Ako za─Źa┼ą s WordPress

Je to hanba!

Mnoho pou┼ż├şvate─żov programu WordPress flutteruje na palubn├Żch dosk├ích a pou┼ż├şva rie┼íenia na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Żm ─Źelia.

Pravda?

S programom WordPress sa ─żahko pracuje, ale iba ak viete, ako ho pou┼ż├şva┼ą. A viete, ─Źo je hor┼íie?

Existuje ve─ża online v├Żukov├Żch programov, ktor├ę Podporova┼ą dezinform├ície a zl├ę postupy., Ani blogeri nevedia v┼żdy spr├ívne pou┼ż├şva┼ą WordPress.

Roky vytv├írame t├ęmy WordPress a uverej┼łujeme n├ívody a radi rob├şme veci jednoduch├Żm sp├┤sobom ­čÖé

Ak chcete svoje str├ínky ur├Żchli┼ą pomocou na┼íich najlep┼í├şch sprievodcov a bezplatn├Żch s├║borov na stiahnutie, odpovedzte na t├║to ot├ízku:

Ktor├Ż z nich v├ís najlep┼íie vystihuje?

Po─Źuje! Som Ben a som zakladate─żom s├║┼ąa┼żiacich t├ęm. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa na┼íich str├ínok alebo WordPress, m├┤┼żete sa sem obr├íti┼ą.

Chcem si vytvori┼ą svoj prv├Ż web WordPress

Po─Ź├║vate ─Źasto svojich priate─żov a spolupracovn├şkov, ke─Ć im d├íte telef├│n, aby v├ím pomohol?

Dosiahli ste na telev├şzore nastavenie Roku?

Pou┼ż├şvate e-mailov├Ż ├║─Źet AOL?

Aj ke─Ć ste najmenej technicky d├┤vtipn├Ż ─Źlovek na svete, st├íle m├┤┼żete ┼í┼ąastne pou┼ż├şva┼ą WordPress, D├┤vodom je, ┼że vytvorenie str├ínky WP od za─Źiatku u┼ż nie je technick├Żm procesom.

Dokonca aj v roku 2010 vy┼żadovala in┼ítal├ícia programu WordPress na server viac ako vyplnenie formul├íra na pomenovanie str├ínok a nastavenie hesla. V t├Żchto d┼łoch bud├║ pre v├ís dostupn├ę n├ístroje na vytv├íranie str├ínok.

Stru─Źne povedan├ę, ak m├┤┼żete ─Ź├şta┼ą a klika┼ą na tla─Źidl├í, m├┤┼żete spusti┼ą web WP vo svojej vlastnej dom├ęne.

Teraz by som v├ím nepovedal, ┼że je to ─żahk├ę a nech├ím v├ís visie┼ą!

M├íme podrobn├ęho sprievodcu krok za krokom, ktor├Ż v├ís prevedie cel├Żm procesom. Ak ste si u┼ż vybrali dobr├ę dom├ęnov├ę meno, m├┤┼żete svoje str├ínky uvies┼ą online v jedno popoludnie.

Kliknut├şm sem vytvor├şte svoju prv├║ str├ínku WordPress

Vytvorte webovú stránku WordPress

Chcem prisp├┤sobi┼ą vzh─żad svojich str├ínok

┼Żiv├ę str├ínky WordPress?

Skontrolova┼ą!

Teraz je ─Źas na zmenu dizajnu. Existuje nieko─żko osved─Źen├Żch a ├║─Źinn├Żch sp├┤sobov, ako si prisp├┤sobi┼ą svoje str├ínky. bez p├şsania k├│du,

N├í┼í sprievodca prisp├┤soben├şm str├ínok WordPress v├ím uk├í┼że v┼íetky r├┤zne sp├┤soby prisp├┤sobenia str├ínok. To zah┼Ľ┼ła v├Żber novej t├ęmy, z├íkladn├ę prisp├┤sobenie str├ínok, roz┼í├şren├ę prisp├┤sobenie pomocou CSS Hero a sp├┤sob pou┼żitia tvorcov str├ínok.

Kliknut├şm sem za─Źnete prisp├┤sobova┼ą svoje str├ínky

Prisp├┤sobte WordPress

Chcem, aby sa moje str├ínky na─Ź├ştali r├Żchlej┼íie

Je v├í┼í web ┼żiv├Ż a prisp├┤soben├Ż pod─ża va┼íich predst├ív?

├Ü┼żasn├Ż!

Teraz je ─Źas posun├║┼ą veci na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł zlep┼íen├şm v├Żkonu va┼íich str├ínok.

Existuje nieko─żko osved─Źen├Żch sp├┤sobov, ako zr├Żchli┼ą ak├║ko─żvek webov├║ str├ínku, a my sme ich v┼íetky pokryli v na┼íom sprievodcovi optimaliz├íciou v├Żkonu WordPress. Patria sem d├┤vody, pre─Źo by ste mali prejs┼ą na WP Engine, ako optimalizova┼ą svoje str├ínky pomocou WP Rocket, a pr├şru─Źku o postupnom optimaliz├ícii obr├ízkov.

Kliknut├şm sem zr├Żchlite svoje str├ínky WordPress

Ur├Żchlite WordPress

Čo ešte potrebujete?

Spustenie r├Żchleho webu prisp├┤soben├ęho pod─ża va┼íich predst├ív v├ís ─żahko umiestni do elitnej triedy pou┼ż├şvate─żov WordPress.

Ak h─żad├íte viac obsahu s├║visiaceho s WordPress, m├íme viac ako 100 blogov├Żch pr├şspevkov WordPress pokr├Żvaj├║cich v┼íetky druhy t├ęm.

A ak chcete ├şs┼ą e┼íte ─Ćalej, m├íme kolekciu pr├şru─Źky WordPress pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov.