Ako zakázať upozornenia na upozornenia v systéme Android

Upozornenia na počasie sú skvelý spôsob, ako sa o počasí dozvedieť vopred. Ak prší, môžete si namiesto chôdze vziať dáždnik alebo verejnú dopravu. Na základe predpovedí sa môžete rozhodnúť pre rôzne ďalšie veci súvisiace s dochádzaním do práce a prácou. Na niektorých zariadeniach majú zabudované widgety pripojené k niektorým obľúbeným portálom počasia. Na obrazovke sa teda zobrazuje predpoveď a aktuálny stav počasia.

To znamená, že nemusíte dostávať osobitné oznámenie o počasí od Google Assistant/ Google. V tejto príručke som vysvetlil, ako to urobiť zakážte upozornenia o počasí na všetkých zariadeniach s Androidom, Znamená to zbaviť sa správ, ktoré spoločnosť Google bežne poskytuje. Nemusíte ju úplne deaktivovať. Ak už máte aplikáciu alebo widget na počasie, stačí vám poskytnúť potrebné informácie.

Zakázať upozornenia v systéme Android

Začnime teda sprievodcom.

Vypnite upozornenia na počasie z aplikácie Google

Ísť do nastavenie > Aplikácie a upozorneniaKnock on Zobraziť všetky aplikácieVyberte zo zoznamu nainštalovaných aplikácií Google, Kliknutím na ňu otvoríte. Ďalej stlačte oznámeniaAko zakázať upozornenia na upozornenia v systéme Android 2Počas toho deaktivujte spínač vedľa neho Aktuálne počasieTrochu sa posuňte nadol a deaktivujte Výstrahy počasia pre väčšie zmenyZnova hľadajte ďalšiu funkciu Denná predpoveď počasia, Zakážte to tiež.

Poznámka

V zozname upozornení Google existuje možnosť rôzny, Google môže niekedy zasielať denné predpovede počasia ako rôzne oznámenia. Ak chcete, môžete tiež deaktivovať Rôzne klepnutím na volič vedľa neho.

Vykonajte zmeny v Google Assistant rutiny

Existuje možnosť v Google Assistant rutiny, ktoré zobrazujú podrobnosti o počasí za deň. Môžete ho tiež zakázať. Ak sa chcete vôbec dozvedieť viac o svojom aktuálnom počasí, môžete dať asistentovi hlasový povel a za sekundu je pred vami aktuálny stav počasia. Na poskytovanie nepretržitých upozornení na zariadení nie sú potrebné ďalšie funkcie.

Zakázať upozornenia z meteorologických aplikácií tretích strán

Niektorí ľudia môžu na prijímanie upozornení o počasí používať aplikácie tretích strán. Ak sa často zobrazujú upozornenia, môžete ich tiež zakázať.

Ísť do nastavenie > stlačte Aplikácie a upozorneniaKnock on Zobraziť všetky aplikácieVyberte zoznam nainštalovaných aplikácií Počasie App, Kliknutím na ňu otvoríte.Zakázať upozornenia na počasieĎalej stlačte oznámeniaVypnite prepínač vedľa neho Zobraziť upozornenia,

Tak to je, chlapci. Tu je niekoľko spôsobov, ako zakázať upozornenia o počasí na všetkých zariadeniach s Androidom. Ako dodatočný príkaz môžete ľahšie vedieť o predpovedi počasia Google Assistant alebo sa pozrite na miniaplikáciu o počasí. Za deň nemusíte dostávať osobitné upozornenia. Vyskúšajte to a dajte mi vedieť v sekcii nižšie.

Čítať ďalej,