Ako začať, zastaviť alebo pozastaviť tréning Apple Watch bezodkladne

Ako začať, zastaviť alebo pozastaviť tréning Apple Watch bezodkladne 1

Apple Watch je jedným z najchytrejších gadgetov, ktoré slúžia používateľovi na niekoľko účelov. Medzi hlavné použitia patrí fitness a cvičenie. Keď robíte akúkoľvek formu cvičenia, hodinky nepretržite monitorujú vašu aktivitu. Ak počas cvičenia dostanete hovor, objaví sa na prenosnom počítači. Predtým, ako zavoláte, možno sa pýtate, ako prinútiť hodinky, aby im porozumeli, keď pozastavíte tréning.? V opačnom prípade sa sledovanie pohne.

Keď ho používate Apple zariadenia získate niektoré z najchytrejších riešení problémov. Existujú dva jednoduché spôsoby, ako to urobiť pozastaviť tréning Apple Pozri na a potom ju obnovte alebo úplne zastavte. Týmto spôsobom sa váš tréning alebo tréning nezmieša. Táto príručka je určená hlavne pre používateľov, ktorí nedávno poskytli príspevok Apple Watch,

Pozastavte školenie v Apple Watch

príbuzný | Keď je iPhone uzamknutý Žiadne prichádzajúce zvonenie alebo zvuk z prichádzajúcich hovorov WhatsApp: Ako opraviť

Spustenie, ukončenie alebo pozastavenie tréningu Apple Watch bezodkladne

Ako som už spomenul, existujú dva spôsoby, ako spustiť, ukončiť alebo obnoviť školiacu aplikáciu Apple Watch, Jeden sa násilne dotkne obrazovky hodín a druhý posunutím ovládacích prvkov.

Vynútiť dotyk

Počas monitorovania školenia vynútiť dotyk obrazovky z Apple hodinky Uvidíte dve možnosti Koniec a Pauza, Ako už názov napovedá, stlačením Exit ukončíte tréning. V opačnom prípade kliknite na tlačidlo Pozastaviť, ak chcete, aby vypršal časový limit na prijatie hovoru alebo na inú prácu a neskôr pokračujte v odbornej príprave. Ak chcete pokračovať, podobne ako v prvom kroku, násilím ťuknite na displej hodín. Vidíte alternatívu obnovením na obrazovke. Kliknite naň.

sprievodca | Ako povoliť upozornenie na spustenie vody v systéme iOS 14

obal

Proces tu zostáva, s výnimkou vášho, úplne rovnaký Apple uistite sa, že na vyvolanie možnosti Pozastaviť alebo Zastaviť musíte prejsť prstom doľava. Potom vyberte požadovanú možnosť. Ak pozastavíte program a neskôr chcete pokračovať v sledovaní cvičenia, potiahnite prstom po obrazovke znova doľava a zobrazí sa možnosť Pokračovať. Kliknite na ňu a môžete ísť.

To je všetko, chlapci. Takto môžete začať, zastaviť alebo pozastaviť tréning Apple Watch chvíľku. Vyskúšajte to ešte dnes. Dúfam, že táto príručka pomôže novým používateľom systému WatchOS.

Čítať ďalej,