Ako vytvori┼ą web podobn├Ż slu┼żbe BuzzFeed pomocou programu WordPress

Ned├ívno sa jeden z na┼íich ─Źitate─żov p├Żtal, ─Źi je mo┼żn├ę vytvori┼ą webov├║ str├ínku podobn├║ slu┼żbe BuzzFeed s programom WordPress. BuzzFeed je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch webov├Żch str├ínok na internete, ktor├Ż je zn├ímy svoj├şm v├şrusov├Żm obsahom. ├Üspech mnoh├Żch blogerov in┼ípiroval k tomu, aby sledovali rovnak├Ż model. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako ─żahko vytvori┼ą webov├║ str├ínku podobn├║ slu┼żbe BuzzFeed pomocou programu WordPress.

Pre─Źo spusti┼ą web podobn├Ż slu┼żbe BuzzFeed?

BuzzFeed je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch webov├Żch str├ínok na internete. T├íto str├ínka je popul├írna pre kv├şzy, zoznamy a koment├íre v oblasti popkult├║ry a rozr├ístla sa na mas├şvnu medi├ílnu spolo─Źnos┼ą s ro─Źn├Żm v├Żnosom 250 mili├│nov USD v roku 2016.

BuzzFeed predstavuje ├║spe┼ín├Ż obchodn├Ż model, ktor├Ż m├┤┼że sledova┼ą ve─ża za─Ź├şnaj├║cich blogerov a podnikate─żov. Umo┼ż┼łuje v├ím zarobi┼ą peniaze online a z├írove┼ł uk├íza┼ą svoju kreativitu a pon├║knu┼ą hodnotu va┼íim pou┼ż├şvate─żom.

─îo potrebujete na vytvorenie str├ínky podobnej slu┼żbe BuzzFeed?

Najprv si mus├şte zvoli┼ą t├║ spr├ívnu platformu. Existuje mnoho platforiem na blogovanie, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, ale odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress, preto┼że je to najob─ż├║benej┼í├ş syst├ęm na spr├ívu obsahu a tvorca webov├Żch str├ínok na svete.

Z├íbavn├Ż fakt: WordPress ovl├ída viac ako 30% v┼íetk├Żch webov├Żch str├ínok na internete.

Ke─Ć povieme WordPress, hovor├şme o samotnom WordPress.org a nie o WordPress.com. Existuj├║ dve r├┤zne platformy. Pozrite si n├í┼í ─Źl├ínok o WordPress.com vs WordPress.org, kde n├íjdete porovnanie oboch platforiem.

Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress.org, preto┼że v├ím poskytuje ├║pln├║ kontrolu, vlastn├şctvo a slobodu pri vytv├íran├ş vlastn├Żch str├ínok podobn├Żch slu┼żbe BuzzFeed. Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íej ├║plnej kontrole WordPress.

Mus├şte vytvori┼ą tri webov├ę str├ínky, ako je Buzzfeed:

N├ízov dom├ęny: jedn├í sa o adresu v├í┼ího webu a toho, ─Źo pou┼ż├şvatelia nap├ş┼íu do svojich prehliada─Źov, aby videli v├í┼í blog. (Napr├şklad wpbeginner.com)
Webhosting: toto bude vaša webová stránka a kam ukladáte všetky súbory na svojej webovej stránke
Va┼ía ├║pln├í pozornos┼ą za 40 min├║t.

├üno, za 40 min├║t si m├┤┼żete vytvori┼ą web podobn├Ż webu BuzzFeed a my v├ís prevedieme ka┼żd├Żm krokom.

V tejto pr├şru─Źke sa venujeme nasleduj├║cim inform├íci├ím:

Ako zaregistrova┼ą bezplatn├ę dom├ęnov├ę meno
Ako si vybra┼ą najlep┼í├ş web hosting spolo─Źnos┼ą
Ako nain┼ítalova┼ą WordPress
Ako n├íjs┼ą perfektn├║ t├ęmu BuzzFeed (webdesign)
Ako do svojho blogu prida┼ą obsah podobn├Ż slu┼żbe BuzzFeed
Ako z├şska┼ą viac n├ív┼ítevn├şkov v├í┼ího v├şrusov├ęho blogu
Ako zarobi┼ą peniaze pomocou svojho v├şrusov├ęho blogu
Zdroje, ktor├ę sa dozviete, WordPress Roz┼í├şrte svoj blog

Pripraven├Ż? Za─Źnime.

