Ako vzdialene nain┼ítalova┼ą aplik├ície Google Play a aplik├ície tret├şch str├ín

In┼ítal├ícia aplik├íci├ş tret├şch str├ín je jednou z vec├ş, v─Ćaka ktor├Żm je Android skuto─Źne ├║┼żasn├Ż, a v s├║─Źasnosti s├║ v ┼łom k dispoz├şcii mili├│ny aplik├íci├ş Google Play Store, m├┤┼żete si ich okam┼żite stiahnu┼ą do telef├│nu s Androidom prostredn├şctvom aplik├ície Google Play. K├Żm in┼ítal├ícia aplik├íci├ş trv├í len nieko─żko min├║t, mo┼żno h─żad├íte in├Ż sp├┤sob in┼ítal├ície aplik├íci├ş. Ako by bolo skvel├ę vzdialene in┼ítalova┼ą slu┼żby Google Play a aplik├ície tret├şch str├ín v syst├ęme Android? Dobrou spr├ívou je, ┼że webov├í str├ínka Google Play v├ím umo┼ż┼łuje in┼ítalova┼ą aplik├ície do telef├│nu bez toho, aby ste sa ho skuto─Źne dotkli.

Aj ke─Ć je na serveri k dispoz├şcii ve─ża aplik├íci├ş Google Play Store, nieko─żko aplik├íci├ş n├íjdete aj na in├Żch weboch tret├şch str├ín. K dispoz├şcii s├║ bal├şky aplik├íci├ş pre Android alebo s├║bory APK, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą do telef├│nu. Aj ke─Ć tento proces trv├í iba nieko─żko sek├║nd, existuje sp├┤sob, ak├Żm m├┤┼żete tieto s├║bory APK nain┼ítalova┼ą bezdr├┤tovo do telef├│nu. M├┤┼żete si tie┼ż pre─Ź├şta┼ą o r├┤znych met├│dach, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii na s┼ąahovanie aplik├íci├ş v syst├ęme Android.

Met├│da 1: Ako vzdialene nain┼ítalova┼ą aplik├ície Google Play

T├íto met├│da sa zameriava na vzdialen├║ in┼ítal├íciu aplik├íci├ş do telef├│nu s Androidom prostredn├şctvom webovej str├ínky Google Play. Webov├║ str├ínku m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą vo svojom po─Ź├şta─Źi alebo inom zariaden├ş, napr├şklad v inom telef├│ne s Androidom. Na tomto sp├┤sobe in┼ítal├ície aplik├íci├ş je skvel├ę, ┼że sa ani nemus├şte dot├Żka┼ą telef├│nu a Google Play automaticky nain┼ítaluje aplik├ície.

To m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę, ak chcete nie─Źo nain┼ítalova┼ą, ke─Ć sa telef├│n nab├şja alebo je s niek├Żm in├Żm. Aby ste to mohli pou┼ż├şva┼ą, v├í┼í telef├│n mus├ş by┼ą prihl├ísen├Ż do v├í┼ího ├║─Źtu Google a rovnak├Ż ├║─Źet budete musie┼ą pou┼żi┼ą aj pre webov├║ str├ínku Google Play.

Krok 1

Spustite webov├║ str├ínku Google Play vo svojom po─Ź├şta─Źi alebo na inom zariaden├ş, ktor├ę pou┼ż├şvate. Prihl├íste sa pomocou svojho ├║─Źtu Google z ponuky vpravo hore. Uistite sa, ┼że ste sa prihl├ísili pomocou rovnak├ęho ID, ak├ę pou┼ż├şvate vo svojom telef├│ne s Androidom.

Krok 2

Prezrite si obchod Google Play a n├íjdite aplik├íciu, ktor├║ h─żad├íte. Aplik├ície si m├┤┼żete prezera┼ą v kateg├│ri├ích a m├┤┼żete ich tie┼ż vyh─żad├íva┼ą pomocou textov├ęho po─ża pre vyh─żad├ívanie. Ke─Ć n├íjdete aplik├íciu, ktor├║ h─żad├íte, kliknite na ┼łu. Dostanete sa na str├ínku s┼ąahovania aplik├ície.

Google Play

Krok 3

Klepnite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą pod n├ízvom aplik├ície. Teraz uvid├şte vyskakovacie okno in┼ítal├ície aplik├ície s podrobnos┼ąami, ako s├║ napr├şklad povolenia aplik├ície.

inštalácia Google Play

Krok 4

Kliknite na rozba─żovaciu ponuku ni┼ż┼íie Vyberte zariadenie a vyberte svoj telef├│n s Androidom. Kliknite na tla─Źidlo IN┼áTALOVA┼Ą.

zariadenie Google Play

Krok 5

Teraz dostanete kontextov├║ spr├ívu Gratulujeme. Kliknite na tla─Źidlo OK. To je v┼íetko! Ak je va┼íe zariadenie pripojen├ę k internetu, aplik├ícia sa teraz nain┼ítaluje do v├í┼ího telef├│nu. Ak zariadenie nie je pripojen├ę k internetu, aplik├ícia sa nain┼ítaluje hne─Ć, ako bude k dispoz├şcii internetov├ę pripojenie.

google play ├║spe┼ín├Ż

Met├│da 2: Ako vzdialene in┼ítalova┼ą s├║bory APK

Aj ke─Ć je na serveri k dispoz├şcii mno┼żstvo aplik├íci├ş Google Play Store, n├íjdete s├║bory APK dostupn├ę na r├┤znych webov├Żch str├ínkach tret├şch str├ín. Tieto aplik├ície s├║ k dispoz├şcii na in├Żch webov├Żch str├ínkach ako Google Play Store v├Ą─Ź┼íinou kv├┤li zmluvn├Żm podmienkam a z├ísad├ím spolo─Źnosti Google. Niektor├ę aplik├ície s├║ odstr├ínen├ę z Obchodu Play, ak poru┼íuj├║ podmienky a in├ę aplik├ície nie je mo┼żn├ę nahr├íva┼ą. Na┼í┼ąastie existuje ve─ża webov├Żch str├ínok, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na s┼ąahovanie s├║borov APK.

Pri vzdialenej in┼ítal├ícii Google Play Store aplik├ície je ve─żmi jednoduch├í, nie je to rovnak├ę ako pri in┼ítal├ícii s├║borov APK. Na┼í┼ąastie existuje cloudov├Ż n├ístroj na spr├ívu mobiln├Żch zariaden├ş tretej strany, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş bezdr├┤tovo nain┼ítalova┼ą s├║bory APK do telef├│nu s Androidom. SureMDM je n├ístroj na spr├ívu mobiln├Żch zariaden├ş, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje nielen in┼ítalova┼ą s├║bory APK, ale tie┼ż umo┼ż┼łuje sledova┼ą, vyh─żad├íva┼ą a monitorova┼ą va┼íe zariadenie Android. Okrem toho v├ím tie┼ż umo┼żn├ş uzamkn├║┼ą zariadenie a odosiela┼ą z neho spr├ívy.

Krok 1

Aby ste mohli za─Źa┼ą in┼ítalova┼ą s├║bory APK do svojho zariadenia s Androidom, mus├şte ho najsk├┤r nastavi┼ą pomocou programu SureMDM. Stiahnite si s├║bor APK agenta SureMDM do svojho zariadenia Android. S├║bor je k dispoz├şcii na ofici├ílnom serveri SureMDM.

Krok 2

V aplik├ícii Nastavenia prejdite na Zabezpe─Źenie a uistite sa, ┼że je povolen├í mo┼żnos┼ą Nezn├íme zdroje.

neznáme zdroje

Krok 3

Otvorte s├║bor APK prostredn├şctvom ─żubovo─żn├ęho spr├ívcu s├║borov a nain┼ítalujte si do telef├│nu agenta SureMDM.

