Ako začať s WordPress

Je to hanba!

Mnoho používateľov programu WordPress flutteruje na palubných doskách a používa riešenia na riešenie problémov, ktorým čelia.

Pravda?

S programom WordPress sa ľahko pracuje, ale iba ak viete, ako ho používať. A viete, čo je horšie?

Existuje veľa online výukových programov, ktoré Podporovať dezinformácie a zlé postupy., Ani blogeri nevedia vždy správne používať WordPress.

Roky vytvárame témy WordPress a uverejňujeme návody a radi robíme veci jednoduchým spôsobom 🙂

Ak chcete svoje stránky urýchliť pomocou našich najlepších sprievodcov a bezplatných súborov na stiahnutie, odpovedzte na túto otázku:

Ktorý z nich vás najlepšie vystihuje?

Počuje! Som Ben a som zakladateľom súťažiacich tém. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich stránok alebo WordPress, môžete sa sem obrátiť.

Chcem si vytvoriť svoj prvý web WordPress

Počúvate často svojich priateľov a spolupracovníkov, keď im dáte telefón, aby vám pomohol?

Dosiahli ste na televízore nastavenie Roku?

Používate e-mailový účet AOL?

Aj keď ste najmenej technicky dôvtipný človek na svete, stále môžete šťastne používať WordPress, Dôvodom je, že vytvorenie stránky WP od začiatku už nie je technickým procesom.

Dokonca aj v roku 2010 vyžadovala inštalácia programu WordPress na server viac ako vyplnenie formulára na pomenovanie stránok a nastavenie hesla. V týchto dňoch budú pre vás dostupné nástroje na vytváranie stránok.

Stručne povedané, ak môžete čítať a klikať na tlačidlá, môžete spustiť web WP vo svojej vlastnej doméne.

Teraz by som vám nepovedal, že je to ľahké a nechám vás visieť!

Máme podrobného sprievodcu krok za krokom, ktorý vás prevedie celým procesom. Ak ste si už vybrali dobré doménové meno, môžete svoje stránky uviesť online v jedno popoludnie.

Kliknutím sem vytvoríte svoju prvú stránku WordPress

Vytvorte webovú stránku WordPress

Chcem prispôsobiť vzhľad svojich stránok

Živé stránky WordPress?

Skontrolovať!

Teraz je čas na zmenu dizajnu. Existuje niekoľko osvedčených a účinných spôsobov, ako si prispôsobiť svoje stránky. bez písania kódu,

Náš sprievodca prispôsobením stránok WordPress vám ukáže všetky rôzne spôsoby prispôsobenia stránok. To zahŕňa výber novej témy, základné prispôsobenie stránok, rozšírené prispôsobenie pomocou CSS Hero a spôsob použitia tvorcov stránok.

Kliknutím sem začnete prispôsobovať svoje stránky

Prispôsobte WordPress

Chcem, aby sa moje stránky načítali rýchlejšie

Je váš web živý a prispôsobený podľa vašich predstáv?

Úžasný!

Teraz je čas posunúť veci na vyššiu úroveň zlepšením výkonu vašich stránok.

Existuje niekoľko osvedčených spôsobov, ako zrýchliť akúkoľvek webovú stránku, a my sme ich všetky pokryli v našom sprievodcovi optimalizáciou výkonu WordPress. Patria sem dôvody, prečo by ste mali prejsť na WP Engine, ako optimalizovať svoje stránky pomocou WP Rocket, a príručku o postupnom optimalizácii obrázkov.

Kliknutím sem zrýchlite svoje stránky WordPress

Urýchlite WordPress

Čo ešte potrebujete?

Spustenie rýchleho webu prispôsobeného podľa vašich predstáv vás ľahko umiestni do elitnej triedy používateľov WordPress.

Ak hľadáte viac obsahu súvisiaceho s WordPress, máme viac ako 100 blogových príspevkov WordPress pokrývajúcich všetky druhy tém.

A ak chcete ísť ešte ďalej, máme kolekciu príručky WordPress pre pokročilých používateľov.