Vytvorte si webov├║ str├ínku podobn├║ slu┼żbe BuzzFeed pomocou programu WordPress

Najprv mus├şte zaregistrova┼ą dom├ęnov├ę meno a k├║pi┼ą hostite─ża.

N├ízov dom├ęny zvy─Źajne stoj├ş 14,99 USD ro─Źne a cena str├ínky je 70,99 USD mesa─Źne, ktor├í sa zvy─Źajne vypl├íca ro─Źne.

Ak pr├íve za─Ź├şnate, je to ve─ża pe┼łaz├ş.

Na┼í┼ąastie sa Bluehost zaviazal pon├║knu┼ą ─Źitate─żom WPBeginner bezplatn├Ż n├ízov dom├ęny, bezplatn├Ż certifik├ít SSL a 60% z─żavu na hostenie.

V podstate m├┤┼żete za─Źa┼ą s 20,75 dol├írov mesa─Źne.

Ôćĺ Kliknite sem a uplatnite si t├║to exkluz├şvnu ponuku Bluehost ÔćÉ

Bluehost je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch hostingov├Żch spolo─Źnost├ş na svete a je ofici├ílne odpor├║─Źan├Żm poskytovate─żom hostingu WordPress.

Pozn├ímka: V spolo─Źnosti WPBeginner ver├şme v transparentnos┼ą. Ak sa zaregistrujete v spolo─Źnosti Bluehost pomocou n├í┼ího odkazu na sprostredkovanie, zarob├şme v├ím mal├║ prov├şziu bez ─Ćal┼í├şch n├íkladov (skuto─Źne u┼íetr├şte peniaze a z├şskate bezplatn├║ dom├ęnu). Zarobili by sme t├║to prov├şziu, aby sme odporu─Źili takmer v┼íetky hostingov├ę spolo─Źnosti WordPress, ale odpor├║─Źame iba produkty, ktor├ę pou┼ż├şvame osobne a ver├şme, ┼że na┼íim ─Źitate─żom prines├║ hodnotu.

S t├Żm povedan├ę, po─Ćme ─Ćalej a nakonfigurujte svoje dom├ęnov├ę meno a hostite─ża, aby ste mohli za─Źa┼ą vytv├íra┼ą svoje webov├ę str├ínky.

Najprv mus├şte nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku Bluehost a klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Spusti┼ą terazÔÇť.

 Za─Źnite s Bluehost

Potom budete vyzvan├ş, aby ste si vybrali pl├ín. Pl├íny Basic a Plus s├║ u na┼íich pou┼ż├şvate─żov ob─ż├║ben├ę.

Potom mus├şte pre svoju str├ínku zvoli┼ą n├ízov dom├ęny.

Vyberte n├ízov dom├ęny pre svoj web

Nieko─żko tipov, ako zvoli┼ą najlep┼í├ş n├ízov dom├ęny pre web podobn├Ż slu┼żbe BuzzFeed.

N├ízov va┼íej dom├ęny by mal by┼ą ─żahko zapam├Ątate─żn├Ż a vyslovite─żn├Ż.
Dr┼żte sa pr├şpony n├ízvu dom├ęny .com (─Ćal┼íie inform├ície n├íjdete v ─Źl├ínku Com vs Net: Ak├Ż je rozdiel medzi pr├şponami dom├ęn?)
Vo svojom n├ízve dom├ęny nepou┼ż├şvajte spojovn├şky ani ─Ź├şsla.

Potrebujete ─Ćal┼íiu radu? Pozrite si n├í┼ího sprievodcu v├Żberom dokonal├ęho n├ízvu dom├ęny pre svoj web.

Po v├Żbere n├ízvu dom├ęny zad├íte inform├ície o svojom ├║─Źte, ako je meno, adresa, e-mail at─Ć.

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę niektor├ę ─Ćal┼íie mo┼żnosti ubytovania, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą. Neodpor├║─Źame v├ím kupova┼ą tieto doplnky, preto┼że zv├Ż┼íia v├í┼í ├║─Źet za dom├ícnos┼ą. V pr├şpade potreby ich m├┤┼żete kedyko─żvek prida┼ą.

Extra hostite─ż

Aby ste dokon─Źili n├íkup, mus├şte prida┼ą svoje platobn├ę inform├ície.

Potom dostanete e-mail s odkazom na v├í┼í hostite─żsk├Ż ovl├ídac├ş panel a prihlasovacie ├║daje.

Nainštalujte WordPress

Bluehost automaticky nain┼ítaluje WordPress za v├ís a m├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą na svoju webov├║ str├ínku WordPress priamo z hostite─żsk├ęho panela.

Pr├şstrojov├í doska Bluehost

Po prihl├ísen├ş sa zobraz├ş administrat├şvna oblas┼ą WordPress. Odtia─ż budete spravova┼ą svoj web, meni┼ą obsah a prid├íva┼ą obsah.

Pr├şstrojov├í doska WordPress

Vyberte rozlo┼żenie podobn├ę slu┼żbe BuzzFeed pre svoj web

V predvolenom nastaven├ş je WordPress dod├ívan├Ż s ve─żmi z├íkladnou t├ęmou, ktor├í sa nepodob├í BuzzFeedu.

Predvolen├í t├ęma WordPress

Na┼í┼ąastie si m├┤┼żete vybra┼ą z tis├şcov hotov├Żch v┼íestrann├Żch t├ęm WordPress. Vybrali sme nieko─żko t├ęm WordPress ur─Źen├Żch pre v├şrusov├Ż obsah a webov├ę str├ínky podobn├ę slu┼żbe BuzzFeed.

1, doberman

pán

Doberman je perfektn├í t├ęma WordPress pre str├ínky BuzzFeed ako str├ínky s v├şrusov├Żm obsahom. Zv├Ż┼íte zapojenie pou┼ż├şvate─żov s technol├│giami, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ str├ínky s obsahom v├şrusu, ako s├║ soci├ílne ─Ź├şsla, modern├Ż obsah, popul├írne pr├şspevky, osobn├ę reakcie, pr├şspevky na soci├ílnych m├ędi├ích a ─Ćal┼íie.

M├í viac ako 80 mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şva┼ą vlastn├ę farby, vzory a ┼ít├Żly. M├┤┼żete si to urobi┼ą jedine─Źne bez toho, aby ste nap├şsali ak├Żko─żvek k├│d. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż in┼ítal├íciu uk├í┼żkov├ęho obsahu pomocou 1 kliknite, potom m├┤┼żete jednoducho pokra─Źova┼ą a nahradi┼ą obsah svoj├şm.

2, Spolo─Źensky v├şrusov├ę

Spolo─Źensky v├şrusov├ę

SociallyViral je ─Ćal┼íia fantastick├í t├ęma WordPress navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre str├ínky v├şrusov├ęho ─Źasopisu. Zah┼Ľ┼ła soci├ílne podiely, ikony soci├ílnych m├ędi├ş, post trendy, soci├ílne integr├ície, str├ínky Google AdSense a ─Ćal┼íie.

M├í integrovan├║ funkciu ÔÇ×Na─Ź├şta┼ą viac pr├şspevkovÔÇť 4 R├┤zne ┼ít├Żly, schr├ínka na odber e-mailov a sekcia s pr├şspevkami hore. Je ve─żmi optimalizovan├Ż pre SEO s bohat├Żm v├Żpisom sch├ęm.

3, Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat je kr├ísne navrhnut├í t├ęma WordPress vytvoren├í pre webov├ę str├ínky bohat├ę na obsah, ako s├║ online noviny a ─Źasopisy. Dod├íva sa s vyhraden├Żmi priestormi na zobrazovanie rekl├ím na va┼íich str├ínkach.

Obsahuje tie┼ż nieko─żko rozlo┼żen├ş pre webov├ę str├ínky, kateg├│rie a jednotliv├ę polo┼żky. Jeho pou┼żitie je jednoduch├ę, s mno┼żstvom mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia a neobmedzen├Żmi mo┼żnos┼ąami farieb.

