Ako zabezpečiť svoj Twitter Účet? – Twitter Bezpečnostné tipy

Ako zabezpečiť svoj Twitter Účet?  - Twitter Bezpečnostné tipy 1

Dnes je bezpečnosť veľmi ťažko zvládnuteľná. Online účty sú napadnuté hackermi, ľudia sú infikovaní malvérom, vírusmi a čo nie. A nedávno sme tam videli veľa prípadov Twitter účty mnohých celebrít sú hacknuté a ich osobné údaje sú zverejňované online. Postupujte podľa nižšie uvedeného článku, kde sme diskutovali o niekoľkých spôsoboch, ako zabezpečiť svoje Twitter zodpovednosti.

Nasledujúce metódy a metódy sú úradne poverené Twitter sami seba, aby sme si mohli byť stopercentne istí, že náš účet je zabezpečený. Dôsledne ich dodržiavajte a zabezpečte svoje Twitter účet.

zaistiť Twitter-account

Ako zabezpečiť svoj Twitter Účet?

Zabezpečte ho podľa nasledujúcich pokynov:

Používajte silné heslo, ktoré nepoužívate na iných webových stránkach. Použite overenie prihlásenia. Dávajte pozor na podozrivé odkazy a pred zadaním svojich prihlasovacích údajov sa uistite, že ste na twitter.com. Nikdy nedávajte svoje užívateľské meno a heslo tretím stranám, najmä tým, ktorí sľubujú, že vás, sledovateľov, zarobia peniaze alebo vás budú verifikovať. Uistite sa, že váš počítačový softvér vrátane prehľadávača je aktualizovaný pomocou najnovších aktualizácií a antivírusového softvéru.

Bezpečnostné opatrenia pri nastavovaní hesiel

do vytvoriť heslo najmenej 10 znakov. Dlhšie je lepšie.do používať kombináciu veľkých a malých písmen, číslic a symbolov.do Pre každú navštívenú stránku použite iné heslo.do uchovajte svoje heslo na bezpečnom mieste. Zvážte použitie softvéru na správu hesiel na bezpečné uloženie všetkých vašich prihlasovacích údajov.Nie používať osobné informácie vo svojom hesle, ako sú telefónne čísla, narodeniny atď.Nie používať bežný slovník, napríklad „heslo“, „iloveyou“ atď.Nie použite sekvencie ako „abcd1234“ alebo klávesové skratky ako „qwerty“.Nie znova použiť heslá na webových stránkach. tvoj Twitter heslá účtu by mali byť jedinečné Twitter,

Vždy používajte overenie prihlásenia

Okrem bežného hesla by ste mali pomocou overenia prihlásenia poskytnúť ďalšiu úroveň zabezpečenia svojho účtu. Overenie prihlásenia sa v skutočnosti nazýva dvojfaktorové overenie (TFA), namiesto toho, aby ste dôverovali iba heslu, overenie prihlásenia zavádza druhú kontrolu, aby ste sa uistili, že vy a len vy máte prístup k svojim Twitter zodpovednosti. Môže to byť vaše mobilné číslo, e-mailová adresa alebo autentifikačná aplikácia Google Authenticator, aUTHatď. ktoré sa dajú použiť na overenie druhého faktora.

Ako zabezpečiť svoj Twitter Účet?  - Twitter Bezpečnostné tipy 2 Ako zabezpečiť svoj Twitter Účet?  - Twitter Bezpečnostné tipy 3 Ako zabezpečiť svoj Twitter Účet?  - Twitter Bezpečnostné tipy 4

Neustále kontrolujte phishing

Phishing je, keď sa vás niekto pokúša prinútiť vzdať sa svojho Twitter používateľské meno, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo a heslo, zvyčajne môžu odosielať spam z vášho účtu.

Rybárske lokality často vyzerajú dobre Twitterje prihlasovacia stránka, ale v skutočnosti to bude stránka, ktorá nie je Twitter, Twitter domény budú mať vždy https://twitter.com/ ako základná doména. Tu je niekoľko príkladov Twitter prihlasovacie stránky:

Nikdy nedávajte svoje užívateľské meno a heslo tretím stranám

Nikdy neposkytujte svoj tajný certifikát tretím stranám, ktoré hľadajú dobré množstvo sledovateľov. A Twitter vás nikdy nebude žiadať o poskytnutie hesla prostredníctvom e-mailu, okamžitých správ alebo odpovede. Nikdy neotvárajte prílohu ani neinštalujte softvér z e-mailu, o ktorom sa tvrdí, že pochádza Twitter,

Udržujte počítač a prehliadač aktuálny a bez vírusov

Aktualizujte svoj prehliadač a operačný systém s najnovšími verziami a opravami – často sa vydávajú záplaty na riešenie niektorých bezpečnostných hrozieb. Pravidelne tiež pravidelne kontrolujte, či počítač neobsahuje vírusy, spyware a adware.

Ak používate verejný počítač, nezabudnite sa odhlásiť Twitter keď skončíte.