Ako zakoreniť Sony Xperia 1 II a Odomknúť zavádzač (Sprievodca)

Ako zakoreniť Sony Xperia 1 II a Odomknúť zavádzač (Sprievodca) 1

Spoločnosť Sony nedávno vydala tri smartphones naraz sú Xperia 1 II, Xperia 10 II, Xperia Pro. A Xperia 1 Tiež známy ako Xperia 1 značka 2 je skutočná dohoda. Dodáva sa s veľkým výberom hardvéru, ako je procesor Snapdragon 865, trojitá zadná kamera s ToF, Android 10 a ďalšie. Je to vlajkové zariadenie a funguje ako jedno, takže to znamená, že získate požadovaný zážitok. Ak však chcete pridať ďalšie rozšírené funkcie, máte možnosť rootovať zariadenie. Tu to budete vedieť Ako root Sony Xperia 1 II a ako odomknúť bootloader na Sony Xperia 1 II.

Hlavnou črtou zariadenia je jeho displej, ktorý je 4K OLED displej s 6,5- veľkosť. Je dodávaný s filmovým pomerom strán, ktorý svojim používateľom poskytuje skvelú zábavu. Sony Xperia 1 II nabitý 8 GB RAM a 256 GB UFS úložného priestoru a je možné ho rozšíriť až na 1 TB prostredníctvom karty microSD. Na zariadení, ktoré je jeho prednou kamerou, má jednu nevýhodu 8-megapixelový snímač. Okrem špecifikácií je ďalšou skvelou vecou o telefónoch Sony to, že môžeme ľahko zakoreniť a prispôsobiť si naše telefóny. Vyžaduje sa odomknutie zavádzača v systéme Xperia 1 II.

Ak hovoríme o vývoji na zákazku, pre zariadenia Sony je k dispozícii veľa vlastných ROM. A potom, čo videl popularitu Xperia 1 Mark II môžeme povedať, že veľa vlastných vývojárov bude zaujímať tento telefón. Iné ako to, že môžete zakoreniť Xperiu 1 Označte II, čo vám umožní prispôsobiť si telefón a získať pokročilé funkcie. Rootovanie vám umožní inštalovať motívy tretích strán, vlastnú animáciu spúšťania, vlastné písma a ďalšie. Nižšie uvádzame podrobný sprievodca krok za krokom, ktorý vám pomôže pri rootovaní zariadenia.

Reklama

Telefóny Sony sa ľahšie korenujú a odomykajú bootloader, čo je jedna z najlepších vecí na ňom. A na rozdiel od Realme, Vivo, Oppo, má nástroje na flash firmvér spoločnosti Sony, ktoré sú užitočné pri inovácii, sťahovaní a opravovaní murovaných telefónov. Existuje veľa metód na zakorenenie telefónov Sony, napríklad Magisk, TWRP Recovery, Tools a ďalšie. Tu však budeme zdieľať sprievodcu koreňom Xperia 1 značka 2 pomocou Magisk záplatovaného obrazu. Zakoreniť Xperia 1 II, najprv musíte odomknúť bootloader, takže začnime s tým.

Sony Xperia 1 II Odomknite zavádzač

Telefóny s Androidom sú dodávané s uzamknutým bootloaderom vrátane telefónov Sony. V takom prípade môžete zariadenie odomknúť manuálne. Umožňuje pridať pokročilú funkciu, ale s rizikom určitej bezpečnosti, ktorú môžete zanedbať, ak ju poznáte. Pretože zariadenia Sony sa dajú ľahko odomknúť pomocou zavádzača a kroky sú oficiálne zdieľané samotnou spoločnosťou Sony. Zruší sa tým záruka vášho zariadenia Sony. Nižšie nájdete návod na odomknutie bootloadera na Sony Xperia 1 značka 2,

Získať odblokovací kód:

 1. Prejdite na stránku Oficiálne stránky spoločnosti Sony pre odblokovací kód.
 2. Na webovej stránke choďte na poslednú a nižšiu stránku Vyberte svoje zariadenie vyberte si telefón Sony. Ak je vaše zariadenie nové, môže trvať niekoľko dní, kým sa objaví. Sony Xperia 1 II Odomknite zavádzač
 3. Skontrolovať IMEI číslo vášho telefónu. Nájdete ho na stránke Informácie o telefóne. Ak váš telefón podporuje duálnu SIM kartu, potrebujete IMEI 1,
 4. Zadajte číslo IMEI na webe a skontrolujte prvé dve možnosti. Sony Xperia 1 II Odomknite zavádzač
 5. Potom kliknite na Predložiť získať kód odomknutia. Získate odblokovací kód, takže ho skopírujte.