4, Snaps (free)

synapsie

Synapse je bezplatn├í t├ęma WordPress pre v├şrusov├ę noviny a str├ínky s novinami. M├í viacfarebn├Ż dizajn s dizajnom celej ┼í├şrky, ktor├Ż mu d├íva modern├Ż vzh─żad.

Obsahuje jednoduch├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia, ktor├ę u─żah─Źuj├║ pou┼ż├şvanie a r├Żchlu konfigur├íciu. Synapse je jednoduch├í a kompatibiln├í so v┼íetk├Żmi ob─ż├║ben├Żmi doplnkami WordPress.

5, true Pixel

true Pixel

TruePixel je ─Ćal┼íia modern├í t├ęma WordPress ur─Źen├í pre webov├ę str├ínky bohat├ę na obsah. Je navrhnut├Ż tak, aby zn├ş┼żil mieru okam┼żit├Żch odchodov a zv├Ż┼íil interakciu pou┼ż├şvate─żov, ─Źo znamen├í viac n├ív┼ítev va┼íich str├ínok.

Je tie┼ż propaga─Źn├í, tak┼że na svojom webe m├┤┼żete za─Źa┼ą zar├íba┼ą okam┼żite. Je dod├ívan├Ż s mo┼żnos┼ąou vlastnej t├ęmy, ktor├í v├ím pom├┤┼że ─żahko nakonfigurova┼ą va┼íe str├ínky.

6, BuzzMag (zadarmo)

BuzzMag

BuzzMag je bezplatn├í t├ęma WordPress ur─Źen├í pre online ─Źasopisy. Je dod├ívan├Ż s ur─Źitou ─Źas┼ąou vlo┼żenia v hornej ─Źasti, modern├Żm rozlo┼żen├şm webov├Żch str├ínok, ktor├ę kladie v├í┼í obsah dopredu a na stred. M├í pripraven├ę reklamn├ę oblasti, ─żahko pou┼żite─żn├ę r├┤zne mo┼żnosti Barry na str├ínku a t├ęmu.

Chcete vidie┼ą viac t├ęm? Prezrite si n├í┼í odborn├Ż v├Żber najlep┼í├şch t├ęm ─Źasopisu WordPress, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na vytvorenie webovej str├ínky podobnej slu┼żbe BuzzFeed.

Vytvorte v├şrusov├Ż obsah pre svoje webov├ę str├ínky

BuzzFeed za─Źal v├şrusov├Żm obsahom, ako s├║ osobn├ę kv├şzy, memy, zoznamy a koment├íre popkult├║ry. Teraz sa stala hlavnou medi├ílnou spolo─Źnos┼ąou, ktor├í vyd├íva r├┤zne typy obsahu.

Mus├şte sa rozhodn├║┼ą, ak├Ż typ obsahu chcete na svojich str├ínkach zverejni┼ą.

WordPress u─żah─Źuje prid├ívanie v┼íetk├Żch typov obsahu na va┼íe str├ínky. M├┤┼żete vytv├íra┼ą zoznamy, ─Źl├ínky, odovzd├íva┼ą obr├ízky, vklada┼ą vide├í a zvuky, vytv├íra┼ą fotogal├ęrie a ─Ćal┼íie.

Viac inform├íci├ş n├íjdete v na┼íej pr├şru─Źke pre za─Źiato─Źn├şkov o pridan├ş nov├ęho pr├şspevku WordPress a pou┼ż├şvan├ş v┼íetk├Żch jeho funkci├ş.

Toto s├║ niektor├ę z na┼íich pr├şru─Źiek, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą obsah podobn├Ż BuzzFeedu a in├Żm v├şrusov├Żm ─Źasopisom.

Ako vytvori┼ą kontaktn├Ż formul├ír vo WordPress
Ako vytvori┼ą vstupn├║ str├ínku pomocou WordPress
Najlep┼íie doplnky WordPress na vytv├íranie kv├şzov
Ako vytvori┼ą interakt├şvne prieskumy WordPress
Ako vytvori┼ą prieskumy vo WordPress

Pri vytv├íran├ş webov├Żch str├ínok podobn├Żch slu┼żbe BuzzFeed je d├┤le┼żit├ę, aby ste si vytvorili svoj vlastn├Ż jedine─Źn├Ż hlas a ┼ít├Żl. To pom├┤┼że va┼íej zna─Źke vynikn├║┼ą a zachyti┼ą vern├ę publikum.

