Ako zakázať prihlasovacie obrazovky na Windows 10

Mať rád Windows 8 a 8,1, Windows 10 stále trvá na tom, že pred každou úlohou sa musíte identifikovať zadaním hesla. Ak veľa cestujete alebo necháte svoj laptop bez neustálej kontroly v práci, určite je dobré použiť na overenie heslo. Ak je to však stolný počítač alebo prenosný počítač, ktorý neopúšťa dom a používajú ho iba rodinní príslušníci, je dobré sa zbaviť prihlasovacej obrazovky.

www.howtogeek.com

www.howtogeek.com

Táto možnosť je užitočná, ak ju používate Windows virtuálny stroj, ku ktorému je možné pristupovať iba prostredníctvom hlavného fyzického počítača, ktorý pred začatím práce vyžaduje overenie. Ak zrušíte zadanie povinného hesla, môžete spustiť počítač ako v „starých dobrých časoch“, keď sú všetky skryté riziká na každom rohu odstránené. Odporúčame však ponechať si heslo, ale ak trváte na tom, máme riešenie. Zrejme ho používajte na svoje vlastné riziko a nesťažujte sa, ak je niekto múdrejší ako vy. Tento malý sprievodca vám ukáže, ako zakázať prihlasovaciu obrazovku Windows 10

Môžete si tiež prečítať: Ako nastaviť režim Nerušiť Windows 10

Ako zakázať prihlasovacie obrazovky na Windows 10

techjourney.net

techjourney.net

Do vyhľadávacieho poľa v ľavej dolnej časti pracovnej plochy napravo napíšte Netplwiz Windows Ikona Štart. Až po zadaní celého oficiálneho mena sa objaví ikona, na ktorú musíte kliknúť a objaví sa okno Používateľské účty. Po prihlásení kliknite na meno používateľa, ktorého chcete uvoľniť, a zrušte začiarknutie políčka. Potom reštartujte počítač alebo sa odhláste. V budúcnosti, Windows bude ignorovať a ignorovať prihlasovaciu obrazovku a uzamknutú obrazovku, to znamená, že sa automaticky prihlási, keď je počítač zapnutý alebo je vypnutý šetrič obrazovky.

Zdroj obrázka: wccftech.com

Pozrite tiež: Ako resetovať Microsoft Edge In Windows 10