Krok 4

Spustite aplik├íciu a vytvorte si ├║─Źet klepnut├şm na Registrova┼ą sa teraz. Prihl├íste sa pomocou svojho nov├ęho ├║─Źtu SureMDM pod─ża ─Ćal┼í├şch pokynov na obrazovke.

suremdm ├║─Źet

Krok 5

Nastavte n├ízov zariadenia a klepnite na Nastavi┼ą n├ízov zariadenia.

suremdm meno

Krok 6

Klepnite na Aktivova┼ą v spr├íve Aktivova┼ą spr├ívcu zariadenia. ├Üspe┼íne ste nakonfigurovali svoje zariadenie pomocou syst├ęmu SureMDM.

suremdm aktivova┼ą

Krok 7

Otvorte na po─Ź├şta─Źi webov├║ str├ínku SureMDM a prihl├íste sa pomocou svojho ├║─Źtu. V ─żavom st─║pci kliknite na Neschv├ílen├ę, zo zoznamu zariaden├ş vyberte svoje zariadenie s Androidom a kliknite na Schv├íli┼ą zariadenie, aby ste mohli za─Źa┼ą spravova┼ą svoj telef├│n.

suremdm schv├íli┼ą

Krok 8

Kliknite na tla─Źidlo ├Ülohy v ─żavom st─║pci.

suremdm zamestnania

Krok 9

Kliknite na tla─Źidlo Nov├ę v hornom riadku.

suremdm nov├ę

Krok 10

V rozba─żovacej ponuke Choose the Platform vyberte Android a kliknite na tla─Źidlo Ok.

suremdm android

Krok 11

V rozba─żovacom okne Vytvori┼ą ├║lohu vyberte polo┼żku In┼ítalova┼ą program a kliknite na tla─Źidlo OK.

suremdm nain┼ítalova┼ą

Krok 12

Do textov├ęho po─ża Job Name zadajte ─żubovo─żn├ę meno a kliknite na tla─Źidlo Prida┼ą.

suremdm práca

Krok 13

Vyberte adres├ír, kde je s├║bor APK ulo┼żen├Ż vo va┼íom po─Ź├şta─Źi, a nastavte cestu k zariadeniu. Uistite sa, ┼że je za─Źiarknut├í mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą po kop├şrovan├ş, inak bude s├║bor APK skop├şrovan├Ż iba do v├í┼ího telef├│nu a nebude nain┼ítalovan├Ż. Kliknite na tla─Źidlo Ok.

suremdm cesta

Krok 14

V ─żavom st─║pci vyberte svoje zariadenie Android a kliknite na tla─Źidlo Pou┼żi┼ą. To je v┼íetko! S├║bor APK sa teraz skop├şruje a nain┼ítaluje do v├í┼ího zariadenia.

suremdm plat├ş

Záver

In┼ítal├ícia aplik├íci├ş je ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako vyu┼żi┼ą maximum zo svojho zariadenia s Androidom. Od obchodu s hrami HD po u─Źenie sa jazykov existuj├║ v obchode Google Play aplik├ície pre takmer v┼íetko. Aj ke─Ć je in┼ítal├ícia aplik├íci├ş priamo do zariadenia Android ve─żmi jednoduch├Ż proces, m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę nain┼ítalova┼ą si na dia─żku aplik├íciu Google Play a aplik├ície tret├şch str├ín do syst├ęmu Android. Ak nechcete pou┼ż├şva┼ą svoj telef├│n s Androidom v┼żdy, ke─Ć si chcete nain┼ítalova┼ą aplik├íciu z Google Play Store, potom Met├│da 1 je najlep┼íia mo┼żnos┼ą in┼ítalova┼ą aplik├ície na dia─żku prostredn├şctvom Google Play Store webov├ę str├ínky.

Ak m├íte vo svojom po─Ź├şta─Źi ve─ża s├║borov APK a chcete tieto aplik├ície nain┼ítalova┼ą na dia─żku, pou┼żite polo┼żku Met├│da 2 je pravdepodobne ide├ílna vo─żba. Ak v├ís u┼ż unavuje pripojenie telef├│nu k po─Ź├şta─Źu kv├┤li in┼ítal├ícii s├║borov APK, ur─Źite by ste mali zv├í┼żi┼ą pou┼ż├şvanie SureMDM. Bez oh─żadu na to, ktor├Ż sp├┤sob si vyberiete, ubezpe─Źte sa, ┼że ste spr├ívne dodr┼żali v┼íetky pokyny, a pokojne polo┼żte ot├ízky ni┼ż┼íie.

─îo bude ─Ćalej? Pre─Ź├ştajte si, ako odin┼ítalova┼ą aplik├ície v pr├şpade, ┼że si nain┼ítalujete nie─Źo, ─Źo sa v├ím nep├í─Źi.