Aby ste to dosiahli, mus├şte pravidelne uverej┼łova┼ą nov├Ż obsah. V┼íimnite si, ┼że hlavn├ę webov├ę str├ínky zverej┼łuj├║ ka┼żd├Ż de┼ł ve─ża obsahu. Je ve─żmi ┼ąa┼żk├ę to urobi┼ą najsk├┤r, preto by ste si mali zvoli┼ą svoju vlastn├║ frekvenciu.

Odpor├║─Źame v├ím za─Źa┼ą s tromi ─Źl├ínkami t├Ż┼żdenne a potom zv├Ż┼íi┼ą svoju denn├║ r├Żchlos┼ą publikovania.

Teraz si mo┼żno rozm├Ż┼í─żate, ako pravidelne prich├ídzate s nov├Żmi n├ípadmi na blog? Vysk├║┼íajte t├Żchto 73 typov blogov├Żch pr├şspevkov, ktor├ę s├║ p├║tav├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę na str├ínkach s obsahom v├şrusu.

Potrebujete viac n├ípadov? O─Źak├ívajte n├ív┼ítevu podobn├Żch str├ínok BuzzFeed pre in┼ípir├íciu. Nehovor├şme, ┼że by ste mali svoj obsah ukradn├║┼ą alebo skop├şrova┼ą.

Namiesto toho zbierate n├ípady / t├ęmy, nechajte sa in┼ípirova┼ą a u─Źte sa. Pomocou t├Żchto n├ípadov s vlastn├Żmi blogov├Żmi pr├şspevkami vytvorte nie─Źo nov├ę a origin├ílne.

Z├şskajte viac n├ív┼ítevn├şkov svojho v├şrusov├ęho blogu

Webov├ę str├ínky s obsahom v├şrusu, ako je BuzzFeed, sa spoliehaj├║ na ├║spech a anga┼żovanos┼ą pou┼ż├şvate─żov. Viac ─żud├ş nav┼ítevuj├║cich v├í┼í web znamen├í viac zobrazen├ş str├ínky a vy┼í┼íie pr├şjmy z reklamy.

V├Ą─Ź┼íina za─Źiato─Źn├şkov v┼íak nevie, kde za─Źa┼ą a ako zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą svojich webov├Żch str├ínok.

Optimalizujte svoje webov├ę str├ínky pre SEO

Najob─ż├║benej┼íie str├ínky na internete z├şskavaj├║ v├Ą─Ź┼íinu svojej prev├ídzky z vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov, ako je Google. Sk├║sen├ş vlastn├şci webov├Żch str├ínok pou┼ż├şvaj├║ optimaliz├íciu vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov (SEO) na zlep┼íenie svojich webov├Żch str├ínok vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov.

WordPress je navrhnut├Ż tak, aby bol platformou priate─żskou k SEO mimo po─ża. St├íle v┼íak m├┤┼żete urobi┼ą ve─ża pre to, aby ste zabezpe─Źili, ┼że vyh─żad├ívac├ş n├ístroj n├íjde v├í┼í obsah a ┼że sa vo v├Żsledkoch vyh─żad├ívania zobraz├ş vy┼í┼íie.

Pre ├║pln├║ in┼ítal├íciu postupujte pod─ża podrobn├Żch pokynov v na┼íom Sprievodcovi SEO pre za─Źiato─Źn├şkov WordPress.

Zv├Ż┼íte r├Żchlos┼ą a v├Żkonnos┼ą svojich str├ínok

V┼íimnite si, ┼że program BuzzFeed sa na─Ź├şta ve─żmi r├Żchlo a funguje dobre aj pri pomal┼íom pripojen├ş na internet. R├Żchlej┼íia webov├í str├ínka poskytuje pou┼ż├şvate─żom lep┼íiu pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą a tie┼ż zlep┼íuje ich SEO.

Svoj web m├┤┼żete zr├Żchli┼ą implement├íciou niektor├Żch osved─Źen├Żch postupov na doladenie jeho v├Żkonnosti.