Kroky na odomknutie zavádzača v systéme Sony Xperia 1 II:

 1. Ak odomknete bootloader, údaje sa z telefónu vymažú, takže si najprv vytvorte úplnú zálohu telefónu.
 2. Teraz skontrolujte, či je vaše zariadenie kompatibilné na odomknutie otvoreného vytáčacieho programu zavádzača a zadajte * # * # 7378423 # * # *.Otvorí na vašom telefóne servisné menu.
 3. Potom choďte na Servisné informácie> Konfigurácia> Stav rootovania, A skontrolujte stav odomknutia zavádzača, mal by byť „Áno“. Ak je váš telefón novinkou, mali by ste počkať niekoľko dní a skúste to znova.
 4. Teraz nainštalujte Ovládač USB na tvojom Windows PC. Ak používate MacOS, tento krok preskočte.
 5. Nainštalujte do počítača ovládač ADB a Fastboot, ktorý zistí váš telefón v režime rýchleho spustenia.
 6. V telefóne prejdite na Nastavenia> Informácie o telefóne a klepnite na 7-8 krát Číslo zostavy aby ste vo vašom Xperia povolili vývojárske možnosti 1 II.
 7. Po povolení prejdite do časti Nastavenia> Možnosti vývojára a povoľte ladenie USB a odblokovanie OEM.
 8. Vypnite zariadenie a pripojte ho k počítaču.
 9. Teraz dlho stlačte tlačidlo zvýšenia hlasitosti a spustite systém Sony Xperia 1 II do Režim rýchleho spustenia,
 10. Keď je tvoja Xperia 1 Mark II je pripojený k počítaču v režime Fastboot, prejdite na C: adb priečinok v počítači. Sony Xperia 1 II Odomknite zavádzač
 11. Teraz zadajte CMD do poľa umiestnenia a stlačte kláves Enter (Odstrániť C: adb a zapíšte cmd a stlačte kláves enter). Sony Xperia 1 II Odomknite zavádzač
 12. Vyššie uvedený krok otvorí na vašom telefóne okno príkazov a teraz zadaním príkazu nižšie skontrolujete, či je zariadenie pripojené alebo nie. Ak je pripojený, vráti nejaké ID.
 13. Teraz odošlite príkaz nižšie a odomknite bootloader na Xperia 1 II.
 14. Namiesto zadajte skutočné odblokovací kód ktoré ste získali registráciou IMEI.
 15. Teraz zmaže všetky údaje a odomkne bootloader v telefóne.

Reklama

To je všetko, váš telefón sa reštartuje a potom nastaví vaše zariadenie. Po odomknutí bootloadera na vašom zariadení máte všetko nastavené na rootovanie vášho zariadenia. Ale predtým, ako začnete kroky, prejdite nižšie uvedené požiadavky.

predpoklady:

Root Sony Xperia 1 II so záplatovaným súborom Magisk

 1. Skopírujte stiahnutý firmvér do počítača a extrahujte ho.
 2. Otvorte priečinok Extrahované a vyhľadajte boot_XXXXX.sin file.
 3. Teraz skopírujte zavádzací súbor do svojho úložiska telefónu. Miesto si zapamätajte, ako budete neskôr potrebovať.
 4. Nainštalujte Magisk manažér v telefóne a otvorte ho.
 5. Kliknite na Inštalácia> Inštalovať. Ako rootovať Sony Xperia 1 II
 6. Na ďalšej obrazovke zvoľte „Vybrať a opraviť súbor“ a vyhľadajte boot.sin file. Ako rootovať Sony Xperia 1 II
 7. Teraz súbor opraví a výstup sa uloží do priečinka Stiahnutie s názvom patched_boot.img.
 8. Skopírujte opravený súbor do počítača (C: adb). A premenujte ho na boot.img (patched_boot.img to boot.img).
 9. Vypnite telefón a pripojte ho k počítaču.
 10. Teraz spustite svoj Sony Xperia 1 II do režimu Fastboot, Dlhým stlačením tlačidla zvýšenia hlasitosti spustite režim rýchleho spustenia.
 11. Ísť do C: adb a do poľa zadajte CMD a stlačte kláves Enter (C: adb to CMD). Otvorí sa okno príkazov.
 12. Zadajte príkaz uvedený nižšie, aby ste opravený súbor rozbalili na root Sony Xperia 1 značka 2,
 13. Nainštaluje si do vášho telefónu súbor s chybou. Reštartujte telefón a vychutnajte si prístup root.

Po zakorenení budete mať prístup do koreňového adresára systému, čo znamená, že svoje zariadenie môžete podľa potreby upravovať. Môžete pridať moduly Xposed na prispôsobenie telefónu, ako je nastavenie obrazovky, zvýšenie výkonu a oveľa viac. Užite si root funkciu v telefóne.

Takže tu máte kompletný návod, ako zakoreniť Sony Xperia 1 II s Magiskom spolu s sprievodcom na odomknutie bootloadera na Xperii 1 Mark II. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov.

Prečítajte si tiež: