş klepnut├şm na mo┼żnos┼ą Napl├ínova┼ą z├ílohovanie. Teraz by sa mal za─Źa┼ą proces z├ílohovania a v z├ívislosti od po─Źtu aplik├íci├ş to m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą.

Cie─ż z├ílohovania h├ęlia

Krok 8

Ak chcete obnovi┼ą svoje aplik├ície, prejdite na kartu Obnovenie a synchroniz├ícia a vyberte mo┼żnos┼ą, kam ste z├ílohu ulo┼żili.

Obnovte cie─żov├ę h├ęlium

Krok 9

Vyberte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę chcete obnovi┼ą, a klepnite na tla─Źidlo Obnovi┼ą.

Tla─Źidlo obnovenia h├ęlia

Metóda 2: Zálohovanie a obnovenie aplikácie

App Backup and Restore je ─Ćal┼íia fantastick├í aplik├ícia dostupn├í v obchode Google Play, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje z├ílohova┼ą aplik├ície priamo na va┼íom zariaden├ş s Androidom. Stiahnut├ę od 5 mili├│na pou┼ż├şvate─żov, aplik├ícia podporuje aj odosielanie s├║borov APK prostredn├şctvom e -mailu, zdie─żanie odkazov na Google Play pre aplik├ície, automatick├ę z├ílohovanie pri in┼ítal├ícii aplik├íci├ş a z├ílohovanie odkazov na Google Play pre chr├ínen├ę aplik├ície. Aplik├ícia je u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í a je to jeden z najr├Żchlej┼í├şch sp├┤sobov z├ílohovania aplik├íci├ş v syst├ęme Android.

Krok 1

Stiahnite a nain┼ítalujte si Z├ílohovanie a obnovenie aplik├íci├ş do zariadenia Android. Aplik├íciu z├şskate pomocou tla─Źidla Google Play ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą na Google Play

Krok 2

Otvorte aplik├íciu, stla─Źte tla─Źidlo Ponuka a klepnite na Nastavenia.

Ponuka nastaven├ş z├ílohovania

Krok 3

Vyberte z├ílo┼żn├Ż adres├ír klepnut├şm na polo┼żku Z├ílo┼żn├í cesta. Ak chcete z├ílohova┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície, uistite sa, ┼że je za─Źiarknut├í mo┼żnos┼ą Zobrazi┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície. Ak chcete vytv├íra┼ą pravideln├ę z├ílohy aplik├íci├ş, za─Źiarknite mo┼żnos┼ą Prep├şsa┼ą star├║ verziu. T├Żm sa prep├ş┼íu v┼íetky star├ę z├ílohy aplik├íci├ş va┼íou najnov┼íou z├ílohou.

Nastavenia zálohovania

Krok 4

Prejdite na kartu Nain┼ítalovan├ę, za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka ved─ża ka┼żdej aplik├ície vyberte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę chcete z├ílohova┼ą, a stla─Źte tla─Źidlo Z├ílohova┼ą. Teraz sa spust├ş proces z├ílohovania a ak z├ílohujete ve─ża aplik├íci├ş, m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą.

Z├ílohovacie tla─Źidlo

Krok 5

Ak chcete obnovi┼ą svoje aplik├ície, prejdite na kartu Archivovan├ę, vyberte aplik├ície, ktor├ę chcete obnovi┼ą, a stla─Źte tla─Źidlo Obnovi┼ą.

Tla─Źidlo Obnovi┼ą

Met├│da 3: D├ívkov├Ż in┼ítal├ítor APK

APK Batch Installer je fantastick├í po─Ź├şta─Źov├í aplik├ícia na z├ílohovanie a in┼ítal├íciu aplik├íci├ş do zariadenia Android. Softv├ęr poch├ídza z f├│r XDA a pon├║ka nieko─żko funkci├ş vr├ítane z├ílohovania aplik├íci├ş, z├ílohovania ├║dajov aplik├íci├ş, d├ívkovej in┼ítal├ície aplik├íci├ş, bezdr├┤tovej in┼ítal├ície, d├ívkov├ęho premenov├ívania aplik├íci├ş a z├ílohovania spr├ív. Aplik├ícia vy┼żaduje pr├şstup root a mala by fungova┼ą pre v├Ą─Ź┼íinu kore┼łov├Żch zariaden├ş Android. Prostredn├şctvom pripojenia USB softv├ęr rob├ş z├ílohovanie takmer okam┼żite na po─Ź├şta─Źi a obnovenie je tie┼ż r├Żchle. Okrem toho m├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície, ktor├ę boli predin┼ítalovan├ę vo va┼íom zariaden├ş. Mo┼żnos┼ą ADB Wireless Link v├ím umo┼ż┼łuje bezdr├┤tovo z├ílohova┼ą a obnovova┼ą aplik├ície na va┼íom zariaden├ş s Androidom.

Krok 1

Stiahnite si APK Batch Installer do svojho po─Ź├şta─Źa. Rozba─żte s├║bor zip a spustite s├║bor exe.