M├íme komplexn├ęho sprievodcu zlep┼íovan├şm r├Żchlosti a v├Żkonu WordPress s krok za krokom pre za─Źiato─Źn├şkov.

U─Źte sa od svojich pou┼ż├şvate─żov

Aby sa va┼íe str├ínky stali popul├írnymi, mus├şte vedie┼ą, ─Źo uprednost┼łuj├║ va┼íi pou┼ż├şvatelia. V├Ą─Ź┼íina za─Źiato─Źn├şkov sa sna┼ż├ş z├şska┼ą vzdelan├ę odhady namiesto z├şskania skuto─Źn├Żch inform├íci├ş.

Sta─Ź├ş nain┼ítalova┼ą Google Analytics na svoje str├ínky a povie v├ím, ktor├ę str├ínky s├║ na va┼íom webe popul├írne, odkia─ż pou┼ż├şvatelia poch├ídzaj├║, ko─żko ─Źasu tr├ívia a viac.

Interakciu pou┼ż├şvate─żov na svojich str├ínkach m├┤┼żete sledova┼ą aj pomocou n├ístroja Google Analytics. To v├ím umo┼żn├ş presne zisti┼ą, ─Źo pou┼ż├şvatelia robia, ke─Ć s├║ na va┼íich str├ínkach, a ─Źo m├┤┼żu urobi┼ą pre zv├Ż┼íenie ich zapojenia.

Zarábajte peniaze pomocou svojho webu BuzzFeed Like

BuzzFeed m├í nielen ve─żk├ę publikum, ale tie┼ż zar├íba ve─ża pe┼łaz├ş. Ich hlavn├Żm zdrojom pr├şjmu je online reklama a predaj marketingov├Żch rie┼íen├ş spolo─Źnostiam a inzerentom.

Ako za─Źiato─Źn├şk mo┼żno nez├şskate inzerentov, ktor├ş platia to─żko, ako je slu┼żba BuzzFeed, ale existuje mnoho sp├┤sobov, ako generova┼ą konzistentn├ę pr├şjmy z va┼íich str├ínok.

1, Zobrazujte reklamy na svojich str├ínkach pomocou slu┼żby Google AdSense

Mili├│ny webov├Żch str├ínok na internete z├ívisia od reklamy, aby zarobili peniaze. Google AdSense umo┼ż┼łuje blogerom ve─żmi ─żahko zobrazova┼ą reklamy na svojich webov├Żch str├ínkach.

Nemus├şte sa ob├íva┼ą h─żadania inzerentov a z├şskavania pe┼łaz├ş. Spolo─Źnos┼ą Google spravuje inzerentov, zhroma┼ż─Ćuje peniaze a odosiela v├ím ich po vykonan├ş malej pr├íce.

Podrobn├ę pokyny n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke, ako ├║spe┼íne prida┼ą slu┼żbu Google AdSense do programu WordPress.

2, Stavajte na soci├ílnych m├ędi├ích

Platformy v├şrusov├ęho obsahu, ako je BuzzFeed, maj├║ obrovsk├ę dopady na soci├ílne m├ędi├í, v─Ćaka ─Źomu s├║ e┼íte atrakt├şvnej┼íie pre top zna─Źky. Tieto zna─Źky ich oslovuj├║ o spolupr├ícu, umiest┼łovanie zna─Źiek a ─Ćal┼íie ponuky, aby oslovili svoje mas├şvne publikum v soci├ílnych m├ędi├ích.

Ale na tento ├║─Źel mus├şte za─Źa┼ą vytv├íra┼ą sledovate─żov na vybran├Żch platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş. Instagram a YouTube Toto s├║ dve platformy, ktor├ę pri┼ąahuj├║ mnoho ve─żk├Żch a mal├Żch spolo─Źnost├ş.

Jednoduch├Żm sp├┤sobom, ako vytvori┼ą soci├ílnych sledovate─żov, je zdie─żanie pr├şspevkov na va┼íom webe. Svoje pr├şspevky m├┤┼żete zdie─ża┼ą z Instagram na svojom blogu a vkladajte svoje vide├í do svojich blogov├Żch pr├şspevkov.

3, Affiliate marketing

Affiliate marketing v├ím umo┼ż┼łuje odporu─Źi┼ą produkty a z├şska┼ą prov├şziu za odpor├║─Źanie, ke─Ć va┼íi pou┼ż├şvatelia zak├║pia produkt po kliknut├ş na v├í┼í odkaz.

Mus├şte n├íjs┼ą produkty, ktor├ę dop─║┼łaj├║ t├ęmy na va┼íom webe a maj├║ pridru┼żen├Ż program. Najv├Ą─Ź┼íia pripojen├í sie┼ą, ku ktorej sa m├┤┼żete pripoji┼ą, je Amazon Partnerstvo. M├í na v├Żber tis├şce produktov.

Ak chcete za─Źa┼ą, pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu spr├ívou pridru┼żen├Żch odkazov vo WordPress.

Existuje mnoho ─Ćal┼í├şch sp├┤sobov, ako generova┼ą pr├şjmy z v├í┼ího blogu o v├şrusovom obsahu. Prezrite si n├í┼ího sprievodcu r├┤znymi sp├┤sobmi, ako zarobi┼ą peniaze na svojom blogu a z├şska┼ą viac n├ípadov.

Zdroje, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu nau─Źi┼ą sa WordPress a roz┼íirova┼ą svoj blog

Vytvoren├şm webovej str├ínky ─Źasopisu, ako je BuzzFeed, m├┤┼żete experimentova┼ą s r├┤znymi sp├┤sobmi prid├ívania obsahu, z├şskavania publika a roz┼íirovania svojho podnikania. Ke─Ć na svojom webe pracujete, zist├şte, ┼że s programom WordPress m├┤┼żete urobi┼ą omnoho viac.

Pou┼ż├şvanie WordPress je ve─żmi jednoduch├ę, ale ob─Źas m├íte ot├ízky. Dobrou spr├ívou je, ┼że online je k dispoz├şcii ve─ża pomoci.

WPBeginner je najv├Ą─Ź┼íia bezplatn├í webov├í str├ínka zdrojov WordPress na svete. M├íme ve─ża u┼żito─Źn├Żch zdrojov, pr├şru─Źiek a postupov, ktor├ę s├║ nap├şsan├ę ┼ípeci├ílne pre za─Źiato─Źn├şkov, blogerov a podnikate─żov.

Nasleduje nieko─żko u┼żito─Źn├Żch zdrojov WPBeginner, s ktor├Żmi by ste sa mali poradi┼ą. V┼íetci s├║ ├║plne zadarmo.

Blog WPBeginner – tu zverej┼łujeme na┼íe pokyny, pokyny a podrobn├ę pr├şru─Źky pre WordPress.

Vide├í WPBeginner – tieto podrobn├ę vide├í v├ím pom├┤┼żu nau─Źi┼ą sa WordPress R├ŁCHLE.

WPBeginner o YouTube: Potrebujete viac in┼ítrukci├ş pre video? Prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube s viac ako 52 000 predplatite─żmi a viac ako 7 mili├│ny n├ív┼ítev.

WPBeginner Dictionary – Najlep┼íie miesto pre za─Źiato─Źn├şkov, ktor├ş sa chc├║ zozn├ími┼ą s jazykom WordPress.

Pl├ín WPBeginner – pozrite sa na doplnky, n├ístroje a slu┼żby, ktor├ę pou┼ż├şvame na WPBeginner.

Ponuky WPBeginner: Exkluz├şvne z─żavy na produkty a slu┼żby WordPress pre pou┼ż├şvate─żov WPBeginner.

Mnoho na┼íich pou┼ż├şvate─żov pou┼ż├şva Google na n├íjdenie odpoved├ş vo WPBeginner jednoducho pridan├şm wpbeginner za h─żadan├Ż v├Żraz.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol vytvori┼ą web podobn├Ż aplik├ícii BuzzFeed s programom WordPress. Mo┼żno budete tie┼ż chcie┼ą vidie┼ą tieto praktick├ę tipy na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti v├í┼ího nov├ęho webu. zadarmo

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube na pozeranie videoz├íznamu s programom WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,

Related Articles

Back to top button