Krok 2

Nain┼ítalujte do po─Ź├şta─Źa pr├şslu┼ín├ę ovl├ída─Źe pre svoje zariadenie s Androidom a aktivujte ladenie USB pod─ża nasleduj├║ceho kroku 2 a Krok 3 z met├│dy 1.

Krok 3

Pripojte svoje zariadenie Android k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla micro USB.

Krok 4

V rozba─żovacej ponuke vyberte mo┼żnos┼ą Batch Backup APKs.

D├ívkov├ę z├ílohovanie APK

Krok 5

Kliknut├şm na tla─Źidlo Preh─żad├íva┼ą vyberte cestu, kam sa maj├║ ulo┼żi┼ą s├║bory APK.

D├ívkov├ę z├ílohovanie

Krok 6

Ak chcete z├ílohova┼ą aj ├║daje aplik├íci├ş, uistite sa, ┼że je za─Źiarknut├í mo┼żnos┼ą Z├ílohova┼ą ├║daje. Ak chcete z├ílohova┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície, za─Źiarknite mo┼żnos┼ą Z├ílohova┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície. Ak chcete namiesto pripojenia USB nastavi┼ą bezdr├┤tov├ę pripojenie na z├ílohovanie aplik├íci├ş, za─Źiarknite mo┼żnos┼ą Bezdr├┤tov├ę prepojenie ADB.

Bezdr├┤tov├ę d├ívkov├ę z├ílohovanie ADB

Krok 7

Kliknite na tla─Źidlo ─Äalej. Teraz by sa mal spusti┼ą proces z├ílohovania a po dokon─Źen├ş sa zelen├Ż pruh ├║plne na─Ź├şta.

D├ívkov├Ż z├ílohovac├ş zelen├Ż pruh

Krok 8

Ak chcete obnovi┼ą svoje aplik├ície, v rozba─żovacej ponuke vyberte mo┼żnos┼ą D├ívkovo nain┼ítalova┼ą s├║bory APK.

Batcth Nainštalujte si APK

Krok 9

Kliknut├şm na tla─Źidlo Preh─żad├íva┼ą vyberte prie─Źinok, do ktor├ęho ste z├ílohovali s├║bory apk.

Prehliadanie d├ívkov├ęho in┼ítal├ítora

Krok 10

Ak chcete obnovi┼ą v┼íetky aplik├ície na kartu SD v├í┼ího zariadenia, za─Źiarknite mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą na SD. Ak chcete obnovi┼ą ├║daje aplik├ície spolu so s├║bormi apk, uistite sa, ┼że je za─Źiarknut├í mo┼żnos┼ą Obnovi┼ą ├║daje. Kliknite na tla─Źidlo ─Äalej.

D├ívkov├ę obnovenie in┼ítal├ície

Krok 11

Teraz dostanete zoznam v┼íetk├Żch z├ílohovan├Żch aplik├íci├ş. Kliknut├şm na za─Źiarkavacie pol├ş─Źko ved─ża ka┼żdej aplik├ície vyberte aplik├ície, ktor├ę chcete obnovi┼ą, a kliknite na tla─Źidlo ─Äalej. Teraz sa spust├ş proces obnovy a do zariadenia s Androidom by mali by┼ą nain┼ítalovan├ę v┼íetky va┼íe z├ílohovan├ę aplik├ície.

Dávková inštalácia Nextt

Záver

Zarobenie z├ílohy aplik├íci├ş pre Android nie je spo─Źiatku tak├ę jednoduch├ę a je takmer nemo┼żn├ę z├ílohova┼ą v┼íetky s├║bory APK nain┼ítalovan├ę na zariadeniach Android. Na in┼ítal├íciu ka┼żdej aplik├ície z obchodu Google Play si v┼íak nemus├şte pam├Ąta┼ą v┼íetky aplik├ície, ktor├ę boli nain┼ítalovan├ę do v├í┼ího zariadenia s Androidom, preto┼że v┼íetky svoje aplik├ície si teraz m├┤┼żete na zariaden├ş s Androidom jednoducho z├ílohova┼ą. Ak nepou┼ż├şvate funkciu automatick├ęho z├ílohovania, vytvorte si nov├║ z├ílohu tesne pred in┼ítal├íciou vlastnej pam├Ąte ROM alebo obnoven├şm v├Żrobn├Żch nastaven├ş zariadenia. Pre zakorenen├Żch pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android by v┼íetky met├│dy mali fungova┼ą dobre a pou┼ż├şvatelia bez pr├şstupu root m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą met├│dy 1 a 2.

M├┤┼żete dokonca prem├Ż┼í─ża┼ą o z├ílohovan├ş s├║borov a nau─Źi┼ą sa obnovova┼ą polo┼żky v pr├şpade, ┼że nie─Źo ch├Żba. Bez oh─żadu na to, ktor├Ż sp├┤sob si vyberiete, dbajte na to, aby ste spr├ívne dodr┼żali v┼íetky pokyny, a pokojne polo┼żte ot├ízky ni┼ż┼íie.